Search Results for: "o jis su mumis"

R. Bransoną skraidinęs oreivis: „Jis yra fantastiškas žmogus“ (foto)

R. Bransoną skraidinęs oreivis: „Jis yra fantastiškas žmogus“ (foto)

Savaitgalį Lietuvoje viešėjęs britų milijardierius ir verslo magnatas seras Richardas Bransonas rado laiko ir senai savo aistrai – oreivystei.

Moterys - vyrams: kaip teisingai su mumis elgtis

Moterys – vyrams: kaip teisingai su mumis elgtis

Tai, ko nori moterys, neva yra didžiulė paslaptis. Apie tai yra prirašyta daug knygų – žinoma, daugiausiai jas parašė ir skaito pačios moterys – tačiau iš tikrųjų tai jokia ne paslaptis. Moterys nori būti siekiamos. Jos nori, kad su jomis būtų elgiamasi sąžiningai. Jos nori romantikos. Jūs tai žinote, nes mes tai Jums sakome kiekvienai progai pasitaikius, tik Jūs dažniausiai mūsų negirdite… Pasistenkite tai suvokti dabar:

Ką su maistu darome blogai

Ką su maistu darome blogai, o ką gerai?

Stebuklingos, visiems tinkančios dietos neegzistuoja – visi esame skirtingi. O ir sprendimus dėl savo mitybos priimti gali tik pats žmogus. Kad tie sprendimai būtų teisingi, reikia turėti pakankamai informacijos. O jos, deja, nemažai daliai lietuvių vis dar trūksta. Situaciją pakeisti pasiryžo Guoda Azguridienė, rudenį išleidusi knygą „Maistas. Ką mes darome su juo, o jis su mumis“.

Kodėl moterys nepatiria seksualinio pasitenkinimo

Kodėl moterys nepatiria seksualinio pasitenkinimo

„Jos nemoka atsiduoti savo pojūčiams ir priimti kito – būtent dėl to seksualinio pasitenkinimo nepatiria 58 proc. moterų,“ – teigia prancūzė gydytoja ginekologė Danielė Flomenbaum.

Psichologo patarimai. Kaip išmokti džiaugtis gyvenimu?

Psichologo patarimai. Kaip išmokti džiaugtis gyvenimu?

Nemoku džiaugtis gyvenimu, o labai norėčiau mokėti, nes žinau, jog tada būčiau labai laiminga. Suvokiu, kad gyvenime man visapusiškai viskas klojasi gerai: negaliu skūstis išvaizda, dar esu jauna 20 metų, turiu neblogą darbą, mokausi man patinkančią specialybę, jau turiu šalia mylimą žmogų,su kuriuo noriu praleisti gyvenimą, turiu tėvus, giminę, seserį, keleta draugių. Mėgstu rūpintis namais, gaminti, dažnai ką nors įdomaus veikiame su antrąją puse ir draugais, kai turiu laiko užsiimu sportu, tapau, skaitau.

Psichologinė manipuliacija arba kodėl visam pasauliui prireikė mūsų kilniaširdiškumo

Psichologinė manipuliacija arba kodėl visam pasauliui prireikė mūsų kilniaširdiškumo

Tikriausiai sutiksite, kad psichologinė manipuliacija neatsiejama nuo verslo ir politikos pasaulio. Šį kartą pabandykime išsiaiškinti, kaip toks reiškinys atrodo kasdieniame mūsų gyvenime, kai mumis manipuliuoja viršininkas, bendradarbiai, antroji pusė, draugai, vaikai, tėvai arba visiškai nepažįstami žmonės.

Specialisto patarimai: kaip tinkamai pasiruošti pėsčiųjų žygiui?

Specialisto patarimai: kaip tinkamai pasiruošti pėsčiųjų žygiui?

Lietuvoje vis populiarėjant ir artėjant pirmajam „Neringos žygiui“, kuris rugsėjo 16 d. kvies susipažinti su Kuršių nerijos legendomis, vis daugiau gyventojų kyla klausimas, kaip pasiruošti žygiui, kad į batus nepribirtų smėlio, ilgas kelias nevirstų nuospaudomis ir iš žygio grįžtum su geriausiomis emocijomis.

Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos mokytojas Marius Janulevičius: „Pakanka nesuvaržyti žmonių

Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos mokytojas Marius Janulevičius: „Pakanka nesuvaržyti žmonių, ir jie daro stebuklus“

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje mirgėjusios istorijos apie Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos direktorės nepagrįstą lietuvių kalbos mokytojo atleidimą iš einamų pareigų pagrindinis veikėjas Marius Janulevičius – Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) absolventas. Mokytojo auklėtiniai, sužinoję, kad jų klasės auklėtojas atleistas, ėmė streikuoti ir reikalauti jį grąžinti į mokyklą. Aktyvus mokytojas sako, kad gyvenime niekas nenutinka atsitiktinai. Su M. Janulevičiumi kalbėjomės ne tik apie šį įvykį, bet ir apie mokyklą nuolatinės kaitos epochoje, mokytojo darbą ir kitus dalykus. Kviečiame skaityti!

Architektas A. Nasvytis apie legendinę „Neringą“: „Buvo keliamas tikslas – ne blogiau nei Kaune“

Architektas A. Nasvytis apie legendinę „Neringą“: „Buvo keliamas tikslas – ne blogiau nei Kaune“

„Vilnius mane sužavėjo, jaučiausi tarsi apsėstas“. Taip savo pirmąją dieną sostinėje prisimena garsus architektas Algimantas Nasvytis. Pasak jo, užteko vos kelių žvarbios 1939 metų žiemos akimirkų, praleistų Senamiestyje, kad apsispręstų ateityje būti architektu. Šiandien kūrėjo projektuoti pastatai tapo neatsiejama sostinės dalimi. Dalį jų – LR Seimo rūmus, Nacionalinį dramos teatrą, restoraną „Neringa“ – iš arčiau bus galima pažinti savaitgalį (balandžio 23 – 24 dienomis) vyksiančiame antrajame atviros architektūros „Open House Vilnius“ renginyje. Su architektu, Kultūros ir meno premijos laureatu A. Nasvyčiu kalbamės apie garsiausius ir mylimiausius jo kūrinius.

Globotinio pusryčiai: Galgiuose priklydęs šunelis

Globotinio pusryčiai: Galgiuose priklydęs šunelis

Vilniaus rajonas, Galgiai, Vakario g. Jau kurį laiką čia pastebimas vidutinio dydžio, ilgų kojų, šunelis. Neagresyvus, netriukšmingas, bailiukas. Benamis, bedalis, žmonių bijo, prie rankų neina, prisileidžia tik kokius 5 metrus artyn. Toje gatvėje turi kelias vietas, kur yra pašeriamas, todėl pagalbos šuneliui prašantys žmonės galėtų pabandyti ir prisipratinti jį arba įvilioti į uždarą kiemą, jeigu tik atsirastų, kas pagelbėtų šiam vargšui.