Search Results for: "pietūs į darbą"

Populiarėjanti tendencija: darbas – Vilniaus centre

Populiarėjanti tendencija: darbas – Vilniaus centre, pietūs – gamtoje

Šiemet vilniečius, kaip ir kitų miestų gyventojus, džiugina itin karštas birželis. Savaitgaliais sostinė ištuštėja – poilsiautojai skuba ištrūkti į gamtą prie ežerų ir upių. Tačiau daug kam ir to negana – darbo dienomis pavargę nuo tvankaus oro savo ofisuose, nemaža dalis vilniečių per pietų pertrauką, parduotuvėse nusipirkę maisto ar kavinėse pasiėmę jo išsinešimui, skuba į artimiausius skverus ar parkus.

Sėdimas darbas ir sveikatos problemos: kaip išvengti papildomų kilogramų?

Sėdimas darbas ir sveikatos problemos: kaip išvengti papildomų kilogramų?

Biuras ir kompiuteris – tai įprasta daugumos šiuolaikinių žmonių darbo aplinka. Net jei esate kūrybinės specialybės atstovas, tikėtina, kad vis tiek didžiąją dalį laiko praleidžiate prie kompiuterio. Dar daugiau, kompiuteris tapo pagrindiniu ne tik darbo, bet ir pramogų įrankiu, todėl dalis žmonių prie jo praleidžia kone ištisą dieną. Tuo tarpu mokslininkai ir sveikatos specialistai jau senokai skambina pavojaus varpais – ilgas sėdėjimas ne ką mažiau pavojingas sveikatai nei rūkymas ir jis ne tik augina papildomus kilogramus, bet ir trumpina gyvenimo trukmę.

Geriausiu „Scanoramos“ konkursinės programos filmu pripažintas estės darbas

Geriausiu „Scanoramos“ konkursinės programos filmu pripažintas estės darbas

Šiandien Vilniuje baigėsi vienuoliktasis Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Festivalio uždarymo metu buvo paskelbti konkursinės programos „Naujasis Baltijos kinas” nugalėtojai bei parodytas norvegų dueto Joachimo Rønningo ir Espeno Sandbergo nuotykių filmas „Kon-Tiki“.

"Google" ofise:  sausas drabužių valymas

„Google” ofise: sausas drabužių valymas, nemokami pusryčiai, pietūs, vakarienė…

Optimizmu trykštantys darbuotojai lenkia kolegas pesimistus darbo našumo, pardavimų, energingumo, darbuotojų kaitos rodikliais ir sveikatos priežiūros išlaidomis, rodo tyrimai.

Shawnas Akoras, Harvardo mokslininkas ir knygos „Laimes pranašumas“ (The Happiness Advantage) teigia, esą optimistai gali parduoti iki 37 proc. daugiau nei jų kolegos pesimistai. Nurodoma, kad darbuotojų nauda ypač išsiskiria pramonės ir tarnybos srityse.

Gydytojai optimistai sugeba 50 proc. tiksliau nustatyti diagnozes nei pesimistai.

Lietuvoje klesti pietų dėžučių kultūra

Lietuvoje klesti pietų dėžučių kultūra

Daugiau nei pusė Lietuvos darbuotojų pietauja ne viešo maitinimo įstaigose, o patys pasigamina pietus ir atsineša juos į darbą. Draudimo bendrovės BTA užsakymu atliktos apklausos duomenys atskleidė, jog nors darbuotojai stengiasi, kad maistas būtų šiltas, geros kokybės, tačiau įpročio pietauti darbo vietoje neatsisako.

Įsimintiniausi lietuvių pasimatymai – geriausios ir blogiausios istorijos

Įsimintiniausi lietuvių pasimatymai – geriausios ir blogiausios istorijos

Kartais pasimatymas būna puikus, kartais blogas, o tačiau būna tokių pasimatymų, kurie galėtų tapti idėjomis filmų scenarijams. Pažinčių svetainės flirtas.lt nariai pasidalino įspūdingiausių ir labiausiai įsimintinų pasimatymų istorijomis. Vienos istorijos sušildys širdį ir įkvėps romantikai, o kitos – pamokys, ko nederėtų daryti.

6 metus „Tesla“ dirbantis KTU absolventas: „Pradžia nebuvo lengva“

6 metus „Tesla“ dirbantis KTU absolventas: „Pradžia nebuvo lengva“

„Svajonių darbdavys“ – viliojanti etiketė, kurios siekia tiek mažos, tiek didelės Lietuvos ir pasaulio įmonės. Kauno technologijos universiteto (KTU) absolventas Roman Baryšnikov, beveik 6 metus dirbantis kompanijos „Tesla“ padalinyje Norvegijoje, būtent taip apibūdina šią JAV elektrinių automobilių ir atsinaujinančios energijos gamintoją.

5 klausimai bėgikei Eglei Balčiūnaitei

5 klausimai bėgikei Eglei Balčiūnaitei, arba kaip pasiruošti geram startui?

Bėgimo takuose Eglė Balčiūnaitė jau nuo septintos klasės. Ilgas ir atkaklus darbas sportininkei šiandien duoda saldžių vaisių – ji džiaugiasi tokiais pasiekimais, kaip penktas rezultatas Lietuvos 800 m bėgimo stadione istorijoje, pagerintas nuo 1983 m. galiojęs 400 m bėgimo rungties Lietuvos rekordas, pirmosios lietuvių lengvaatletės, patekusios į Pasaulio uždarų patalpų čempionato rungties finalą, vardas.

„Legionas“: nepaprastų galių turinčio žmogaus istorija

„Legionas“: nepaprastų galių turinčio žmogaus istorija

Dienos šviesos neišvydęs iksmenas – ypatingų galių turintis Deividas Haleris – atgimsta naujame seriale „Legionas“. Bendras „Emmy“ ir „Auksinį gaublį“ pelniusių režisierių Noah Hawley ir John Cameron darbas sukurtas pagal populiarų „Marvel“ komiksą.

5 priežastys valgyti pusryčius

5 priežastys valgyti pusryčius

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mityba turi reikšmingą įtaką sveikatai, lėtinių neinfekcinių ligų plitimui ir psichinei raidai, tačiau per 20 pastarųjų metų laikas, kurį žmonės praleidžia gamindami maistą, sutrumpėjo beveik 3 kartus – nuo 1 val. 40 min. iki 40 min. Lietuvos gyventojų mitybos įpročių tyrimas, atliktas 2013 metais, parodė, kad tik 23,4 proc. lietuvių laikosi mitybos režimo ir valgo kasdien tuo pačiu metu, ir tik penktadalis žmonių rūpinasi, kad jų valgomas maistas būtų naudingas sveikatai. Dėl įtempto gyvenimo tempo dauguma mieste gyvenančių žmonių netgi atsisako pusryčių, valgydami tik du kartus per dieną – pietus ir vakarienę.