Penktadieniniai pašnekesiai „7 Fridays“

Taip, baras „Šauni vietelė“ pasikeitė savo pavadinimą, paskelbė naujo sezono atidarymą, pristatė naujus renginių ciklus bei teigia, kad nuo šiol čia kiekviena diena – penktadienis!

Šį ketvirtadienį startuoja ,,Penktadieniniai pašnekesiai“, tai - intelektualiai šmaikštūs, įdomūs ir prasmingi pokalbiai su visuomenės veikėjais – kurie savo veikla skatina pažinti, kuria, atskleidžia vertingus, reikalingus ir svarbius dalykus. Kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare svečiuosis įvairių sričių ir požiūrių visuomenės veikėjai – menininkai, organizatoriai, keliautojai... Vakaro metu jie papasakos apie save ir savo veiklas, pasidalins savo požiūriu ir patirtimis,  diskutuos apie kultūros ir Vilniaus gyvenimo aktualijas.

Šį ketvirtadienį (lapkričio 7 d.) 19 val.  svečiuose išskirtinis keliautojas bei labai savotiškų kelionių organizatorius – Algirdas Gurevičius bei jo šaunios kelionių bendražyges Daiva Kurbedienė ir Eglė Bakytė! Algirdas su bendražygiais nesirenka turistams pritaikytų maršrutų, patogių viešbučių, minkštų patalų ir net patogios kelionės lektuvu ar mašina. Šis žmogus suburia komandą ir į ilgas, pilnas iššūkių keliones leidžiasi dviračiais! Ir ne tik išsiruošia, su savimi pasiima vaizdo kamerą ir viską nufilmuoja, o vėliau visus įspūdžius pateikia žiūrovui. Praėjusiais metais kino teatrų ekranuose buvo galima išvysti filmą „Dviračiais per Altajų“, o šią vasarą Algirdas su komanda dviračiais įveikė Himalajus!

Apie keliones dviračiais, aktyvų laisvalaikį, filmų kūrimo ypatumus ir kitas smagias idėjas kalbėsime „Penktadieniniuose pašnekiuose“! Vakaro svečius kalbins baro „7 Fridays“  bičiulis Tomas Balčiūnas - teisingo laisvalaikio organizacijos „Eventum Group“ įkūrėjas. O muzikinį foną mums sukurs grupės „Such'a'trip“ atlikėja Ieva Marija Baranauskaitė.

Renginys nemokamas.


Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai