J. Viewz (JAV) @ Studio 9

Lapkričio 24 dieną sostinės klube „Studio 9” vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs elektroninės muzikos projektas „J. Viewz”.

Muzikos kritikų liaupsinamas Bruklino kolektyvas „J. Viewz”, dar lyginamas su tokiais atlikėjais kaip „Passion Pit”, „Bent” ir Toro Y Moi, praėjusiais metais išleido prestižinei „Grammy” statulėlei mominuotą albumą „Rivers And Homes“.

Savo diskografijoje turinti du studijinius ir vieną nepilną diską, grupė išpopuliarėjo išleidusi kūrinį „Salty Air”. Dainą įvairios Europos ir JAV radijo stotys bei muzikinės televizijos „pakrikštyjo „neoficialiu vasaros hitu“, o jos muzikiniai motyvai buvo panaudoti kelių pasaulinių prekės ženklų reklamose.

Išskirtinio dėmesio muzikos pasaulyje sulaukė ir kiek vėliau pasirodę „J. Viewz” kūriniai „Come Back Down”, „Oh, Something’s Quiet” ir „This City Means No Love”.

J. Viewz muziką išgirskite čia:


 

„Seniai norėjau surengti pasirodymą Lietuvoje. Žinau, kad čia mano muzika yra mėgiama, todėl pasitaikius galimybei ilgai nedvejojau ir sutikau apsilankyti Vilniuje. Galiu pažadėti jums ne tik puikų vakarėlį, bet ir pačią geriausią muziką, kuri su trenksmu padės atsisveikinti su lietuvišku rudeniu” – po savo pasirodymo Izraelyje koncerto organizatoriams Lietuvoje sakė „J. Viewz” lyderis.

Projekto „J. Viewz“ centrinė figūra – trisdešimtmetis dainų autorius ir muzikos prodiuseris iš Bruklino Johnatanas Daganas. Aktyvia muzikine veikla užsiimantis daugiau nei dešimtmetį, per savo karjerą jis remiksavo Moby, Nina Simone, Michael Jackson, „Kings Of Leon”, „Depeche Mode”, „Pink Floyd” ir kitų žymių grupių kūrinius.

Muzikantas, kurio remiksai pateko į elitinius house ir chillwave muzikos rinkinius, prisipažįsta: dabar jo pagrindinė ir svarbiausia veikla – sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis muzikinis projektas „J. Viewz”, kurio darbo kalendorius kasdien papildomas vis naujomis koncertų datomis įvairiausiose žemės rutulio vietose.

Vienintelis „J. Viewz“ koncertas Baltijos šalyse – lapkričio 24 dieną Vilniaus klube „Studio 9“.

Pirmuosius 50 bilietų pigiau galėsite įsigyti jau rytoj 10 valandą ryto „Tiketos“ kasose.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai