Search Results for: "tinklaraščiai"

Apdovanoti geriausi 2012 m. kulinariniai tinklaraščiai (Foto)

Apdovanoti geriausi 2012 m. kulinariniai tinklaraščiai (Foto)

Birželio 14-ąją minimos tarptautinės tinklaraštininkų dienos proga rengiamo tradicinio kulinarinio vakarėlio metu buvo ne tik išrinktas skaniausias teminis patiekalas, bet ir apdovanoti geriausių 2011/2012 kulinarinių tinklaraščių autoriai. Žurnalo „Virtuvė. Nuo…iki“ ir „Electrolux“ rengiamuose apdovanojimuose metų debiuto nominacijoje laimėjo JAV gyvenančios lietuvės Aušros Marcinkevičiūtė tinklaraštis Vaikai ir vanilė, o mėgstamiausiu tinklaraščiu tapo Surfing the world cuisine, kurio autorė Jolita Koruklu šiuo metu gyvena Turkijoje.

Maisto tinklaraščiai – ir saviraiškos forma

Maisto tinklaraščiai – ir saviraiškos forma, ir taikinys pasipelnyti (Foto)

Maisto tinklaraščiai, kaip ir mados, stiliaus, interjero yra populiarūs visame pasaulyje būtent dėl žmogiškumo faktoriaus, ištrinančio ribą tarp rašytojo ir skaitytojo. Užsienio maisto industrijoje nenusileisdami profesionaliąjai virtuvei, kokybe jie konkuruoja su geriausiais pasaulio restoranais.

Kaip užsidirbti iš tinklaraščio rašymo?

Kaip užsidirbti iš tinklaraščio rašymo?

Šiandien virtualiojoje erdvėje, o tiksliau, blogosferoje, galima rasti labai daug susiformavusių asmenybių, kuriančių virtualias tapatybes, kurios kartais pasiteisina ne tik kaip pomėgis, bet ir kaip pragyvenimo šaltinis arba profesinės veiklos pagrindų formavimas. Pomėgis rašyti ar rašyti tinklaraščius apie mėgstamus dalykus bei veiklą (maisto gaminimą, siuvimą, rankdarbius, domėjimąsi mada, fotografija ir kt.) gali tapti puikiu atsparos tašku keliaujant profesijos pasirinkimo keliu ar ieškant papildomų pajamų šaltinių, savotiška investicija. Tinklaraštis – tai puikus virtualus portfolio, kurį gali susirasti Jūsų būsimas darbdavys; tai geras reklamos stendas verslo įmonėms, kurioms tikrai praverčia skaitytojų nestokojančio blog’o autoriaus gebėjimas rašyti; tai terpė pateikti savo kūrinius viešai auditorijai; tai vieta gabiems rašytojams parodyti, ką jie sugeba, ir pan. Be visų čia išvardytų tinklaraščio paskirčių ir privalumų, galima atrasti dar daugybę kitų, kur dera pomėgis ir pinigai.

Mykolas Kleckas – interneto buržujus (interviu)

Mykolas Kleckas – interneto buržujus (interviu)

„Buržujaus rašinėliai“ arba tiesiog „Kleckas.lt“ – politinio pobūdžio, laisvalaikiui skirto interneto tinklaraščio pavadinimas, kurio autorius teigia, kad sukurti dienoraštį paskatino du pagrindiniai kriterijai. Pirma, autorius norėjo apsimesti tuo, kuo niekada nenorėtų būti – buržujumi. Antra, tinklarašio pavadinimu buvo siekiama parodyti, kad rašliavos nėra rimtos – tiesiog rašinėliai. Štai taip ir atsirado internete sklandantys rašinėliai, kuriems iki šiol prilygti nesugebėjo nė vienas dienoraštis. Juk ne veltui šiemet vykusioje konferencijoje „Login’12“ „Buržujaus rašinėliai“ buvo pripažintas geriausiu metų tinklaraščiu.

Spėkite

Spėkite, kas nutiko blondinei, kuri per „Youtube“ pasigyrė apiplėšusi banką? (video)

Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, internetinės vaizdų tarnybos, „debesėliai“ – visa tai yra labai naudingi dalykai, be kurių negali gyventi milijonai žmonių. Ir vis tik kai kurie vartotojai užmiršta, kad per didelis viešumas naudingas ne visuomet.

Aktyviausi socialinėje žiniasklaidoje – „Maxima“

Aktyviausi socialinėje žiniasklaidoje – „Maxima“, „Omnitel“, „Swedbank“, ISM ir Vilniaus meras

Socialinės žiniasklaidos indekso tyrimas jau antrą kartą įvertina, kaip Lietuvoje yra naudojama naujoji komunikacija. Tyrimas atskleidė, kad savo veiklos kategorijoje aktyviausi socialinės žiniasklaidos dalyviai Lietuvoje yra mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“, telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, bankas „Swedbank“, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Vilniaus meras Artūras Zuokas.

„Citrinos žievelė“ - maistu lepinančios Karolinos tinklaraštis (Interviu)

„Citrinos žievelė“ – maistu lepinančios Karolinos tinklaraštis (Interviu)

Ryte – paskaitas, vakare – darbas, laisvalaikiu savanoriavimas… Kada, Karolina, gamini?

Būna, kad maisto negaminu visą savaitę. Tpač egzaminų sesijos metu pamirštu, ką reiškia sukiotis virtuvėje. Tada mano gelbėtojai būna jogurtai, vaisiai ir kiti užkandžiai. Tačiau laisvomis dienomis būtinai gaminu kažką skanaus, todėl pietus man dažnai atstoja gabalėlis pyrago.

„Vilnius Temperature“ – muzikinis klimatas Vilniaus fone (Video)

„Vilnius Temperature“ – muzikinis klimatas Vilniaus fone (Video)

Sauliaus, Andriaus ir Edgaro sukurtame video projekte „Vilnius Temperature“ lietuviška muzika yra neatsiejama nuo Vilniaus ir temperatūros. Projektas – dar visai šviežias, gyvuoja tik pusę metų, tačiau jau spėjo sulaukti dėmesio bei pripažinimo, o kūrėjai vis dar kupini entuziazmo bei sumanymų ir neketina sustoti.

Kalbamės su vienu iš projekto sumanytojų Sauliumi (nuotraukoje – viduryje).

„iTunes“ karta

„iTunes“ karta, arba muzikos industrija šiandien (II dalis, Lietuva)

„Gyvename laikmečiu, kai niekas nežino, kaip muzikos pasaulis atrodys ateityje. Mes visi vaikštome tamsoje ir tik bandome nuspėti, kas gali atsitikti, – filme apie kūrybinių industrijų kaitą „PressPausePlay“ kalba JAV repo muzikos prodiuseris Hank Schocklee. – Bet būtent dėl to tai yra taip įdomu.“

Kodėl mes taip nemėgstame hipsterių?

Kodėl mes taip nemėgstame hipsterių?

Hipsterių nekenčiančių žmonių pilna visur. Jais ypač užverstas internetas – kuriami tinklaraščiai, vaizdo klipai, rašomi straipsniai ir taip toliau. Tačiau kodėl hipsteriai erzina tiek daug žmonų?