„2 vyrai. 1 tiesa“


Sakalas Uždavinys ir Juozas Gaižauskas pristato premjerą „2 vyrai. 1 tiesa”

„Domino“ teatras atskleidžia dar vieną rudens naujieną – šįsyk absoliučiai kitokį projektą, nei iki šiol buvę – komediją „2 vyrai. 1 tiesa“. Kaip teigia „Domino“ teatro atstovai, šis mono spektaklis bus ypatingas tuo, kad galės iš esmės pakeisti žiūrovo požiūrį į labai svarbius, žmogui gyvybiškai aktualius dalykus...

Žymusis Sakalas Uždavinys, vaidinsiantis Sakalą Uždavinį arba populiarusis Juozas Gaižauskas, įkūnysiantis Juozą Gaižauską, iki ašarų juokingai žers išminties perlus apie meilę, šeimą, keliones, laivus ir lėktuvus, taksistus, traukinius, mamą, vaikystę, kūną, atmintį, troškimus ir begales kitų dalykų. Aktoriai žada priversti teatro sceną suktis 360 laipsnių kampu. Ir tai dar ne viskas - į vaidinimą bus įtraukti ir patys komedijos žiūrovai!

„Komedija „2vyrai.1 tiesa“ – ypatingas mums patiems ir iš esmės unikalus projektas. Visas spektaklis –lyg pirmykščio žmogaus šiuolaikinė SMS apie gyvenimą, įvairiausias situacijas, kaitą, apie tai, kaip buvo ir kaip viskas yra šiais laikais“, - intriguoja „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

Pasak Sakalo Uždavinio, visi žmonės, dar prie ateidami į šią unikalią komediją, turėtų atsipalaiduoti, atlaisvinti kaklaraiščius ir prasisegti preciziškai susagstytus švarkus, nes, kartu su spektaklio aktoriumi, turės galimybę patirti seniai pamirštą arba dar niekada nejaustą nušvitimą, tokią teigiamų emocijų dozę ir tokį vidinį sukrėtimą, po kurio savo kasdienybę permąstys iš esmės. „Maloniausias dalykas šiame labai svarbiame nušvitimo procese – ne kilogramais, o tonomis sveriama juoko dozė“, - šmaikštauja vienas iš mono spektaklio aktorių S. Uždavinys, kuriuo tikrai neverta abejoti.

„Šis spektaklis yra specialiai subalansuotas visiems, stačia galva pasinėrusiems į kasdienybę – ir pragmatikams, ir darboholikams, ir filosofams, ir visiems kitiems, kurie geba vienu metu juoktis bei mąstyti. Galų gale ruošiame neeilinį reginį, projekcijų ir efektų šou, kuris, esame tikri, nustebins ne vieną žiūrovą“, - teigia pakaitomis su Sakalu Uždaviniu mono spektaklyje vaidinsiantis Juozas Gaižauskas.

Spektaklį režisuoja Augustinas Gricius, visų trumpai vadinamas „Guga“. A. Gricius Lietuvos televizijos padangėje puikiai žinomas kaip kultinės humoro laidos „Dviračio šou“ režisierius.
Taigi didžiulis juoko užtaisas garantuotas, o abejingų, kaip žada kūrybinė grupė, tikrai neliks.

Komedija statoma remiantis Jevgenijaus Griškoveco, žinomo šiuolaikinio rusų dramaturgo, labai populiaraus aktoriaus, muzikanto ir režisieriaus pjesę „Odnovremenno“ („Tuo pačiu metu“ – rusų k.). Dauguma Jevgenijaus Griškoveco pjesių – monospektakliai, kuriuos jis pats režisuoja, kuria dekoracijas ir vaidina. Rusijoje bilietus į šio dramaturgo, muzikanto, aktoriaus, kultinės teatro figūros spektaklius išperka akimirksniu. Graibstomos ir jo knygos bei muzikos įrašai.
Komedijos „2vyrai.1 tiesa“ scenografu tapo „Auksinio kryžiaus“ laureatas, dailininkas Gintaras Makarevičius, scenografiją kūręs ne vienam „Domino teatro spektakliui, tarp jų ir stilingajai komedijai „Nuodėmių miestas“. Spektaklio choreografu sutiko būti talentingasis Šarūnas Kirdeikis, choreografiją kuriantis įvairiems renginiams ir daugeliui televizijos projektų. Žiūrovai gali būti tikri scenoje išvysią netikėtą, įtraukiantį ir užburianti vaizdo, judesio bei smagaus šou derinį.
Neeilinė, kitokia premjera startuos taip pat nestandartiniu būdu. Nuo spalio pradžios startuosianti komedija augs, bręs ir vystysis įvairiuose Lietuvos miestuose – pirmiausia Molėtuose, vėliau Palangoje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Telšiuose bei Kaune. Didžioji premjera sostinėje laukiama spalio 29 d., 19 val., „Domino“ teatre. Bilietų prekyba visoje Lietuvoje prasidės labai greitai - jau rugsėjo 21 d.

Ištrauka iš pjesės:
„Mama mane myli. Čia nereikia ieškoti jokios priežasties, bandyti suprasti, analizuoti...Ką čia suprasti? Ji mano mama. Aš jos sūnus. [...]Supraskite, myli ji mane visą besąlygiškai. Bet, pavyzdžiui,- sėdžiu aš namie, karpausi nagus. Nusikirpau nagus, po to surinkau juos ir einu išmesti...,bet nepastebėjau, kaip vienas nagas nukrito ir liko gulėti ant grindų. Ir jis mamai jau nepatinka! Nors, kas gi čia nutiko? Dar prieš minutę tai buvau aš, kuris visas besąlygiškai jai patikau! Ir kas keisčiausia,- jis irgi man nepatinka (rodo į nagą ant grindų), jeigu tik suabejoju ar jis mano...“

Į šį renginį gali įsigyti „greituką“ - greitą ir smagų elektroninį bilietą.
Ką turi daryti: įsigyk „greituką“ internetu, atspausdink ant balto A4 formato lapo, pateik prie įėjimo į renginį.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai