Japonijos kultūros festivalis „nowJapan“

Tradicinės ir moderniosios Japonijos kultūros festivalis „nowJapan“ yra neatsiejamas įvykis tarp Japonijos mylėtojų.

Didžiausias Pabaltyje ir vienintelis tokio pobūdžio festivalis Lietuvoje savyje vienija gausybę Japonijos kultūros aspektų. 2009 metais festivalis sutraukė virš 1600 žmonių. Renginį globoja Japonijos ambasada Lietuvoje; festivalį Ambasada vertina labai pozityviai bei džiaugiasi teisingai reprezentuojama Japonijos kultūra. Viena stipriausių festivalio dalių tai „Cosplay“ (angl. Costume Play – kostiuminis pasirodymas) fenomenas. Vienas ryškiausių jos aspektų – tai „CosPlay“ (kostiuminis pasirodymas): dalyviai apsirengia kostiumuotais personažais iš Anime (japoniškos animacijos) ar Manga (japoniški komiksai). „Cosplay“ — tai ne tik kostiumas, bet ir vaidyba, charakteris, šukuosena ir t. t.

Festivalis patrauklus tiek Lietuvoje gyvenantiems japonams ir atsidavusiems Japonijos mylėtojams, tiek su šia nuostabia šalimi norintiems susipažinti smalsuoliams.

Renginio trukmė: rugpjūčio 21—22 dienomis.
Papildoma informacija: vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai.

Bilietus įsigyti galite ir Bilietų Pasaulio bilietų kasose — MAXIMA prekybos centruose, Pirkinių centre „SAVAS“ , Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje ir VAGOS knygynuose, PC „Mada“, pirmajame aukšte (prie eskalatoriaus į antrą aukštą), Viršuliškių g. 40, Koncertų salė „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai. Bilietų kasų sąrašas - paspaudus čia.


Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai