Tarptautinis muzikos festivalis LABA DABA (Latvija)

LABA DABA – tarptautinis muzikos festivalis, jau penktą kartą žmones suburiantis poilsio komplekse „Ratnieki“, Lygatnės valsčiuje, Latvijoje. Šiais metais šventė vyks rugpjūčio 2–4 d. Šešiose scenose pasirodys regio, etnofolkloro, roko, elektromuzikos ir kitų žanrų, taip pat jų variacijų grupės bei didžėjų susivienijimai iš viso pasaulio – iš viso 60 koncertų! Renginyje ne tik išvysite įvairiausių muzikinių pasirodymų, bet ir galėsite apsilankyti kūrybinėse dirbtuvėse, įsitraukti į sportinę veiklą.

Šventėje dalyvaus trečiosios bangos ska grupė „The Toasters“ iš JAV – seniausi šio muzikos žanro atlikėjai Amerikoje. Prie legendinių „The Toasters“ muzikantų prisijungs „Barto“ iš Sankt Peterburgo. Ši grupė pelnė gerbėjų palaikymą savo dainų tekstų betarpiškumu ir kritika Rusijos valdžios organams bei esamai politinei tvarkai. Savitą atspalvį renginiui suteiks žymaus tamsiosios muzikos kolektyvo „Deine Lakaien“ akustinis koncertas. Vokietijos kultinė grupė, kaip ir didžioji dalis kitų festivalio dalyvių, eksperimentuos su skirtingais muzikos žanrais (folk, techno, industrial, goth, new wave, ambient ir rock) – klasikinio atlikimo nesitikėkite.

LABA DABA suteiks progą išgirsti ir „Inokentijs Mārpls“, „All Day Long“, „Carnival Youth“, „Audience Killers“, „Oyaarss“, „Apziņas parazīti“, „Rebel riot“, „Band mango“ ir „PND“, „Baložu pilni pagalmi“, „Zig zag“, „Apofez sound system“, „Laiksne“, „Trakula“, „Vētras saites“, „Vējam kabatā“, „Parara“, „Tribes of the city“, „Satellites LV“, „Pienvedēja piedzīvojumi“, Nilą Ylę ir „Afro ambient“, „Skumju akmeņi“, „Rūsa“, „Manta“, „Soundarcade“, Elizabetę Balčus, „Rīta stienis“, „Komjaunatne“, grupę „7 pieauguši vīrieši“, kuri šiemet scenoje pasirodys kartu su dainininke Olga Rajecka, taip pat „Jumprava“, „Abdoulaye Camara“ su grupe – tarptautiniu muzikos projektu, kuriam atstovauja muzikantai iš Ganos bei Švedijos. Programa pildoma, ją galima pamatyti naujajame festivalio tinklalapyje www.labadaba.lv.

Festivalio organizatoriai pasiūlys kūrybinių pramogų: veiks įvairios dirbtuvės, bus kviečiama burtis sporto žaidimams. LABA DABA dalyviai galės žiūrėti kino filmus Kino name (Kino Māja), pakilti katapulta ir pasigrožėti renginio vaizdais iš aukštai, paklaidžioti miško takais, dalyvauti futbolo ar tinklinio turnyre, išlieti savo biustą iš gipso, gauti chna tatuiruotę, įgyti naujų įgūdžių kūrybinėse dirbtuvėse, pasistatyti palapinę pasakiškame obelų sode ir įsitraukti į pramogas su kitais.

LABA DABA išsiskiria švarumu, renginio veikla nekenkia aplinkai. Be to, jis nenuobodus jokiai kartai. Ypač pagalvota apie vaikus: visas dienas veiks vaikų namas, kur atžalas prižiūrės malonios, patyrusios auklės. Jaunos šeimos su vaikais bus laukiamos atskirame palapinių miestelyje, kur bus laikomasi tylos.
Visą festivalio programą, pramogas, kūrybines dirbtuves ir naujienas rasite renginio tinklalapyje www.labadaba.lv.

Bilietų galima įsigyti visose bilietų platinimo kasose, taip pat http://www.bilietupasaulis.lt/lit/pradzia.
Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas.

LABA DABA – festivalis žmonėms, kurie suka pasaulį!

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai