NINA KARLSSON su grupe gegužės pabaigoje koncertuoja Lietuvoje!!!

Gegužės 21 d. atidaryti vasaros sezono Vilniaus klube „PABO LATINO“ atvykta NINA KARLSSON! Specialiai tam jaukiame ir erdviame klubo vidiniame kiemelyje, kurs talpina net 300 žmonių, bus įrengta scena su aukščiausios kokybės garso ir apšvietimo aparatūra!

Būtent tą vienintelį vakarą 20.00 val. į sceną išeis ir išskirtinę Lietuvos publiką linksmins muzikos fenomenas, žvaigždė iš Sankt Peterburgo – NINA KARSSLON su grupe!!!

NINA KARSSLON – unikali asmenybė, ji tarsi iš tų laikų, kada muzika nebuvo vadinama cinišku žodžiu – šou biznis, kada tai buvo gryna kūryba, paremta nuoširdumu ir jausmais. Pabuvus jos koncertuose jaučiama senai pamirštos aukštumos, prabanga ir muzikos estetika. Ji galėtų dainuoti bomondui, sidabro amžiaus poetams, tikriesiems vertintojams ir muzikos gurmanams.

Pasiėmus ir panaudojus visa kas geriausia iš džiazo, fanko, bliuzo savo dainoms ji suteikia jausmus. Ignoruojant dabartines tendencijas tiesiog „daryti hitus“ paprasta mergina iš Sankt Peterburgo su ne vaikiškai gražiu balsu ir stebuklingai rojaliu grojančiomis rankomis kuria tai žvitrios kabareto atlikėjos, tai pradedančios nebyliojo filmo aktorės tai sudaužytos širdies merginos portretus.

Leidinys Sobaka.ru Nina pavadino „2008 m. Peterburgo muzikos atradimu“, ji akomponuoja per nebyliuosius filmus kino teatre „Rodina“, būtent jos balsas sužavėjo žinomą gyvos muzikos prodiuserį, kompozitorių Andrėjų Samsonovą ir jis įrašė kelias melodijas su Nina projektui Laska Omnia.

NINA KARLSSON pati sugalvojo pavadinimą savo grojamai muzikai – „sincere jazz“. Ir jeigu kas nors galėtų ginčytis dėl „džiazo“, tai dėl „nuoširdaus“ džiazo abejonių nekyla niekam... ši trapi mergina Sankt Peterburgo scenoje pasirodė mažiau nei prieš metus, tačiau savo balsu, nepakartojamu fortepijono valdymu ji taip garsiai suskambėjo, kaip dar nepavyko nei vienam džiazo kolektyvui ar roko grupei. Muzikinis nuoširdumas ir kaskart stebinanti muzika ištirpdė ledines Sankt Peterburgo gyventojų širdis ir jie su pirmu kvietimu jau skuba pirkti bilietų į Ninos koncertus.

VIDEO: http://www.youtube.com/user/NinaKarlssonband#p/a/u/0/oXYQqF7iuR8


Į šį renginį gali įsigyti „greituką“ - greitą ir smagų elektroninį bilietą.
Ką turi daryti: įsigyk „greituką“ internetu, atspausdink ant balto A4 formato lapo, pateik prie įėjimo į renginį.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai