Search Results for: "sveiki produktai"

„Superproduktai“ - ne tik sveiki

„Superproduktai“ – ne tik sveiki, bet ir sotūs

Palikime visus grūdus ir žoles lesti paukščiams – mes esame žmonės, todėl ir maitintis turime žmoniškai. Svorio metimo dietos neturi mus paversti paukščiais. Dėl šios priežasties paruošėme sąrašą rimtų produktų, kurie ne tik pasotins, bet ir padės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.

Sveikiausi produktai

Sveikiausi produktai, kurių jūs nevalgote

Daugelio supratimas apie sveiką mitybą apsiriboja keliomis pagrindinėmis daržovėmis, vaisiais ir geriausiu atveju – liesu natūraliu jogurtu. Anksčiau ar vėliau šie produktai nusibos, o tada patys nepastebėsite, kaip būtent dėl šio nuobodulio tiesite ranką link bulvių traškučių pakuotės. Kad taip nenutiktų, siūlome susipažinti su daugiau maistingų produktų, kurie vis rečiau atsiduria ant kasdieninio lietuvių stalo.

Ką daryti

Ką daryti, kad šypsena būtų balta, o dantys sveiki?

Plati ir graži šypsena – tarsi vizitinė kortelė. Deja, dažnas lietuvis šypsena susirūpina ir į specialistus kreipiasi tik atsiradus skausmui ar blogam burnos kvapui, o odontologus vis dar sieja su baime ir nemaloniais pojūčiais.

Ką valgyti

Ką valgyti, kad dantys būtų sveiki?

Kiekvienas žino, kad būtina dantis valyti bent du kartus per dieną, naudoti tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį – veikdamos kartu, šios priemonės padeda sumažinti nepageidaujamų bakterijų kiekį burnoje. Dar vienas burnos higienai ir dantų būklei svarbus veiksnys, apie kurį kalbama rečiau, yra maisto produktai.

Ką valgyti

Ką valgyti, kad būtume sveiki: svarbiausių maistinių medžiagų gidas

Valgydami įvairų maistą mes ne tik pasisotiname, bet ir gauname daugybę mūsų organizmams būtinų medžiagų. Specialistai dalijasi patarimais, kurie padės išsirinkti skanų ir subalansuotą maistą kiekvienai dienai bei palaikyti gerą savijautą. Tai ypač aktualu dabar, kai po žiemos organizmo imuninė sistema būna susilpnėjusi.

Dailus įdegis be saulės baltoms varnoms: aliejai ir maisto produktai

Dailus įdegis be saulės baltoms varnoms: aliejai ir maisto produktai

Kartais atrodo, kad pavasarį Lietuvos merginas ištinka baltos varnos sindromas. Šią „baisią ligą“ stengiamasi išgydyti soliariumuose. Vos pradėjus žiemai eiti į pabaigą, daugelis merginų ir moterų pradeda eiti į vadinamąsias įdegio zonas. Pavasarį matome rezultatus – rudos, lyg ką tik iš Turkijos kurortų grįžusios moterškosios lyties atstovės žingsniuoja gatvėmis.

Moterų higiena vasarą: ką reikia žinoti?

Moterų higiena vasarą: ką reikia žinoti?

Vasara – atostogų, kelionių, festivalių ir linksmybių metas. Maudynės jūroje, deginimasis paplūdimyje, šokiai iki paryčių ir kitos vasariškos pramogos moterims suteikia ne tik daug geros nuotaikos ir smagių prisiminimų, bet ir nemalonių situacijų. Kaip rūpintis asmenine higiena vasarą, kad išvengtumėte nepatogumų?

Plaukų gaivinimo planas rudeniui

Plaukų gaivinimo planas rudeniui

Vasarą atsipalaiduojame – atostogos, kelionės į šiltuosius kraštus, kepinanti saulė, malonus vėjas, maudynės jūroje ir baseinuose, suveltų plaukų šukuosenos ir šokiai iki paryčių. Puiku! Tačiau rudenį, grįžus į įprastą ritmą, nesunku pastebėti, kokie silpni ir pažeisti tapo mūsų plaukai, todėl jiems reikalinga intensyvi priežiūra ir maksimalus drėkinimas.

Kodėl ne visi gali valgyti duoną?

Kodėl ne visi gali valgyti duoną?

Šiuolaikiniame pasaulyje kasdien vis daugiau žmonių suserga celiakija – genetine, alergine liga, kuria sergant žmogaus organizmas netoleruoja glitimo. Vienintelis jos gydymo būdas – visam laikui atsisakyti javų baltymo turinčių produktų – daugumos miltų, duonos, makaronų ir kepinių arba keisti juos panašiais glitimo neturinčiais produktais.

K. Rimdžius pataria

K. Rimdžius pataria, kaip išsaugoti plaukus šaltu oru

„Plaukus labai alina temperatūrų skirtumai. Geriausia, jei išėjusios į lauką, plaukus pridengsite kepure ar kitu plaukų aksesuaru. Šaltis, vėjas, temperatūrų skirtumai labai kenkia plaukams ir odai, tuomet susiduriama ne tik su plaukų elektrinimusi, tačiau ir su rimtesnėmis plaukų problemomis: plaukai tampa silpnesni, lūžinėja, plonėja, nušiūra, oda niežti, pleiskanoja. Galiausiai pavasarį tenka kirpti juos bene trumpai, jei norime palikti tik sveikus plaukus, o kartais pavasarį plaukai net ima slinkti“, – sakė K. Rimdžius.