Search Results for: "pilvo šokis"

Pilvo šokis – ne vien tik pilvo (Foto)

Pilvo šokis – ne vien tik pilvo (Foto)

Pilvo šokis – menas, skaičiuojantis ne pirmą tūkstantmetį. O jo pavadinimas atsirado dar drausmingosios Viktorijos epochos laikais. Iki šiol jo grožį, šokančiosios skleidžiamą moteriškumą visapusiškai pajusti trukdo įsišaknijusi visuomenės nuomonė – neva pilvo šokis tolygus striptizui.

Garsi pilvo šokių meistrė plastinei operacijai ruošėsi 15 metų

Garsi pilvo šokių meistrė plastinei operacijai ruošėsi 15 metų

Lietuvos kultūrizmo čempiono Dainiaus Barzinsko žmona, garsi pilvo šokių mokytojų Irina Barzinskienė, po keliolikos metų svarstymo nusprendė padailinti krūtų linijas. Santūriai, ramybe pulsuojančiai, kiekvieną žodį ir sprendimą gerokai pasveriančiai 40 metų moteriai plastinės chirurgijos profesorius Kęstutis Vitkus atliko krūtų didinimo operaciją.

Liuneno ir Panevėžio gyventojus trumpam suvienijo filmas

Liuneno ir Panevėžio gyventojus trumpam suvienijo filmas

Praėjusį penktadienį Panevėžyje įvyko įspūdingas renginys – atidarytas septintasis tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“. Iškilmingame vakaro šou dalyvavo Panevėžio pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“, atlikęs kūrinį „Šersburgo lietsargiai“, džiazo ritmais atmosferą kaitino atlikėjų Ričiardo, Olego ir Kęsto trio.
Vakarą puošė garbūs svečiai iš Europos – tai Liuneno miesto savivaldybės atstovai. Jie pristatė Vokietijoje vykusio Liuneno festivalio pažibą – filmą „Vieną gražią dieną“. Renginyje taip pat viešėjo viešnia iš Lenkijos instituto Vilniuje – projektų koordinatorė Odeta Venckavičienė, kuri supažindino festivalio svečius su įtempto siužeto filmu „Katinų motina Teresė“. Lenkijos instituto atstovė teigė, kad minėtame filme itin subtiliai atsiskleidžia žmogaus prigimtis ir šis filmas nepalieka abejingų: jis arba patinka arba sukelia pasipiktinimą.
Daug ovacijų sulaukė lietuviško kino kūrėjai – kino centre „Garsas“ įvyko net dvi lietuviškų fimų premjeros. Filmo „2 indeliai jogurto“ režisierius Audrius Mickevičius su filmo kūrybine grupe liko maloniai nustebintas didžiulio žiūrovų susidomėjimo šiuo filmu ir pažadėjo atvykti į Panevėžį su nauju kūriniu. Robertas Šarknickas pristatė filmą „Viskas Dievo valioje“ pabrėždamas gyvenimo trapumą ir paslaptingumą.
Artėjant vakaro kulminacijai, žiūrovus džiugino šokių studijos „Muna Dance“ šokėja. Pilvo šokis skambant arabiškiems ritmams tapo įžanga filmui „Grūdo paslaptis“. Ištvermingiausieji jėgas atgavo naktipiečių metu: žiūrovai vaišinosi kava, kruasanais, festivalio tortu.
Jau penktus metus nuolatiniai festivalio partneriai iš Liuneno – Liuneno kino festivalio vadovas Michaelis Wiedemanas panevėžiečiams dovanoja žiūrovų prizą pelniusį filmą ir susitikimą su filmo kūrybine grupe. Šiemet liuneniečiai geriausiu išrinko aktualias problemas nagrinėjantį filmą ,,Vieną gražią dieną“, kurį panevėžiečiai taip pat jautriai žiūrėjo. Lietuvoje panašia tematika filmų beveik nepamatysi, todėl kviečiame pasinaudoti proga ir suskubti pasižiūrėti šį ir kitus festivalio filmus, nes tai vienintelė proga ,,Garse“ iki balandžio 15 dienos išvysti naujus unikalius Europos filmus.

Kino centre „Garsas“ – tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną

Kino centre „Garsas“ – tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“

Ilgai laukta naujiena – jau artėja tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“! Visus gero kino mylėtojus maloniai kviečiame į įspūdingą festivalio atidarymą balandžio 8 d. 18 val. Jus džiugins Panevėžio pučiamųjų orkestras „Garsas“, džiazo atlikėjai, vakaro programoje net septyni puikūs filmai. Žiūrovai turės galimybę gyvai pabendrauti su filmų kūrybinėmis grupėmis. Ištvermingiausiųjų lauks naktipiečiai ir viliojantis pilvo šokis.

Šviečianti plikė – vyriškumo įrodymas?!

Šviečianti plikė – vyriškumo įrodymas?!

Daugeliui moterų ir net vyrų keistai ir net juokingai atrodo, kai anksti pradėję plikti stipriosios lyties atstovai šviečiančias plikes stengiasi paslėpti po sušukuotų ant šono ilgų plaukų sruogomis. Nors tokių vyrų dar pasitaiko, dauguma pliktelėjusių vyrų puikiausiai prisitaikė gyventi ir be plaukų.

„Childfree“

„Childfree“, arba renkuosi gyvenimą be vaikų

Ne kartą girdėjome, kad vaikai – gyvenimo gėlės. Tačiau dažnai ir patys, būdami pačiame žydėjime, nė nesiruošiame krauti pumpurų. Apskritai „apsipumpuruoti“ – nebe prioritetas, nes praktika rodo, kad gyvenimas gražus ir be vaikų.

Nykstančios tautos dėmesys išvaizdai (Interviu

Nykstančios tautos dėmesys išvaizdai (Interviu, Foto)

Donatas Dubauskas, dar žinomas Miegančio Jaučio vardu, kadaise pankuojantis paauglys, vėliau metalistas, laipsniškai tapo panašus į tyrinėjamos nykstančios tautos atstovą ir dabar praeivių vadinamas tiesiog indėnu. Prašome Donato pasidalyti sukauptomis žiniomis apie tai, kokie tie indėnai iš tikrųjų. Paskaitykite – gal ir Jūs užsimanysite vienetinių rankų darbo mokasinų?

Pasidaryk pats. Veidrodžių karalystėje (Foto)

Pasidaryk pats. Veidrodžių karalystėje (Foto)

Veidrodėli veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausias?..
Kad ne taip sunku būtų ieškoti grožio pažvelgus į veidrodį, galima į tai žiūrėti šiek tiek linksmiau. Pasigaminkime veidrodėlį linksmai paveizėti. Veidrodis su zuikio ausytėmis atsakys į visus grožio klausimus – juk besišypsantys žmonės patys gražiausi.
Mums reikės:
veidrodėlio su rankena (šiuo atveju tinka ir vaikiškas ar senas aptrintas veidrodis, nes viską paslėpsime)
balto lapo popieriaus ir nedidelio kartono lapo
pieštuko ar kitos rašymo priemonės
žirklių
paltinės medžiagos (neyrančiais kraštais)
šilkinio kaspino (nelabai plataus)
dekoratyvinės juostelės
„Moment“ klijų
labai plono valo siuvinėjimui (permatomo siūlo) ir adatos.
Kūrybinis procesas
Pirmiausia, turimą veidrodėlį apsibrėžkime baltame popieriaus lape, palikdami šiek tiek daugiau vietos į plotį (apie 1cm, kaip parodyta nuotraukoje), pripieškime ausytes (zuikio, meškino, lapės ar kt.).
Pasidarę popierinę iškarpą persipaišykime ją ant medžiagos ir išsikirpkime du vienodus egzempliorius.
Dar vieną iškarpą ausims pasidarykime iš kartoninio popieriaus – ji bus skirta dviem ausų pakietinimams iš kartoninio popieriaus. Nuotraukoje matyti, kur įdedamas kartoninis kietinimas (dedame į abi ausis).
Tada imame adatą su siūlu ir susiuvame abi „aprangos“ dalis. Pirmiausia apsiuvame ausytes, kad visa forma sutvirtėtų ir galėtume lengviau dirbti toliau. Taip pat, kaip darėme iškarpas, išsikirpkime ir norimo dydžio veidrodėlio (be rėmelių) kontūrą. Tada ant vienos iš medžiaginių iškarpų, išvirkštinėje pusėje perbraižykime norimą veidrodėlio apskritimą – tai bus mūsų veidrodėlio „aprangos“ priekinė dalis (veidukas).
Apsiuvę daugiau nei pusę veidrodėlio „aprangos“, likusio apskritimo kraštelių vidinę pusę patepame „Moment“ klijais ir įkišame veidrodėlį į vidų. Šiek tiek paspaudžiame kontūrus, kad geriau priliptų. Baigiame siūti.
Liko dekoravimo dalis. Imame dekoratyvinę juostelę, lenkiame ją per pusę išilgai ir apsiuvame veidrodėlio „aprangos“ kraštus. „Veidrodėlis-zuikis“ įgauna tvirtesnę formą ir kontūrus. Jei norite, galima prisiūti ir karoliukų ar kitokių pagražinimų.
Toliau, naudodami šilkinę juostelę surišame dailų kaspinėlį (dydį ir formą galime rinktis savo nuožiūra). Sutvirtiname kaspinėlį ir prisiuvame „zuikiui“ po kaklu. Siuvame iš blogosios kaspinėlio pusės, kad nesimatytų siūlių.
Štai ir turime linksmą ir gražų savo atvaizdo „atspindėtoją“ – „veidrodėlį-zuikį“.
Malonių įspūdžių!

Mados dizaineriai atranda naujas automobilių grožio formas

Mados dizaineriai atranda naujas automobilių grožio formas

„Gucci“, „Chanel“, „Versace“, „Diesel“, „Diane von Furstenberg“, „Lacoste“, „Hermes“ ir „Calvin Klein“ – visi šie mados namai yra sukūrę bent po vieną automobilį!

„Grateful Dead“ ir Lietuvos krepšinio rinktinės nematomas ryšys (Foto)

„Grateful Dead“ ir Lietuvos krepšinio rinktinės nematomas ryšys (Foto)

Roko muzika pasižymi keisčiausiomis kombinacijomis su nemuzikinės kultūros sritimis. Tačiau mažai kas galėjo nuspėti tokį kuriozišką derinį, kaip legendinė JAV psichodelinio roko grupė „Grateful Dead“ ir 1992 m. Lietuvos nacionalinė krepšinio rinktinė. O būtent taip ir įvyko, kai grupės, simbolizuojančios Amerikos kontrkultūros ištakas, nariai tapo tuomet visai jaunos nepriklausomos valstybės krepšinio rinktinės rėmėjais ir, tiktų pasakyti, dar daugiau – rinktinės draugais.