Lino Adomaičio 15 metų kūrybos sirupas „Brodvėjuje“

Naujametinis koncertų maratonas geros muzikos klube „Brodvėjus“ įsibėgėja jau kitą savaitgalį. Gruodžio 28 dieną, penktadienį, klubas, kuriame nuolat skamba gyvas garsas, švęs Lino Adomaičio 15 metų buvimo scenoje jubiliejų.

Šio muzikanto gerbėjai kviečiami į vakarėlį, kurio metu dainų ir aranžuočių autorius L. Adomaitis pristatys išskirtinę akustinę programą, sudarytą iš geriausių jo kūrinių, sukurtų per 15 metų.


„Šią programą su gitaristu Paco esame patikrinę daugelyje scenų. Grojome įvairiuose akustinės muzikos festivaliuose. Man labai smagu atlikti būtent šią programą ir būtent su Paco, nes tiems, kurie nori šiek tiek atsipūsti nuo triukšmo ir pasinerti į akustikos vandenį - šiame koncerte mes palaikysime kompaniją nuo jaukios ir šiltos „Brodvėjaus“ scenos" - žada Linas Adomaitis.


Beje, gali būti, kad akustinis Lino koncertas „Brodvėjuje“ bus ypatingas dar ir tuo, jog taps palydėtuvėmis į „Eurovizijos“ konkursą. Muzikos ekspertai itin palankiai vertina Lino galimybes atstovauti Lietuvą šiame konkurse. Atrankos į konkursą finalas vyks prieš akustinį Adomaičio koncertą „Brodvėjuje“, tad pasirodymo dieną jau bus aišku ar galima sveikinti muzikantą su pergale.


15 metų Lietuvos muzikos pasaulyje gyvenantis L. Adomaitis  kartu su grupe „L+” 1997–aisiais tautiečius papirko tokiais superhitais kaip - „Ar tu ją matei?”, „Lūpos kaip vyšnios“, vėliau su dainininke Simona Jakubėnaite gynė Lietuvos garbę Eurovizijos konkurse.


Sveiko cinizmo ir taiklaus sąmojo nestokojantis Linas savo kūryba visuomet pataiko „į tašką“. Tai – šio muzikanto sėkmės receptas. Jo talento gerbėjai tikriausiai dar ir dabar pamena dainą „Pasaulis gražus“, kurioje su savo draugu Hokšila jis apdainuoja blondinių ir skustagalvių meilę.

Lino Adomaičio kūryboje naujas ir įdomus posūkis įvyko 2008-aisiais, kai LRT konkurse „Dainų daina” atlikėjas pasidalino mintimis apie elektroninius skilandžius, o daina „Tavo spalvos” pelnė klausytojų simpatijas. To paties muzikinio etapo „Pieno lazerių” ir Lino bendra daina „Aš tavo kūnas – tu mano siela” nuginklavo net visažinius snobus.

Akustinis jubiliejinis L.Admaičio koncertas „Brodvėjaus“ klube – puiki galimybė šio muzikanto kūrybą išgirsti skambant kitaip. Turint omenyje, kad kosmopolitiškasis Adomaitis turi talentą ne tik išsiskirti iš pop atlikėjų būrio savo įvairiapuse kūryba, bet ir tuo, kad scenoje jis nuolat stebina netikėtomis muzikinėmis improvizacijomis.

Išsamesnė informacija apie renginius tel.: 8 (652) 57 79
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai