Bushmills pristato | LRT Opus Gyvai: Blue Foundation (Danija)

Danų grupė „Blue Foundation“, padovanojusi pasauliui hitą „Eyes On Fire“ atvyksta į Lietuvą. Po muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ ir „LRT Opus gyvai“ vėliava vyksiantis „Blue Foundation“ pasirodymas spalį rengiamas menų fabrike „Loftas“.

Muzikos grupę „Blue Foundation“ įkūrė danai broliai Tobias Wilneris ir Andersas Bertramas. Per 14 veiklos metų daug vandens nutekėjo, taip pat ir grupės sudėtis kito. Tačiau viskas tik į gera: galiausiai skandinavų muzikantų vardai buvo įrašyti į kultinės „Saulėlydžio” sagos šlovės knygą už garso takeliu tapusią dainą „Eyes On Fire”.

Šis kūrinys netgi buvo nominuotas „Grammy” apdovanojimui, o grupės albumas su šia daina tapo dvigubai platininiu Jungtinėse Valstijose.

Tobias, kuris yra ne tik žmogus orkestras, bet ir puikiai valdo riedlentę, neliko nepastebėtas ir „Majamio policijos” kūrėjų. To paties pavadinimo (originaliai – „Miami Vice”, anglų k.) serialui pavirtus filmu, danų muzikantai įsitaisė filmo žvaigždžių sienoje, kurioje žiba tokie vardai kaip Colinas Farrellas ar Jamie Foxxas.

Sėkmingai karjerą tęsiantys “Blue Foundation” jau spalio 31-ąją, per Heloviną, pasirodys Vilniaus menų fabrike “Loftas”. Ar gali būti tinkamesnė diena muzikai, skambančiai romantinės fantastikos epe apie vampyrus?
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai