„Kitas pasaulis“ pagal Depeche Mode muziką

KITAS PASAULIS

Šiuolaikinio baleto spektaklis pagal Depeche Mode muziką

 

REŽISIERĖ/CHOREOGRAFĖ - Marija Simona Šimulynaitė

VIDEO INSTALIACIJA - Saulius Paliukas

SCENOGRAFĖ, KOSTIUMŲ DIZAINERĖ - Dalia Pranckėnaitė

GARSO REŽISIERIUS - Raimondas Jaroševičius

MUZIKOS AUTORIAI - „Depeche Mode“

 

ŠOKĖJAI - Simona Paciukonytė, Hilda Palkovskytė, Irina Nazarenko, Viktorija Naumova, Kristina Markevičiūtė, Vaida Šniurevičiūtė, Agnė Steponkevičiūtė, Julija Turkina, Vladimirs Latišonoks, Daniil Kolmin, Karolis Butavičius, Naglis Bierancas, Ignas Armalis.

 

Vienas žinomiausių japonų rašytojų pasaulyje ir grupė, kurios dainas žmonės moka atmintinai, susitinka vienoje scenoje. Šokio spektaklį „Kitas pasaulis“ įkvėpė tiek trisdešimt metų anšlaginius koncertus visame pasaulyje rengiantys depešai, tiek dešimtmečiu jaunesnis Haruki Murakami romanas „Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas“.

Spektaklis – tai etiudai, gimę iš simbolių, filosofijos ir vaizdinių kupinos Depeche Mode muzikos. Jos energija provokuoja judesį ir įtraukia šokėjus į šviesų, lazerių ir vaizdo projekcijų pasaulį. Šokėjai tampa belytėmis mechaninėmis būtybėmis, panirusiomis į mutavusias svajones ir sintetinius pojūčius. Jų kuriami personažai įprasmina nepažintus pasąmonės klodus: spektaklis pranašauja ateitį, į kurią nesuvokdama juda didžioji žmonijos dalis. Futūrizmo prisotintame šokio spektaklyje „Kitas pasaulis“ nelieka vietos tikriems jausmams, realybės suvokimui. Aplinką persmelkusi sintetika verčia bendrauti, juoktis, pykti ir net daugintis iš pareigos, nepaisant natūralios žmogaus prigimties. Tai pasaulis, kuriame sunkiai atskirsi vyrą nuo moters - žmonės suvienodėję dėl netikro gyvenimo ir netikrų jausmų spaudimo, įsiskverbusio į sustabarėjusius kūnus ir tapusio sudėtine jų dalimi. Apie realią, tikrą, laisvą, prigimtinę būseną lieka tik svajoti, ką byloja ir vienos iš „Depeche Mode“ dainų tekstas: „Dream on... Dream on...“.

 

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. ([email protected] , +370 685 05480).

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ Baleto teatras.

Daugiau informacijos: [email protected]

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai