Search Results for: "pratimai"

Sporto pratimai lieknesnėms kojoms ir klubams

Sporto pratimai lieknesnėms kojoms ir klubams

Liekni ir gražūs klubai – daugelio moterų svajonė. Norint savo kojoms ir klubams suteikti patrauklumo, būtina žinoti, kaip juos prižiūrėti ir kokie pratimai sėdmenims, klubams ir kojoms yra veiksmingiausi.

Fiziniai pratimai – ne tik raumenų

Fiziniai pratimai – ne tik raumenų, bet ir proto treniruotėms

Šiandien daugybė žmonių dirba streso kupiną darbą ir rizikuoja „perdegti“. Mokslininkai vis dažniau paliečia aktualią šių laikų problemą – lėtinio nuovargio sindromą, kurio pagrindiniu simptomu laikomas išsekimas, atsiradęs dėl įtampos. Šis sindromas pasireiškia vadinamiesiems „darboholikams“.

Intymūs pratimai po gimdymo – dubens dugno raumenų mankšta

Intymūs pratimai po gimdymo – dubens dugno raumenų mankšta

Dalis moterų po gimdymo patiria įvairių rūpesčių: prasideda šlapimo nelaikymas, sumažėja lytinis jautrumas. Nespręsdamos šių problemų moterys laikui bėgant užsidaro savyje, apsimesdamos, kad viskas yra gerai. Tačiau daugelis jų nežino, kad dubens dugno raumenų pratimai gali padėti susitvarkyti su kylančiomis problemomis ir turėti tvirtus dubens dugno raumenis.

Nesusipratimai kine: lėktuvai virš Trojos

Nesusipratimai kine: lėktuvai virš Trojos, policininkai, nemokantys naudotis ginklais ir kt.

Pastabumas, deja, būdingas ne kiekvienam. Nors ir patyrę kino žiūrovai dažnai pro akis praleidžia smulkmenas, kurios kartais gali labiau nei nustebinti. Štai keletas scenų iš puikiai žinomų filmų, kur atsiduria vaizduojamam laikmečiui nebūdingos, bet juostos visumai svarbios detalės, arba filmo kūrybinės komandos praleisti nesutapimai. Gal ir jūs esate kažką panašaus pastebėję?

Nugalėk nugaros skausmą: 7 profilaktiniai pratimai

Nugalėk nugaros skausmą: 7 profilaktiniai pratimai

Pasyvus gyvenimo būdas, sėdimas darbas – dažna nugaros, kaklo skausmų priežastis. Jei diena iš dienos darbe sėdite, o darbo dienos trukmė viršija 8 valandas, tai greičiausiai Jums jau teko susidurti su nugaros skausmais nuo kurių neapsaugo net patogi kėdė. Radikalių priemonių prieš nugaros skausmą ragina imtis „Lieknėjimo akademijos“ inicijuoto projekto „Sveikatingumo savaitgaliai“ trenerė – kineziterapuetė Rasa Vegytė ir pristato profilaktinių pratimų seriją, kurie padės išvengti nugaros skausmų

5 nenaudingi fiziniai pratimai

5 nenaudingi fiziniai pratimai

Vargstate namuose mankštindami presą, reguliariai lankotės baseine ar sporto klube, tačiau nei celiulito nemažėja, nei papildomi kilogramai krenta? Galbūt patys to nežinodami darote, tai kas jums visiškai nenaudinga. Sporto treneriai įvardija 5 neefektyvius pratimus sporto salėje, baseine ir namie.

Pratimai skaudančiai nugarai

Pratimai skaudančiai nugarai

Reikia visai nedaug, kad pasitemptume ar susižeistume nugarą… ypač apatinę nugaros dalį. Tokiu atveju, žmonės dažnai pasirenka praktikuoti jogą. Joga siūlo galybę pratimų, padedančių sumažinti maudžiantį nugaros skausmą.

Kodėl dietos ir pratimai nepadeda numesti svorio?

Kodėl dietos ir pratimai nepadeda numesti svorio?

Praėjusią savaitę britų mokslininkai, tyrinėdami žmogiškuosius įpročius, nustatė, kodėl daugelis dietų nėra veiksmingos, o daug prakaito kainuojantys pratimai nepadeda sukūsti tiek, kiek norėtųsi.

Sporto pusryčiai. Ypatingi kalanetikos pratimai (Video)

Sporto pusryčiai. Ypatingi kalanetikos pratimai (Video)

Šį kartą sporto pusryčiams siūlome pasportuoti patiems. Jūsų mokytoja – amerikietė fitneso trenerė Callan Pinckney, kuri pati sukūrė mankštos pratimus, dabar vadinamus kalanetika.

Kalanetikos pratimus moteris sukūrė, kuomet pati susidūrė su sveikatos problemomis, o makštos pagrindą paėmė iš vaikystėje išmoktų baleto judesių. Beje, tikrasis moters vardas – Barbara Biffinger Pfeiffer Pinckney.

Kalanetikos pratimai skirti visoms kūno dalims, o mankšta sudaryti taip, kad vienu metu dirbtų kuo daugiau kūno giliųjų raumenų, kurie šiaip sunkiai išjudinami. Todėl nuo kūno greičiau tirpsta susikaupę riebalai.

9 paprasti patarimai

9 paprasti patarimai, kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą

Odos senėjimas – natūralus biologinis procesas, kurį patiria tiek moterys, tiek ir vyrai. Odai senstant, silpnėja jos pagrindinės savybės ir gebėjimas pačiai atsinaujinti, pasimaitinti, drėkintis, pasisavinti reikalingas medžiagas ir deguonį, apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda išsausėja, praranda savo elastingumą, atsiranda raukšlių ir pigmentinių dėmių. Nors laiko sustabdyti neįmanoma ir senėjimo proceso nepavyks išvengti, vis dėlto, puoselėjant ir rūpinantis oda, ją galima išlaikyti sveiką ir gražią gana ilgą laiką.