Laikas.lt

Paimta iš:
https://laikas.tv3.lt/lt/renginiai/16838/vyno-dienos-2011/

Data: 2011-05-13 15:30:49

Vyno Dienos 2011
Su įsigytu bilietu galite eiti į 27 ar 28 dienos renginį. Su vienu bilietu galima įeiti tik vieną kartą

2011-ųjų metų gegužės 27-28 dienomis Šiuolaikinio Meno Centre (ŠMC) Vilniuje, planuojama jau septintoji Lietuvoje, didžiausia Baltijos šalyse vyno paroda „Vyno dienos. Vilnius 2011“.

Kiekvienais metais vyno parodos lankytojų ir dalyvių skaičiui nuolat augant, 2010-siais metais tikimasi, kad parodą aplankys virš 5 tūkst. žmonių bei geriausius savo vynus pristatys net 95 proc. Lietuvos rinkos vynų pardavėjų.

Parodos metu vyks specialūs seminarai, skirti vyno mylėtojams bei restoranų, kavinių, viešbučių vadovams ir aptarnaujančiam personalui, vyno pardavėjams ir parduotuvių konsultantams.Temines degustacijas, seminarus, skirtus vynininkystės šalims, vynuogėms arba gamintojams ves geriausi Lietuvos ir užsienio vyno ekspertai.

„Vyno dienos. Vilnius 2011“ DALYVIAIS kviečiami tapti visi vyno vežėjai, importuotojai, gamintojai, pardavėjai, restoranai ir visos kitos vyno kultūrą pasirengusios kelti bei gardėsius, tinkamus prie vyno, gaminančios įmonės.

Pagrindiniai parodos tikslai lieka nepakitę:
– paskatinti vartotojus išdrįsti domėtis, ragauti, klausti ir sužinoti apie vyną, pradėti laužyti nežinojimo barjerus, sudaryti sąlygas rasti atsakymus į klausimus;
– suteikti galimybę restoranų darbuotojams patiems rinktis vynus;
– pristatyti kuo daugaiu populiarių ir mažiau žinomų vynų, kurie įvežami, importuojami į Lietuvą arba gaminami Lietuvoje;
– suteikti galimybę reklamuotis vyno importuotojams, pardavėjams, vyndariams, bei susijusius produktus gaminančioms ir parduodančioms įmonėms;
– sukurti galimybę prisistatyti užsienio vyndariams, kuriems įdomi Lietuvos rinka;
– sukurti įsimintiną šventę miestiečiams ir miesto svečiams, kurioje atsiskleistų vyno kultūros sąsajos su gastronomija, kulinarija, muzika, menu, gamta ir nuoširdžiu žmonių bendravimu.

Vyno paroda, tai ne tik nuostabi didžiulė šventė vyno mylėtojams ir pardavėjams bei visiems, su juo dirbantiems žmonėms, bet ir reikšmingas žingsnis tobulinant vyno vartojimo kultūrą Lietuvoje.

Vyno pažinimas yra praktinis užsiėmimas, todėl parodos metu bus degustuojami keli šimtai skirtingų pavadinimų vynų. „Vyno dienose“ Lietuvos tiekėjai ir gamintojai patys pristatys savo vynus. Kaip ir kasmet, parodoje “Vyno Dienos. Vilnius 2011” organizatoriai tikisi sulaukti vyndarių iš įvairių vyną gaminančių šalių.

Su vienu bilietu galima įeiti tik vieną kartą

Daugiau informacijos: www.vynodienos.lt,  www.vynoklubas.lt
© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.