LRT Opus Gyvai: Mr. Woodnote, Lil Rhys & Eva Lazarus

 Dub Fx bendražygis ir bendramintis Mr. Woodnote kartu su Lil Rhys ir Eva Lazarus jau trečią kartą sugrįžta į Lietuvą.
 
Pirmasis jų pasirodymas čia vyko irgi “Lofte”, irgi žiemą. Prieš beveik 3 metus. Vėliau jie judino “Loftas Fest” ir “Karklės” festivalių minias.
 
Prieš pat Šv. Kalėdas jie grįžta. Mr. Woodnote saksofonu pagardintas pasirodymas – geriausia dovana sau, draugui ar kitam artimam.
 
Energija, kuria užkrečia jis kartu su savo scenos kolegomis, verta vadintis šventine euforija.

APIE MR. WOODNOTE

Apie patį Woodnote žinių itin mažai – vos kelios užuominos socialiniuose tinkluose ir pora angliškų interviu. Jokių išlaidų reklamai, nė vienos fotosesijos. Tačiau tiems, kieno ausys pagauna šviežias vibracijas, muzikanto pristatinėti nereikia – geriau už jį kalba Mr. Woodnote saksofonas. Vis tik pora faktų apie jį.

Mr. Woodnote – australas Mikey Melician – į Didžiosios Britanijos džiazo sceną įsisuko 2007-aisiais. Užteko kelių improvizuotų gatvės šou su legendiniu Dub Fx Bristolyje ir pasaulis išgirdo – saksofonas gali išties vežti.

Mr. Woodnote groja ne tik sakofonu, bet ir fleita bei dar keliais kitais muzikiniais žaislais – sumezgęs juos su savo beatbox viražais ir hipnotizuojančiais semplais, Mr. Woodnote demonstruoja kitą visai saksofono dimensiją.

Lil Rhys ir Eva Lazarus jam pritaria savo vokaliniais sugebėjimais, kurių ribos nuo vieno kranto sunkiai matomos kitame.

LRT OPUS GYVAI IR LOFTAS

LRT Opus Gyvai – bendra “Lofto” ir radijo stoties “LRT Opus” renginių serija suteikia absoliučiai unikalią muzikinę patirtį, kurios svorį sudaro šiuo metu aktualūs užsienio atlikėjai ir kokybė.
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai