Search Results for: "viešbučiai ant vandens"

Viešbučiai ant vandens – oazės kiekvienam keliautojui (Foto

Viešbučiai ant vandens – oazės kiekvienam keliautojui (Foto, video)

Klausytis bangų ošimo šalia jūros ar vandenyno esančiame viešbutyje nepaprasta. O ką pasakytumėte, jei šie garsai sklistų tiesiog iš po jūsų lovos?!

5 patarimai

5 patarimai, kaip išsirinkti viešbutį

Šiais laikais savarankiškai keliauti po pasaulį – joks iššūkis, tad kosmopolitiškumas tampa veikiau norma nei išskirtinumu. Tiesa, kiekviena kelionė reikalauja šiokių tokių planavimo įgūdžių ir patirties, juk net išsirinkti ir užsakyti gerą viešbutį kartais tampa žaidimu va bank. Vilniuje įsikūrusio viešbučio „Moon Garden“ direktorė Natalja Kozlova pataria, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis viešbutį užsienyje.

Ar žinote

Ar žinote, kaip Coco Chanel padiktavo įdegio madą?

Daugeliui mūsų nėra nieko natūraliau kaip vasarą pajūryje išsitiesti ant smėlio, pasikaitinti saulėje, o tuomet panirti į vėsinančias jūros bangas. Šį ratą galime sukti daugybę kartų, dieną ar ilgiau. Vis dėlto nepaisant, atrodytų, atostogų prie jūros savaimingumo, už šios tradicijos kyšo ir ilgos verslo ausys – poilsis paplūdimyje, arba taip vadinamasis „Sun and Sea“ (iš anglų kalbos – saulė ir jūra) poilsio tipas jau kelis dešimtmečius yra vienas didžiausių ir geriausiai išvystytų komercinio turizmo sektorių. Kaip jis susiformavo? Kas jam būdinga ir ar Lietuva patenka tarp šalių, kurioms įdegio kultūra yra artima, pasakoja patirties turizmo tyrėja Rasa Levickaitė.

Naftos galia iš labai arti arba Jungtiniai Arabų Emyratai

Naftos galia iš labai arti arba Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) turi tiek gamtos ir kultūros lobių, jog skauda vien nuo minties, jog ten nuvykę visą savaitę praleisite tik viename iš kurortų? Jau nuo šių metų gruodžio yra galimybė rinktis jungtinius turus po JAE, kuomet suderinamas poilsis ir pažinimas: apsigyvenama viename iš paties keliautojo išsirinktų emyratų – Adžmane, Šardžoje, Fudžeiroje arba Ras Al Haime, o dvi dienos praleidžiamos rekordais, prekybos centrais ir visa kita objektų bei reiškinių galybe svaiginančiame Dubajuje.

Laisvalaikis Austrijos kalnuose: kokius kurortus rinktis ir ką veikti nulipus nuo slidžių?

Laisvalaikis Austrijos kalnuose: kokius kurortus rinktis ir ką veikti nulipus nuo slidžių?

Nors pastaruoju metu vis daugiau slidininkų išbando iš Veronos oro uosto pasiekiamas Italijos Dolomitines Alpes, vis dėlto populiariausia slidinėjimo kryptis tarp poilsiautojų iš Lietuvos išlieka Austrija. Pačiame jos centre esantys Zalcburgo žemės kalnų kurortai aktyvaus sporto mėgėjus vilioja ne tik gerai išvystyta slidinėjimo infrastruktūra, bet ir alternatyviomis pramogomis.

Atostogos pagal horoskopo ženklą

Atostogos pagal horoskopo ženklą

Planuojantiems vasaros atostogas siūlome į pagalbą pasitelkti astrologų patarimus ir išsiaiškinti, kokios kelionės tinkamiausios jūsų zodiako ženklui.

Nauja architektūros mada – statiniai po vandeniu

Nauja architektūros mada – statiniai po vandeniu

Šiuolaikinė architektūra vis drąsiau neria į jūrų gelmes. Tarsi iš vidaus galima apžiūrėti ne tik jūrų muziejus. Po vandeniu jau veikia restoranai, viešbučiai, vandenyje projektuojami miestai.

„Lonely Planet“ išrinko geriausius miestus keliauti

„Lonely Planet“ išrinko geriausius miestus keliauti

10 pasaulio miestų 2012 metams – gidas, skirtas mėgstantiems keliones ir planuojantiems kitų metų atostogas. Ir visai nesvarbu, kokio pobūdžio poilsį mėgstate: aktyvų, romantišką, o gal tiesiog norite pažinti kultūrą ir pabėgti nuo turistų apgultų miestų?

Povandeninis skulptūrų muziejus gelbsti koralų rifus (Foto)

Povandeninis skulptūrų muziejus gelbsti koralų rifus (Foto)

Dirbtinai Karibų jūroje suformuotuose rifuose dygstantys akmeninių skulptūrų parkai ir muziejai. Tai Jasono deCaireso Tayloro darbas, kuriuo menininkas nori įrodyti povandeninės karalystės trapumą ir jos sugyvenimą su gamta.
Augo su gamta

J. deCairesas Tayloras augo anglakalbio tėvo ir gajanietės motinos šeimoje. Gyvendamas Europoje ir Azijoje jis puoselėjo aistrą tyrinėjimams ir atradimams. Vaikystėje dažniausiai laiką jis leisdavo Malaizijos koralų rifuose, kur susižavėjo jūra ir gamtos pasauliu.

Vėliau tai jį paskatino kelis metus padirbėti nardymo instruktoriumi. Įvairiose pasaulio vietose jis prisidėjo prie gamtos išsaugojimo. Pirmiausia povandeninis pasaulis išryškėjo jo nuotraukose. Paauglystėje piešdamas grafitus, jis suprato meno santykį su gamta, tad piešė viešosiose erdvėse.
Įpūtė „akmeninės“ gyvybės

1998 metais menininkas baigė Londono dailės institutą, įgijo skulptūros ir keramikos bakalauro laipsnį (su pagyrimu) ir ėmėsi gamtos gelbėjimo plano.

Pirmasis jo povandeninis skulptūrų parkas buvo įkurtas Grenados (Karibų jūra) Molinerės įlankoje, 2006 m. gegužę. Dabar čia, 800 kvadratinių metrų plote glaudžiasi 65 skulptūros. Įlankoje vandens gylis svyruoja nuo 0 iki 25 metrų.

2009 m. jis ėmėsi didžiausio ir įspūdingiausio savo projekto – „Museo Subacuático de Arte (MUSA)“ – įkūrė povandeninį skulptūrų muziejų kurortiniame Kankuno miestelyje (pietryčių Meksika, Kintana Roo valstija). Muziejuje jis dirba meno direktoriumi. Šiuo metu čia prieglobstį surado jau 403 originalaus dydžio skulptūros. Kiekviena povandeninio parko skulptūra pagaminta iš specialių medžiagų, skatinančių koralų augimą.

Kankuno vandens parkas kasmet pritraukia daugiau nei 750 tūkstančių lankytojų. Šiame Meksikos kurorte turistus gali priimti 146 viešbučiai, siūlantys 28.808 kambarius.
Gamta jam padėkos

Svarbiausia tai, kad šie menininko sukurti gamtos šedevrai padeda išsaugoti tikruosius, natūralius povandeninius koralų rifus. Dirbtiniai veši arčiau kranto, juose gali lankytis daugybė žmonių, čia nėra pavojingų gyvūnų.
Laikas.lt
Nuotraukos: jasondecairestaylor.com

Kur keliausime gruodį?

Kur keliausime gruodį?

Gruodis – tai prieškalėdinis, priešnaujametis, prieššventinis laikas. Laikas, kai reikia galvoti ne tik apie dovanas, bet taip pat ir apie tai, kur švęsti ateinančias šventes.

Visame pasaulyje laukiant Kalėdų vyksta daugybė mugių, kuriose galima įsigyti tradicinių suvenyrų, išbandyti nacionalinius tų šalių patiekalus bei klausytis šventinės muzikos.