„Golden Parazyth“ Kauno „Ryšių kiemelyje 837“

Pavasario koncertų „Looking Backward, Moving Forward“ ture „Golden Parazyth“ palaidojo šlagerių karalių „Lapė“ ir pažadėjo judėti į priekį. Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamo dueto nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius savo žodžio laikosi - terasų ir festivalių vasarai vyrukai yra paruošę naują, nežabotiems šokiams subalansuotą ir jau patikrintą programą.

Rugpjūčio 7 d. visa „Golden Parazyth“ komanda atvyksta į jau pažįstamą Kauno „Ryšių kiemelis 837” erdvę ir kviečia į dar vieną gyvą pasimatymą po atviru dangumi. Čia itin laukiami visi draugai, seni pažįstami, nauji klausytojai ir šokėjų minia. Tikėtina, kad tai bus svarbiausias rugpjūčio mėnesio koncertas Kauno mieste, o duetas „Golden Parazyth“ supažindins klausytojus su nauja savo kūryba ir šokių muzika.

Praėjusį savaitgalį Rumšiškėse vykusio festivalio „Granatos Live“ pagrindinėje scenoje pasirodę „Golden Parazyth“ itin lengvai privertė visą daugiatūkstantinę žiūrovų minią pakelti rankas į viršų ir buvo bene ryškiausi ir geriausi viso festivalio atlikėjai.

„Golden Parazyth“ video įspūdžiai „Granatos Live“ festivalio:

Startavę kaip atlikėjo ir prodiuserio Giedriaus Širkos solinis projektas, šiuo metu „Golden Parazyth“ - bene darbščiausi ir publikai gerai pažįstami kūrėjai. Per savo beveik devynis gyvavimo metus trunkančią karjerą „Golden Parazyth“ Lietuvoje pasiekė praktiškai viską, ką galima nuveikti vietinėje elektroninės muzikos scenoje.

Verta paminėti tai, kad būtent Kaune ir prasidėjo ši Giedriaus ir Aurimo draugystė. Muzikinė „Golden Parazyth“ kelionė, kupina įspūdžių ir pasiekimų, krūvos įrašų ir vaizdo klipų, nepamirštamų koncertų ir nuveiktų darbų, aplankytų vietų ir sutiktų žmonių.

Bilietus į „Golden Parazyth” koncertą Kaune galite įsigyti „Ticketpro Lietuva“ kasose ir internetu. Koncerto pradžia – 20 val.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai