Raudonplaukių dienos

Spalio 6–7 dienomis!
 
„Raudonplaukių dienos“ – tai šventė, kviečianti visus auksinių, gintarinių, oranžinių, ryškiai rudų, raudonų plaukų turėtojus susirinkti drauge! Pasidžiaugti, pasigrožėti, pabendrauti ir pasidalinti. Raudonplaukių šventė yra apie raudonplaukius ir skirta visiems!
 
Nori dalyvauti, savanoriauti, būti atlikėju? Nelauk – rašyk! Renginys yra laisvo pobūdžio ir atviras.
 
 
 
PROGRAMA
 
 
 
Spalio 5 diena
Penktadienis
 
 
ĮŽANGĖLĖ Į RAUDONPLAUKIŲ DIENAS, 18val. UŽUPIO KAVINĖ (KAVINĖS VIDUJE)
 
Raudonplaukių portretų parodos atidarymas! Kviečiame apsilankyti parodoje, pasigrožėti fotografijomis, pabendrauti, pagurkšnoti raudono vyno penktadienio vakarą...
 
 
 
Spalio 6 diena
Šeštadienis
 
 
RAUDONPLAUKIŲ DIENŲ INFORMACINIS STENDAS
 
Dvi dienas raudonplaukių projekto pristatymo metu veikia informacinė palapinė, kur teikiama informacija apie „Raudonplaukių dienas“, raudonplaukių projektą, idėją, tikslus, galimybes prisijungti.
 
Informaciniame stende galima rasti: raudonplaukių projekto atributiką (atvirukus, lipdukus, kontaktines korteles, morkas, apelsinus, mandarinus... Taip pat platesnę informaciją apie „Raudonplaukių dienas“ – kur sudalyvauti, ką nuveikti, t. y. žemėlapį, programą).
 
 
ŽAIDIMŲ SALA! 11.30–15.00 val. RŪDININKŲ SKVERAS
 
Žaidimų sala kviečia vaikus ir paauglius pasimėgauti žaidimais bei veiklomis. Gal nori sukurti savo raudonplaukišką lipduką? Spalvinti, piešti, lipdyti? O gal atsakyti į viktorinos klausimus apie toleranciją, raudonplaukius, savanoriavimą? Visgi, jei dar neradai, kas tau patinka, tuomet šitam tikrai neatsispirsi – menininkas sukurs piešinį ant tavo veido!
 
 
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. PASIGAMINK ORANŽINĘ KNYGĄ! 12.00–15.00 val. ŠMC
 
„Raudonplaukių dienų“ proga visus kviečiu į ORANŽINĮ knygrišybos workshop’ą! Būsite išmokyti susirišti knygelę paprastais, bet smagiais būdais. Knygas rišime be klijų. Pažadu malonų ir įdomų procesą, kuris bus įamžintas „Raudonplaukių knygoje“. Rezultatą (knygą) galėsite pasilikti sau. Visos priemonės bus suteiktos, jums nieko nereikės atsinešti! Nereikės mokėti pinigų (workshop’as nemokamas)! Nėra priežasčių neateiti!
 
Jei planuojate dirbtuvėse dalyvauti, būtų malonu, kad užsiregistruotumėte iš anksto, žinosim, kiek daugmaž žmonių ateis! :)
Registracija: vardą, pavardę siųskite el.pašto adresu – [email protected] Temos laukelyje įrašykite „K.W.“.
 
 
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS-KOMIKSAI RAUDONPLAUKIŲ TEMA! 12.00–15.00 val. ŠMC
 
 
FILMO „MERGAITĖ“ PERŽIŪRA. DISKUSIJA PO FILMO. 15.00–17.00 val. KINO TEATRAS „PASAKA“
 
Pagrindinė filmo aktorė – RAUDONPLAUKĖ mergaitė! :)
 
Flickan
 
Šiltą 1981-ųjų vasarą dešimtmetė mergaitė lieka namuose su teta, kai jos tėvai išvyksta į Afriką su ilgalaike humanitarine misija. Ją prižiūrinti jauna teta netrukus taip pat išvažiuoja su vyriškiu, pažadėjusi mergaitei sugrįžti po poros dienų. Vasara bėga, o mergaitė niekam nesako, kad liko namuose visiškai viena. Po truputį ji atranda dažnai absurdišką ir nerūpestingą suaugusiųjų pasaulį.
 
Režisierius: Fredrik Edfeldt
Vaidina: Blanca Engström, Shanti Roney, Annika Hallin
Drama, Švedija, lietuviškai subtitruota, 2009 m., 98 min.
Temos pokalbiams po filmo: emocinis intelektas, psichologija, sudėtingas vidinis vaiko pasaulis, atsakomybė, pasirinkimo klausimai.
 
 
KIRPYKLA UFF KVIEČIA STILINGAI APSIKIRPTI AR SUSIŠUKUOTI! (visa diena)
Septintu Literatu gatvės namo numeriu pažymėta kirpykla šeštadienį nuo ankstyvo ryto pažada visas/-us raudonplaukes/-ius jų gerbėjus ir tuos, kurie nori prisijungti i jų gretas, pasitikti plačia šypsena, pavaišinti kava ir arbata, patarti, nukirpti, nudažyti - su kuo didesnėmis nuolaidomis! Ateik ir būk isškirtiniu! Mėgaukis savo išvaizda…
 
 
GYVO-ŽALIO MAISTO BARAS „RAW 42“ Rūdninkų g. 12 (visa diena)
 
Sukūrė specialius patiekalus, kurie atskleidžia gardų „Raudonplaukių dienų“ skonį. 
Raudonplaukių meniu:
 
Oranžinės sultys -20%
Burokėlių karpačio su firminiu migdolų sūriu ir rucola -10%
Oranžinė Itališka sriuba -10%
Oranžinės meksikietiškos salotos -20%
Raw vyšnių tortas -10%
 
Apsilankyk, paragauk, nustebsi!
 
 
 
UŽDUOČIŲ TURAS PO VILNIAUS SENAMIESTĮ (PĖSTUTE/DVIRAČIAIS) (visa diena)
 
Informaciniame stende gauk žemėlapį su nuorodomis į „Raudonplaukių dienų“ veiklas. Užduotis – aplankyti ir sudalyvauti bent penkiose pasirinktose veiklose ir iš visų jų gauti po antspaudą! Sudalyvavę apdovanojami projekto atributika ir dalyvauja loterijoje gauti dar daugiau dovanų!!! :)
 
 
KONCERTAS. VISŲ RAUDONPLAUKIŲ GIMTADIENIS. 21.00 val. BRODVĖJUS
 
Šeštadienio renginius vainikuos ir “Brodvėjaus” klubo sienas sudrebins pirmasis Lietuvoje raudonplaukių gimtadienis. Raudonplaukius sveikins “freestyle” sensacija – “Jama&W”, laužytos elektronikos princesė – “Umiko”, džiazo lakštingalų trio – “The Ditties”, vaikinai be akibrokštų – “KOKS”, Rūtos Švipaitės ir Valentinos Jaronskajos duetas, alternatyvaus funk’o grupė “Out of” bei svajingoji Neringa!
 
P.S. Jei tu esi raudonplaukis, įeisi nemokamai, o jei – kitos plaukų spalvos, susimokėsi 10-7 litus! Toks gyvenimas per „Raudonplaukių dienas“! :D
 
 
 
Spalio 7 diena
Sekmadienis
 
 
MADŲ ŠOU „COCO ROUGE“, 14.00–16.00val. UŽUPIS, UŽUPIO G. 7, „ALISOS DOVANĖLĖS“
 
Raudonplaukės pasiduoda ,,green“ mados bangai!
 
Raudonplaukių dienų proga stiliaus krautuvėlė ,,Alisos dovanėlės“, dizainerė Jolanta Talaikytė ir Raudonplaukių asociacija kviečia į stilingą, spalvingą ir nuotaikingą madų šou ,,Coco Rouge“.
 
Gražiosios raudonplaukės demonstruos rudeninę ,,Touched by Alice/Inspired by JT“ vintažinių drabužių kolekciją, dalins rausvus skanėstus, veiks ,,raudonojo“ įvaizdžio fotokampelis, vaišinsimės raudona erškėčių arbata ir raudonplaukių iškeptais sausainukais.
Laukiame Jūsų – spalio 7 d., 14 val. Užupio g. 7, Vilnius, ,,Alisos dovanėlės“.
Pasiduokime bohemiškai, romantiškai, Paryžiaus dvasia ir raudonu rudeniu alsuojančiai nuotaikai!
 
 
 
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS, 14.00–16.30 val. UŽUPIS
 
Kūrybinės dirbtuvės, kuriose gali pasireikšti kiekvienas! Susidomėjai? Raudonplaukė mūza čia pat... Turi galimybę kurti įkvėptas raudonplaukio modelio: piešti, tapyti, fotografuoti, kurti videoklipą, o gal eiles parašyti? Tavo kūryba bus įvertinta ir apdovanota.
 
 
RAUDONPLAUKIŲ BENDRA NUOTRAUKA! 16.10 val. UŽUPIS, PRIE ANGELO.
 
Tavo plaukai oranžiniai/raudoni/ryškiai rudi/auksiniai? TU PRIVALAI BŪTI ŠIOJE NUOTRAUKOJE. Nesvarbu, koks tavo amžius, kaip užsiėmęs esi. VISI RAUDONPLAUKIAI TAVĘS LAUKIA bendroje nuotraukoje!!! Apsirenk ŽALIAI! Praėjusiais metais mūsų buvo 60, šiais – gal 100 ir daugiau???
 
Ateik, atvažiuok, atplauk, atskrisk, nusileisk iš kosmoso :D
 
,,Raudonplaukių dienos“, spalio 6–7 dienomis, Vilnius, Lietuva
 
* Programa ir laikas gali šiek tiek keistis.

Renginys Facebooke

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai