Cirko spektaklis „Vienas naktį“ ( Danija)

Cirko spektaklis „Vienas naktį“ ( Danija)

Naujojo cirko savaitgalis`10
Menų spaustuvė ir Prancūzų kultūros centras
VIENAS NAKTĮ
Cirko spektaklis
 
Sukūrė: Samuel Gustavsson (Danija)
Kostiumai: Signe Beckmann
Atlieka: Samuel Gustavsson
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2006 m.

 
Viskas prasidėjo Barselonoje: čia laisvas danų menininkas, užsiėmęs graffity ir daugybe kitų dalykų, netikėtai atsidūrė namuose, kur gyveno du žonglieriai. Jų virtuoziškumas taip užbūrė Samuelį, kad jis nusprendė žūtbūt perimti meistriškumo paslaptis. Tai užtruko pusmetį. Po to būta visko: teko tiek vaidinti gimtojo miestelio cirko trupėje, tiek valgyti gatvės artisto duonos. Kai gatvė davė viską, ką galėjo duoti, danas nusprendė mokytis toliau. Įstojo į Švedijoje įkurtą cirko mokyklą, paskui tapo naujojo cirko trupės Circus Cirkor narys ir su šia trupe apvažiavo daugybę šalių. Beje, jis neapsiriboja cirku ir dalyvauja šiuolaikinio šokio ar teatro pastatymuose. Samuelis sako, kad įdomiausia naujajame cirke jam yra tai, kad čia nėra griežtų žanrinių ar stilistinių apribojimų – gali būti laisvas ir eksperimentuoti.
 
Spektaklis „Vienas naktį“  atsirado iš noro apibendrinti savo kūrybą.
 
„Tokiu būdu tarsi galėjau atsitraukti ir pamatyti – štai ką sugebu. Tada pagalvojau, kad tai galėtų sudominti ir žiūrovus, kad ir jie galėtų užmesti akį į mano atradimus, paklydimus, žaidimus, pavidalų ir formų tyrinėjimus. Taip pat mane labai domina mono vaidinimas kaip fenomenas. Esi tik tu, čia ir dabar, be praeities ir ateities. Spektaklį sudaro atskiri fragmentai, triukai, judesiai, jų sekos. Kai keičiasi mano interesai ar įvyksta nauji atradimai, keičiu ir šio spektaklio akcentus“. 

Samuelis Gustavssonas.         
                                                
Naujasis cirkas Lietuvoje yra dar mažai žinoma meno rūšis, jungianti tradicinio cirko, teatro ir šiuolaikinio šokio elementus į šiuolaikišką ir įspūdingą junginį. Jau penktus metus rengiama naujojo cirko švente siekiame supažindinti vilniečius su kitokiu cirku – be dresuotų gyvūnų, klounados. Tai pastaraisiais dešimtmečiais užgimusios „teisingo“ cirko srovės atstovai – besiremiantys tradicija, bet ieškantys naujų raiškos formų, suteikiantys įprastiems cirko „numeriams” teatrališkų simbolių prasmę ir taip paverčiantys juos vientisu spektakliu.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadovu Daliumi darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. ([email protected], +370 685 05480). 
  
Renginio vieta: Menų spaustuvė, juodoji salė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius.
Renginio data: 2010 rugsėjo 10 diena, 20:00 val.
Renginio trukmė: 50 min.
Durys atidaromos: 15 min. iki renginio.
 
Bilietų kaina nuo:
 27 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose). 
 
Vėliau bilietai brangs!
 
Nuolaidos: 
20 % nuolaida studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiams1 bilietui; (taikomos kasose)
20 % nuolaida su Omni ID sidabrine ir auksine kortelėmis 2 bilietams. (taikomos kasose)
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 6 metų amžiaus.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius Menų spaustuvė.
Daugiau informacijos:  www.menuspaustuve.lt, [email protected], tel.: +370 5 204 0832
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai