Kultūros festivalis „Ošia“ Žeimių dvare (PROGRAMA)

Rugpjūčio 20-22 dienomis Žeimių dvare „Meno duobė“ ir „Menų centro“ savanoriai pristatys festivalį pavadinimu „Ošia“.

Pagrindinis festivalio tikslas yra sukurti trijų dienų programą, kurioje pagrindiniai akcentuojami renginiai ir veiklos būtų susijusios ne vien su pramogomis bei pasilinksminimu, kaip tai daro daugelis Lietuvoje vykstančių festivalių.

Sieksime šiek tiek pakoreguoti modelį, kuris didžiausią dėmesį skiria muzikai, o visas kitas meno kryptis palieka nuošalyje, tik kaip priedus pramoginei dienos programai. Festivalyje „Ošia“ pačią svarbiausią programos dalį sudarys būtent menai bei skirtingos menų samplaikos su kitomis sritimis.

PENKTADIENIS

17:00
Mantas Povilaitis — „Neatpažintų skraidančių objektų fenomenas“

17:00
Lina Baublienė — „Lietuvos miestų „visuomeniniai įvaizdžiai“ pagal Kevin’o Lynch’o teoriją“ (seminaras ir workshop‘as)

18:00 – 21:00
Tapytoja Ausma Bankauskaitė kvies pamatyti tapybos kūrinių atsiradimo seką, stebėti kūrimo procesą, padiskutuoti bei pabendrauti.

18:00
Iveta Taparauskaitė — „Carinės Rusijos plačiųjų geležinkelių paveldo resursai Lietuvoje, jų išsaugojimo bei pažinimo galimybės.“

19:00
Greta Klimaičiūtė-Minkštimienė — „Ryšys tarp aktoriaus ir žiūrovo: antropologinė perspektyva“

18:00 — 22:00
Keramiko Mingaugo Pridokto kūrybinė studija „Erdvės žymėjimas“

ŠEŠTADIENIS

11:00
Eligijaus Skirkevičiaus „Matės“ ir „Puero“ arbatų degustacija bei pasikalbėjimas apie arbatos svarbą žmogaus gyvenime ir kultūroje

12:00
Dr. Reda Šatūniemė — „Kūrybiškumas ir alternatyvi meninė raiška subkultūrose“

12:00 – 14:00
Registracija į „KAKAVA“ kūrybines dirbtuves „Garsų fotografija“. Ar gali fotografuoti, jei nematai?

12:00 – 14:00
Miglė Kaušylaitė ir Mantas Pelakauskas — tarptautinis lomografijos vorkšopas, kūrybinės dirbtuvės „Menininko pieštuko revanšas“

12:00 – 22:00
Keramikė Indrė Aleksiejūnienė pakvies visus bendram kūriniui — objektui, eksperimentui;

12:00 – 15:00
Alma Veiverytė gyvai kurs žemės meno akciją

13:00
Mantas Povilaitis — „Kvantinės mechanikos pasaulėvaizdis“

SEKMADIENIS

12:00 – 13:20
Antropologinis kinas: „Nanook of the North“ (1922 m. Robert J. Flaherty)

13:00
Lina Baublienė – „Lietuvos miestų visuomeniniai įvaizdžiai“ workshop‘o rezultatų pristatymas

13:30 – 15:30
Antropologinis kinas: „24 Hour Party People“ (2002 m. Michael Winterbottom)

14:30
Eligijaus Skirkevičiaus „Matės“ ir „Puero“ arbatų degustacija bei pabendravimas apie festivalį

15:40 – 17.20
Antropologinis kinas: „Atanarjuat: The Fast Runner“ (2001 m. Zacharias Kunuk)

16:00
Darius Kilinskis filosofinis performansas „Ar medija yra?“

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai