Savaitgalis su Pasaka. Žongliravimo dirbtuvės

"Savaitgalis su Pasaka" - įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Spalio 7 d. 14 val. visus pakviesime į žongliravimo dirbtuves kartu su "Smaragdo miestu". Tai galimybė ne tik pamatyti, bet ir patiems išbandyti, išmokti valdyti įvairiausius žongliravimo instrumentus: poi, diabolo, lėkštes, kamuoliukus, skareles ir t.t. Dirbtuvėlės skirtos vaikams nuo 5 metų.

Po dirbtuvių, 15 val. visi dalyviai kviečiami žiūrėti užburiančio dokumentinio filmo apie gyvūnijos pasaulį "Vienas gyvenimas".

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min

Filmo trukmė: 85 min

Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt

Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt

Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai