Laikas.lt

Paimta iš:
https://laikas.tv3.lt/lt/info/13993/daiktu-pusryciai-kalendoriai-su-sigutes-ach-iliustracijomis-ir-fotopasteles-fotografijomis-konkursas/

Data: 2013-10-07, 06:00

Daiktų pusryčiai. Kalendoriai su Sigutės Ach iliustracijomis ir „Fotopastelės“ fotografijomis (konkursas)

Laikas.lt

Nors dar tik ruduo, bet po truputėlį imame galvoti apie ateinančius metus. Skaičiuojant dienas ir planuojant darbus neišsiverčiame be kalendoriaus.

Norėdama, kad svarbius įvykius žymėtumėte ir bėgančias dienas sektumėte šiek tiek kitaip, leidykla „Nieko rimto“ išleido du originalaus dizaino kalendorius. Kad metai būtų šiek tiek kitokie.


Pirmasis kalendorius yra puoštas dailininkės Sigutės Ach iliustracijomis ir mintimis. Kiekvienam mėnesiui yra skirta vis naujas originalus piešinys. Kaip sako pati dailininkė, tai – „dar vieni vartai su tikėjimu sparnuotais arkliais ir jūromis, pilnomis gilaus gerumo ir tylios naivumo melodijos“ . Kalendorius yra A3 formato.

Antrasis kalendorius (A4 formato) yra sudėliotas iš „Fotopastelės“ iliustracijų. Rudenį ant sienos kabės obuolių pintinės, žiemą – imbieriniai sausainiai, pavasarį džiugins gamta, o vasarą  – vyšnios, žemuogės, rugiagėlės...


Kiekvienas šių kalendoriaus lapas atspausdintas ant atskiro lapo, tad metams pasibaigus visas iliustracijas ir fotografijas bus galima išsikirpti ir įsirėminti, taip jūsų namus galės papapuošti net 12 paveikslėlių.

Spauskite čia ir laimėkite abu šiuos kalendorius!
P.S.Kalendoriaus pabaigoje rasite ir 2015-ų metų kalendorių.

 

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.