Laikas.lt

Paimta iš:
https://laikas.tv3.lt/lt/info/13323/individualus-stilistes-patarimai-plauku-kirpimas-pagal-veido-forma-310/

Data: 2013-08-02, 10:00

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (310)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Noriu patarimo, kokia spalva ir kirpimas man tiktų.

Brigita

Jūsų veido formai tinka bet kuris kirpimas, tad reikėtų atsižvelgti į vidines charakterio savybes ir rinktis kirpimo modelį, stilių pagal charakterį: linksmą, išdykėlišką, asimetrišką, tvarkingą, griežtų geometrinių formų ir t. t. Jūsų ryškūs veido bruožai, tad galite rinktis ryškią spalvą: švarią baltą ar ryškią vario, šokolado. Taip pat - įdomesnį asimetrišką ar konkrečių griežtų formų kirpimą. Taip išreikšite savo individualumą bei išskirtinumą.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.