Tobulas sekmadienis su sapnuojamąja elektronika iš viso pasaulio ir burgeriais

Jau šį sekmadienį į menų fabriką „Loftas“ rinksis svajingos šiuolaikinės muzikos mylėtojai, nes čia pasirodys labai didelė kompanija iš užsienio: amerikietis Giraffage, kanadietis Teen Daze, švedas Yung Lean ir kiti. Prieš pat jų koncertus organizatoriai žada sekmadieninį burgerių pikniką „Lofto“ kieme.

Užatlantės sapnuojamoji elektronika užliūliuos sekmadienį Vilniuje

Po smarkios savaitės pradžios su JAV repo žvaigždėmis B-Real ir Xzibit, savaitę „Lofte“ pabaigs čia jau kartą lankęsis sapnuojamosios elektronikos meistras Giraffage ir jaunimo tarpe itin sparčiai populiarėjantis kanadietis Teen Daze.

Jų kuriama madinga chillwave muzika galėtų būti puikiu paplūdimio pasivaikščiojimų, svajingų kelionių vaizdų pro langą ar karštų vakarų terasoje garso takeliu. Sekmadienis – ideali diena būtent tokioms melodijoms, ir dar gyvai.

„Tai pirmas didelis „SOL LIVE“ renginys pas mus. Nuo šiol būtent po „SOL“ alaus vėliava eis visi mūsų populiarios, įdomios ir veržlios muzikos renginiai. Šie renginiai neabejotinai taps svarbia miesto šiuolaikinės kultūros dalimi“, – sako menų fabriko vadovas ir muzikantas Victoras Diavara.

Vakaro kontraversiškiausias – reperis Yung Lean

Tiesa, bene kontraversiškiausiu sekmadienio svečiu taps jaunasis reperis Yung Lean, kuriam dar nėra nė aštoniolikos, o jo vaizdo klipai „YouTube“ jau renka milijonus peržiūrų.

„Yung Lean yra ir fenomenas, ir dabartinės „kietų“ paauglių atspindys. Negaliu sakyti, kad iš jo išaugs kažkas ypatingo, nes jis jau dabar yra be galo įdomus ir analizuojamas kaip dabartinės paauglių kartos vienas ryškiausių repo atstovų“, – sako V. Diavara.

Visa sekmadieninė „Lofto“ svita supažindins su tuo, kas mūsų laukia ateities muzikoje. Be to, vakarui įsibėgėjant ir skambant atpalaiduojančiai elektronikai menų fabriko kieme pirmą kartą bus kepami skaniausi mėsainiai mieste – tai bus tikras piknikas miestietiškoje aplinkoje.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai