Laikas.lt

Paimta iš:
https://laikas.tv3.lt/lt/info/16969/individualus-stilistes-patarimai-plauku-kirpimas-pagal-veido-forma-493/

Data: 2014-12-16, 10:00

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (493)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljėtą Vėbrę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Sveiki,
noriu paklausti, koks plaukų kirpimas bei plaukų spalva man tiktų? Mano plaukučiai yra ploni, dažyti šviesiai, natūrali spalva yra tamsesnė(tamsiai pilka). Ankčiau dažnai tiesindavau, bet šiuo metu pradėjau dažniau garbanoti, kadangi šitaip plaukai vizualiai atrodo storesni ir sveikesni. Ačiū už patarimus :)

RūtaLaba diena,
jeigu jūsų plaukučiai ploni, pabandykite vizualiai juos pastorinti dažymo bei formavimo pagalba. Jums tiktų dviejų artimų atspalvių (pieno, kakavos ar kapučino) sluoksniavimas, blokavimas. Tai vizualiai suteiktų apimties, gylio, plaukų atrodytų daugiau, o ir spalva ryškesnė.

Jums tiktų lengvi (kelios sruogos) ilgi, šukuojami į šoną kirpčiukai. Kad garbanos būtų puresnės ir tolygiau išsidėstytų, plaukučius šiek tiek prakarpykit, bet ne per daug, kad nesuplonėtų apimtis.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]

 REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka (-os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.: „Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva „lietuviška pilkoji“, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, po trinkimo labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.“

Kiekvieną savaitę mes publikuojame kelias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė sulaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.
© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.