Search Results for: "plaukų kondicionierius"

Obuolių actas plaukų priežiūroje

Obuolių actas plaukų priežiūroje

Obuolių actą plaukams naudojo mūsų mamos ir močiutės. Šiandien, atrodytų, yra daug didesnis priemonių pasirinkimas, tačiau vertinantiems natūralumą ši nedidelė gudrybė gali padėti išspręsti iš karto keletą problemų: palengvinti šukavimą, sutramdyti nepaklusnius plaukus, sumažinti jų riebalavimąsi ir ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą.

Plaukų gaivinimo planas rudeniui

Plaukų gaivinimo planas rudeniui

Vasarą atsipalaiduojame – atostogos, kelionės į šiltuosius kraštus, kepinanti saulė, malonus vėjas, maudynės jūroje ir baseinuose, suveltų plaukų šukuosenos ir šokiai iki paryčių. Puiku! Tačiau rudenį, grįžus į įprastą ritmą, nesunku pastebėti, kokie silpni ir pažeisti tapo mūsų plaukai, todėl jiems reikalinga intensyvi priežiūra ir maksimalus drėkinimas.

Kaip tinkamai prižiūrėti riebius plaukus?

Kaip tinkamai prižiūrėti riebius plaukus?

Plaukų riebalavimasis yra natūralus reiškinys, tačiau vienos jo beveik nepastebi, kitos skundžiasi, jog riebius plaukus tenka trinkti kasdien. Iš tiesų, jei plaukai riebaluojasi itin greitai, metas susimąstyti ne tik apie naują šampūną, bet ir savo mitybos bei gyvensenos įpročius.

Kaip teisingai išsirinkti plaukų kondicionierių?

Kaip teisingai išsirinkti plaukų kondicionierių?

Pirmasis galvos plovimo etapas – tai šampūno pasirinkimas, antrasis – tinkamas balzamas. Populiariausias yra balzamas-kondicionierius, kuris naudojamas praktiškai po kiekvieno plaukų plovimo.

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (324)

Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (324)

Koks plaukų kirpimas Jums labiausiai tinka? Koks plaukų dažymas pats geriausias Jūsų veido tipui? Kaip dažyti plaukus? Koks trumpų, ilgų plauku kirpimas Jums tinka? Pristatome plaukų…

Gineso knygos akibrokštai: didžiausias afrikietiškas plaukų kamuolys (video)

Gineso knygos akibrokštai: didžiausias afrikietiškas plaukų kamuolys (video)

38-erių Aevin Dugas – didžiausios natūralios afrikietiškos šukuosenos pasaulyje savininkė. 14 metų augintas garbanėlių kamuolys yra įspūdingo 1,32 metro skersmens ir įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

Natūralūs plaukų šviesinimo ir tamsinimo būdai

Natūralūs plaukų šviesinimo ir tamsinimo būdai

Gražūs, stiprūs ir žvilgantys plaukai teikia pasitikėjimo kiekvienai moteriai. Šias savybes gali padėti išgauti plaukų dažai. Deja, labai dažnai efektas būna laikinas, pastangos nueina perniek, sugadiname plaukus ir visiškai nebegalime džiaugtis žvilgesiu.

Plaukuota elegancija

Plaukuota elegancija

Taigi, kiekvienas iš mūsų tarsi žino, kad dėl kažkokių priežasčių galvos plaukus reikia nuolat plauti šampūnu, ar ne? Neretas yra girdėjęs, kad dar reikalingas ir kondicionierius… Tačiau vien šio žinojimo kažkodėl neužtenka, įvertinus iškalbingą beigi gūdžią statistiką, kad Lietuvoje 2008 metais dar iki krizės pradžios buvo nupirkta vos septyni milijonai šampūno flakonų, įskaičiuojant ir moteriškus (visų gamintojų, neskaitant kontrabandinių) – o tai reiškia, kad statistinis Lietuvos gyventojas sunaudoja vos du su puse flakono šampūno per metus…

Medaus galia jūsų odai

Medaus galia jūsų odai

Norėčiau su jumis pasidalinti keletu odos priežiūros medumi paslapčių. Medaus gerbėjos jau žino, kad neverta išleisti šimtus ar net tūkstančius litų drėkinamiesiems ar stabdantiems senėjimo procesus kremams. Pamėginkite namuose pasigaminti „lengvą“ medaus toniką ir suprasite, apie ką šneku. Ir prisiminkite, kad prekybos centrų lentynose daugelio kremų sudėtyje taip pat rasite šio mažo stebuklo – medaus.

Galbūt net nėra lengvesnio kelio, kad jūsų oda taptų aksomine, nei „pasidaryk pats“ odos priežiūros su medumi receptai. Medaus gebėjimas išlaikyti ir įsisavinti drėgmę suteikia jam idealaus kosmetikos priemonių ingridiento statusą, nes jis padeda išsaugoti natūralią odos drėgmę, šviežumą ir apsaugo nuo išdžiūvimo. Žinoma, kad jau nuo seno moterys, besirūpinančios savo grožiu, nuolat lepino savo veidus medaus ir pieno mišiniu, kad oda atjaunėtų ir spinduliuotų.

Medus – natūralus antioksidantas, turintis antimikrobinių savybių, todėl yra puiki priemonė odą apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių, palaiko odos gebėjimą atsinaujinti – ji tampa minkšta ir elastinga. Vienas iš labiausiai paplitusių odos gydymų medumi – tai paauglystės spuogų, sukeltų hormoninių pokyčių, gydymas.

Tradicinė kinų medicina tai vadina yin ir yang disbalanso atstatymu organizme. Medus sugeria nešvarumus iš odos porų, todėl yra idealus valiklis. Nenuostabu, kad egzistuoja galybė kosmetikos produktų su medumi, pradedant nuo plaukų, kūdikių odos priežiūros, apsaugos nuo saulės, rankų losjonų, veido šveitiklių, drėkiklių ir t.t.

6 receptai su medumi, kuriuos galite pasigaminti namuose

Agurkų ir medaus tonikas

Su smulkintuvu sutrinkite vieną agurką, nupilkite sultis. Į šias sultis įdėkite du šaukštelius medaus ir gerai išmaišykite. Šį mišinį supilkite į sandarią tarą. Su medvilniniu tamponėliu ryte ir vakare tepkite veido ir kaklo sritis. Palaukite kol nudžius ir tuomet švariai nuskalaukite. Mišinėlį rekomenduojama laikyti šaldytuve, naudoti ne ilgiau nei vieną savaitę.

Obuolių ir medaus kaukė

Smulkintuvu sutrinkite vieną nuluptą, bet su šerdimi obuolį. Tuomet įdėkite vieną valgomąjį šaukštą medaus ir dar kartą gerai išmaišykite iki vientisos masės.Tepkite šį mišinį ant veido ir palikite 15 minučių. Vėliau gerai nuplaukite. Šis mišinėlis skirtas vienkartiniam naudojimui, nepalikite likučių kitam kartui.

Avižų ir medaus veido odos šveitiklis

Sumaišykite į vieną masę šaukštą medaus, vieną šaukštą smulkintų migdolų, du šaukštus sausų avižinių dribsnių ir šiek tiek citrinų sulčių arba natūralaus jogurto. Švelniai įmasažuokite šį mišinį į veido odą, po to gerai nuskalaukite šiltu vandeniu. Šis mišinukas puikiai išvalys poras ir suminkštins veido odą. Taip pat skirtas vienkartiniam naudojimui, nepalikite likučių kitam kartui.

Švelnus medaus valiklis

Sumaišykite į vieną masę ketvirtadalį puodelio medaus, vieną šaukštą skysto muilo ir pusę puodelio glicerino. Naudokite prausdami veidą, patartina su kempinėle. Šį mišinuką patartina naudoti ne ilgiau nei mėnesį.

Karšto medaus vonia

Lengviausias natūralios odos priežiūros receptas su medumi – į karštą vonią įdėkite pusę puodelio medaus (galite ir daugiau). Jūsų oda taps šilkinė! Tai ypač gerai sausai odai.

Alyvuogių aliejaus ir medaus plaukų kondicionierius

Norėdami turėti blizgančius ir stiprius plaukus bei sveiką galvos odą, į pusę puodelio medaus įmaišykite du valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus ir viską gerai išmaišykite. Šį mišinį tepkite ant drėgnų plaukų. Gerai įmasažuokite į galvos odą ir tolygiai paskirstykite ant plaukų. 30 minučių palikite, patartina užsidėti dušo kepurėlę. Vėliau nuskalaukite ir išsiplaukite plaukus su įprastu šampūnu.

Garantuoju puikų rezultatą!

15 naujų arbatos panaudojimo būdų

15 naujų arbatos panaudojimo būdų

Negalite išmesti to, kas galėtų būti pakartotinai panaudota ar perdirbta! Kilo mintis apie arbatą. Juk jos aš išgeriu du ir daugiau puodelių per dieną, o jei ateina svečių, prisikaupia visa krūva panaudotos arbatos. Taigi nusprendžiau interneto platybėse paieškoti naujų senos arbatos naudojimo būdų, žinoma, išskyrus jos pagrindinę funkciją. Naršiau visur: nuo užsienio internetinių svetainių iki lietuviškų pokalbių forumų. Galutinis rezultatas – 15 būdų! Būtinai praneškite, jei kažką praleidau…

1. Kilimų valymas: su panaudotais ir išdžiovintais žaliosios arbatos lapais galima išvalyti supelijusį, purviną kilimą. Tiesiog išbarstykite arbatą ant kilimo, mažumėlę patrinkite ir palikite dešimt minučių. Tegul arbata paskleidžia savo magiją! Po to viską nusiurbkite su siurbliu. Subtilūs persų bei rytų kilimai taip pat gali būti valomi su šiuo atveju beveik sausais žaliosios arbatos lapais. Juos, apibarsčius ir mažumėlę palaukus, reikia tiesiog nušluoti su šluota.

2. Medinių grindų valymas: taninas, esantis juodojoje arbatoje, suteikia blizgesio ir sodrią spalvą skietmedžio grindims. Kiekviena kartą, kaip ir paprastai valote grindis, užberkite žiupsnelį juodosios arbatos ir patrinkite, tuomet leiskite joms džiūti. Rezultatas bus matomas vos po keleto kartų!

3. Baldų šveitimas: plikoma arbata taip pat yra puiki priemonė mediniams baldams šveisti bei valyti. Suvilgykite minkštą audinį nedideliu kiekiu arbatos su tirščiais ir galite šveisti ir valyti stalus, kėdes ir kitus Jūsų namuose esančius medinius baldus.

4. Veidrodžių ir langų blizginimas: arbata gali pašalinti „užsispyrusius“ nešvarius pirštų antspaudus nuo stiklo ir padaryti jį žvilgančiu.Jums tiesiog reikia patrinti stiklą drėgnu arbatžolių maišeliu ar apipurkšti jį iš specialaus purškimo butelio su paruošta arbata. Ir jokios chemijos!

5. Klozeto dėmių naikinimas: sklinda gandai, kad panaudoti arbatos lapai gali magiškai pašalinti „užsibuvusias“ dėmes unitazo apačioje. Reikia tik įpilti, palikti kelioms valandoms, lengvai pašveisti ir nuleisti vandenį. Turite tai išbandyti!

6. Nudegimo gydymas: šlapi arbatos maišeliai gali nuraminti saulės bei kitus nedidelius nudegimus. Nudegus saulėje visą kūną, patariama gydytis arbatos vonioje.

7. Pavargusių akių nuraminimas: šilti, drėgti arbatos maišeliai gali sumažinti akių paburkimą ir skausmą. Arbatos maišeliai atrodo šiek tiek mažiau juokingi, nei agurko griežinėliai po akimis!

8. Kraujuojančių dantenų nuraminimas: vaikui, kai iškrenta pieninis dantukas, pabandykite prie tos vietos pridėti šaltą ir šlapią arbatos maišelį. Jis sumažina kraujavimą ir skausmą. Papildomai nepamirškite pasakyti, kad dantukas ataugs, tik dar tvirtesnis!

9. Sausų plaukų atgaivinimas: plikoma arbata yra puikus kondicionierius sausiems plaukams. Jei jūsų plaukai sausi, lūžinėja, perskalaukite juos su nesaldinta arbata ir tiesiog palikite džiūti. Ir pigu, ir natūralu!

10. Odos puoselėjimas: siekiant apsaugoti ir pagražinti odą, išmėginkite žaliosios arbatos voneles. Kitas plačiai rekomenduojamas odos puoselėjimo būdas – veido garinimas su ramunėlių arbata. Ryte atsibusite pajaunėję!

11. Spuoguotos odos gydymas: tinkamiausias spuoguotos odos gydymas – veido plovimas su žaliąja arbata.

12. Mėsos minkštinimas: jei ruošiatės gaminti „kietą“ mėsą ir nežinote jos minkštinimo būdų, labai geras patarimas iš namų šeimininkių forumo – pamirkykite ją juodojoje arbatoje ir ji beregint taps minkštesnė!

13. Komposto gamyba: įpilkite į kompostą stiprios arbatos – tai paspartins šį procesą ir paskatins gerųjų bakterijų augimą.

14. Kambarinių gėlių „lepinimas“: retkarčiais, vietoj vandens, ant paparčių ir kitų kambarinių gėlių užpilkite arbatos. Dirvožemis tampa panašus į rūgštinį, kuris gėlėms labiausiai tinka ir „patinka“. Taip pat galite ant kiekvienos gėlės vazonėlio padėti po šlapią arbatos maišelį, tai suteikia dirvai maistingų medžiagų. Jūsų gėlytės atsidėkos žydėjimu!

15. Dažų gamyba: žalioji ir juodoji arbata jau nuo seno yra naudojamos dažų, audinių bei popieriaus gamyboje. Jos audiniui suteikia dirbtinį antikvarinį ar smėlio potepį.