Search Results for: "naujųjų metų vakarėlis"

Naujųjų metų sutikimas pagal horoskopo ženklą

Naujųjų metų sutikimas pagal horoskopo ženklą

Sakoma: „Kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi ateinantys metai“. Nežinome, kiek tame tiesos, tačiau… Kodėl nepasitikus 2013-ųjų taip, kaip jums pataria žvaigždės? Siūlome peržvelgti astrologines prognozes ir patarimus Naujųjų metų vakarėliui.

Kur sutiksi Naujuosius metus? Renginių gidas (Papildyta)

Kur sutiksi Naujuosius metus? Renginių gidas (Papildyta)

Sudarėme gruodžio 31 d. renginių gidą, kurį pildysime kasdien iki pat 2011 m. pabaigos. Pradėsime nuo tradicinio ir nemokamo renginio – Naujųjų metų sutikimo Katedros aikštėje, kur visus susirinkusiuosius pradžiugins šventiniai fejerverkai. Pradžia: 23.30 val.

Naujųjų metų naktis „KIWI“  su nostalgišku vakarėliu ir šokių muzikos žvaigžde Luis Paris

Naujųjų metų naktis „KIWI“ su nostalgišku vakarėliu ir šokių muzikos žvaigžde Luis Paris

Daug šampano, tavo gyvenimo ritmai bei judesys iki pat paryčių pagal labiausiai nostalgiją keliančias melodijas… Visa tai – Naujųjų metų sutikimo vakarėlis pavadinimu „KIWI NYE Nostalgia“. Gruodžio 31 d. (penktadienį) Klaipėdos naktiniame klube „Kiwi“ paskutinį kartą šiemet nugriaudės visų uostamiesčio klubinėtojų pamėgtas vakarėlis „KIWI Nostalgia“, kurio metus savo širdį ir geriausius kūrinius susirinkusiems atiduos vienas iš žymiausių Didžiosios Britanijos šokių muzikos veteranų Luis Paris.
„KIWI Nostalgia“ vakarėlių ciklo Klaipėdos melomanams pristatinėti nereikia. Tie, kas jau dešimtmetį seka pasaulio šokių muzikos topų lenteles ir naujausias elektroninės muzikos tendencijas žino, kad šiame renginyje išgirs savo dievinamus kūrinius. Žinomi Lietuvos didžėjai kartą per tris mėnesius susirenka į „Kiwi“ klubą tam, kad šio vakarėlio metu išlietų savo nostalgiškus jausmus ir atiduotų duoklę muzikai, kuri juos užaugino šokių muzikos fanatikais.
Naujametiniame „KIWI Nostalgia“ vakarėlyje pirmą kartą prie „Kiwi“ klubo pulto atsistos Didžiosios Britanijos šokių muzikos žvaigždė LUIS PARIS. Šį žmogų galima vadinti tikru šokių muzikos veteranu. Luis Paris vinilines plokšteles nelegaliuose vakarėliuose pradėjo sukti prieš beveik 19 metų. Vėliau pradėjo muziką kurti pats. To didžiausiu pasiekimu galima vadinti vieną ryškiausių jo darbų „Blue“, kurį į savo setus įtraukė tokie šių laikų elektroninės muzikos dievai, kaip Sasha, Dany Howells, Pete Tong bei James Zabiela. Pastaruoju metu Luis Paris kaupė naujas mintis ir ilsėjosi nuo aktyvaus didžėjavimo, tačiau pakviestas koncertuoti į Klaipėdą neatsispyrė sentimentams šiam miestui:
„Pirmą kartą Klaipėdoje teko pasirodyti 2001 m. Tuomet mane į savo gimtąjį miestą pasikvietė Mindaugėlis, su kuriuo susipažinome „Majamio žiemos konferencijoje“. Tiesa pasakius nežinojau ko tikėtis, tačiau turiu pripažinti, kad iš visų pasaulio kraštų, kuriuose teko pasirodyti Lietuva yra mano mylimiausia. Žmonės, atmosfera, klubai čia yra nepakartojami.“ – prisiminimais dalinos Luis Paris.
Paklaustas, ko iš jo pasirodymo gali tikėtis paskutinę metų naktį „Kiwi“ klube susirinkę klubinėtojai, Luis teigė, kad, kaip priklauso ir vakarėlio pavadinimui bei progai, jis noris sugrąžinti tuos nostalgiškus laikus, kai pirmą kartą pasirodė Klaipėdoje:
„Lietuvos publika gali tikėtis daug tyros ir fantastiškai atliekamos muzikos. Mėginsiu žmones vėl perkelti laiku atgal į tuos laikus, kai visi vieningai laikėme iškėlę rankas į viršų iki pat ryto.”
Luis Paris prisipažino jog tikisi, kad pasaulio pabaigos 2012 m. nesulauksime, o save po 10 metų įsivaizduoja tokiu pačiu, kokiu yra dabas: klausančiu daug muzikos, mėgstančiu šokti ir besimėgaujančiu gyvenimu. O ateinantiems metams Lietuvos publikai Europos šokių muzikos veteranas penktadienį linkės meilės, laimės ir taikos.
Be Luis Paris paskutinę šių metų naktį „Kiwi“ klube pasirodys ir Klaipėdos didžėjų tėvų tituluojamas Mindaugėlis, bei klubo rezidentai Uncle Roll, Manchini ir DruGys. Vaizdą kurs profesionalių oro akrobačių pasirodymas. Klubo atstovų teigimu, šis naujametinis „KIWI Nostalgia“ vakaras bus pats „nostalgiškiausias“ iš visų iki šiol rengtų šio renginių ciklo vakarėlių

Kur romantiškai ir pasiutusiai praleisti Valentino dieną? (sostinės renginių gidas)

Kur romantiškai ir pasiutusiai praleisti Valentino dieną? (sostinės renginių gidas)

Po vieną ar po du, įsimylėjusiems ar dar vienišiems – šiandien visiems reikia iš širdies atšvęsti Valentino dieną! Jei dar neturite šiam vkarui planų, skubame į pagalbą ir pristatome sostinės renginių gidą.

Kur sutikti Naujuosius? (sostinės vakarėlių gidas)

Kur sutikti Naujuosius? (sostinės vakarėlių gidas)

Nori su trenksmu pasitikti 2014-uosius, bet dar nežinai kur ir kaip? Skubame į pagalbą ir pateikiame sostinės vakarėlių gidą!

Sutuoktiniai pagaliau prisiruošė surengti savo „drum&bass“ naktį (interviu)

Sutuoktiniai pagaliau prisiruošė surengti savo „drum&bass“ naktį (interviu)

Šį penktadienį, kovo 1 d., menų fabrike „Loftas“ įvyks pirmasis drum&bass vakarėlis, sukviesiantis visus šios muzikos didžėjus veteranus ir, žinoma, ištikimiausius drum&bass gerbėjus.

Kur švęsite Naujuosius? Sostinės renginių gidas

Kur švęsite Naujuosius? Sostinės renginių gidas

Ką gi, jau šiandien pasitiksime 2013-uosius – kodėl to nepadarius su trenksmu? Arba bent jau taip, kad atsimintumėte dar gana ilgai. Iš anksto atsprašydami ne vilniečių, parengėme paskutiniosios metų dienos sostinės renginių gidą – gal tai padės atrasti savo kryptį šventiniame šurmulyje.

E. Jennings: Mūsų tikslas – surengti didžiausią Helovyno vakarėlį mieste (interviu

E. Jennings: Mūsų tikslas – surengti didžiausią Helovyno vakarėlį mieste (interviu, video)

Jau kitą trečiadienį „The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings – surengs didžiausią Helovyno vakarėlį Vilniaus mieste ir pristatys savo papildytą programą su mini orkestru.

Vakarėliai kino filmuose  - „Laikas.lt“ nominacijos (Video)

Vakarėliai kino filmuose – „Laikas.lt“ nominacijos (Video)

Vienaip ar kitaip linksmybės – mūsų visų gyvenimo dalis. Todėl ne išimtis ir kino filmai, kuriuose neretai matome vakarėlių scenas. Jų reikšmė kino juostose skirtinga: vienose iš kailio neriasi pašėlęs jaunimas, siekiantis padaryti įspūdį, kitose santūriai rinkdamas žodžius stypčioja visuomenės elitas.

Fotografė D.Kaminskaitė: „Gyvenant Londone sunku nesidomėti mada“

Fotografė D.Kaminskaitė: „Gyvenant Londone sunku nesidomėti mada“

Silvija Kuprionytė
Laikas.lt žurnalistė Silvija pakalbino fotografijos emigrantę, gyvenančią Londone – Domantę, apie jos kūrybą, ateitį ir emigraciją.

Kas? Domantė Kaminskaitė – jauna bei perspektyvi fotografė iš Vilniaus, šiuo metu gyvenanti ir kremtanti fotografijos mokslus Londone.

Kur galima pamatyti nuotraukas? Facebooke Domantė Kaminskaitė Photography ir čia.

—————————————————-
Ką šiuo metu veiki gyvenime?

Šiuo metu studijuoju fotografiją Londone ir kuriu planus, kurie padėtų „prasimušti“ fotografijos pasaulyje. Londone susiradau vieną modelių agentūrą, su kuria bendradarbiaujame. Neseniai teko fotografuoti vieno video klipo „backstage‘‘, tikiuosi, jog ir toliau turėsiu darbų su „A.D. models” agentūra. Rudens pradžioje buvo kilusi idėja pradėti fotografuoti Londono gatvės madą. Pradėjau, bet mokslai šiek tiek pakišo koją šiam „reikaliukui‘‘, tačiau greitu metu planuoju atnaujinti tinklaraštį kelių stileivų nuotraukomis.

Domantė Kaminskaitė
Nuotraukos iš Londono gatvės mados.
Koks tavo fotografijos kelias?

Fotografuoti pradėjau dar būdama maža, maždaug trylikos metų. Taip jau išėjo, jog dar vaikystėje aplinka, kurioje augau, padarė man didelę įtaką. Maždaug iki ketverių gyvenau su tėvais bendrabutyje, kuriame dauguma buvo fotografiją bestudijuojantys, jauni žmonės. Puikiai pamenu tą jausmą, kai atsiduri prieš „juostinuko” objektyvą. Jau tada fotografija man pasirodė labai įdomi, tačiau tuo metu dar nenutuokiau, kad pati sieksiu fotografės karjeros, bet po keletos metų tėčio padovanotas „Zenit-11” leido suprasti, jog viskas, kas prasideda „foto”, man – labai įdomu. Turbūt taip ir prasidėjo mano žingsniavimas fotografijos link.
Kodėl pasirinkai fotografijos studijas užsienyje, o ne Lietuvoje?

Pradėkime nuo to, kad jei nebūčiau gavusi valstybės finansuojamos vietos Lietuvoje – būtų tekę mokėti tikrai nemažus pinigus, kurių, manau, tos studijos nebūtų šimtu procentų vertos. Kalbant apie studijas Londone, jas pasirinkau ne veltui. Visų pirma – lengvai gavau studijų paskolą, kurios grąžinimo sąlygos yra itin palankios, antra – buvau įsitikinusi, jog ten galimybės žymiai didesnės. Neklydau (šypsosi). Turime „nerealius” dėstytojus, daugybę studijų, gerą įrangą, biblioteką, grūste prigrūstą žymiausių fotografijos knygų. Ko dar gali reikėti? Galiu pasakyti tik tiek, kad esu velniškai patenkinta, jog turiu galimybę mokytis būtent ten.

D.Kaminskaitė
Nuotraukos iš Londono gatvės mados.
Tavo nuotraukoms klijuojama mados fotografijos etiketė, ar ir pati savo nuotraukas priskirtum šiam stiliui?

Toks „klijavimas” man visai patinka, nes mados fotografija – pati artimiausia. Myliu gražius žmones, o kai jie atsiduria mano nuotraukose – patikėk, labai geras jausmas (juokiasi).
Kodėl būtent mados fotografija, kodėl ne kažkas kito?

Nežinau, niekada negalėčiau fotografuoti pastatų, gamtos… Fotografai, kurie sugeba tai daryti – ypač talentingi, o jų darbai dažnai labai žavūs, tačiau nemanau, kad galėčiau būti viena iš jų. Ko gero, ne vienas žmogus yra pastebėjęs, jog mano fotografijose – tik žmonės. Būtent jie man atrodo patys įdomiausi, o jei dar labai gražūs, negaliu atsispirti – iš karto planuoju „fotošiūtą”. Be to gyvenant Londone turbūt neįmanoma nesidomėti mada, kuri ten – visur. Kaip ir kiekviena mergina mėgstu gražius daikčiukus, kurių ne vienas įkvėpia ir fotosesijoms.

Nuotraukos iš Londono gatvės mados.
Kokių fotografų nuotraukos yra artimiausios tau? Ar turi mėgstamiausią fotografą?

Turiu daug mėgstamiausiųjų, bet patys pačiausi yra šie:
Sally Mann
Terry Richardsonas
Richardas Avedonas
Diane Arbus
Ar jūsų fotografijos panašios, ar stengiesi išgauti kažką panašaus?

Ne, nes didžioji dalis mano mėgstamiausių fotografų neužsiima mados fotografija. Be to, manau, kad kiekvienam, pasirinkusiam fotografo kelią, labai svarbu turėti savo skiriamąjį bruožą, savitą stilių, kurį išvydę žmonės iš karto galėtų suprasti kas yra nuotraukos autorius.
Fotosesijas, kurias darai dažniausiai, būna teminės. Kaip gimsta idėjos?

Net sunku atsakyti, nes nežinau, iš kur ir kaip jos gimsta. Tiesiog sėdi ir staiga į galvą šauna idėja. Tada ją išplėtoju, apmąstau, koks makiažas, modelis tiktų. Nors atvirai kalbant, dažnai nutinka ir taip, kad begurkšnojant arbatą su drauge sumąstome, jog reikia ką nors „pafotkinti”. Išverčiame spintą, greitai padarome šiokį tokį makiažą ir „vuolia” – belieka laukti rezultato!

Kas tave įkvėpia?

Žavūs žmonės, mada, spalvos, Simas. Beveik viskas…
Ar fotografuojant tau svarbus modelis?

Taip, jis labai svarbus. Pirmoje vietoje – idėja, o gimus jai, bandau įsivaizduoti, koks modelis padėtų pilnai perteikti idėją nuotraukoje. Tarkime, tam tikrai fotosesijų temai netinka bet koks modelis. Viena draugių, dažniausiai matoma mano fotografijose, mano nuomone, yra puikus modelis: turi išskirtinius bruožus, plaukų spalvą, tai daro nuotraukas subtilesnes .Tą merginą vadinu lietuviškąja Kate Moss (juokiasi).

Skonio reikalas, bet tavo fotografijose tik gražūs žmonės. Ar nemanai, kad gražius žmones fotografuoti yra kur kas lengviau?

Be abejo! Juk užsiimu mados fotografija, o ten, mano manymu, privalo būti daug grožio. Aišku, visi skirtingai tą „grožį” suprantame. O dėl legvumo, sunku pasakyti, galbūt taip, tačiau mano fotografijose svarbią vietą užiima ir estetika. Man ilgakasės, įdomių bruožų mergiotės visada bus mėgstamiausi modeliai. Jei išgarsėčiau – jau žinau kas būtų mano reklamos veidas (šypsosi).
Tavo nuotraukos puikuosis ,,Big and dirty new year‘‘ Gorky bare, vizualinio formato Jaunųjų Fotografų parodoje. Kaip išsirinkai nuotraukas, kurias galėsime išvysti parodoje? Tai buvo tavo iniciatyva ar organizatorių?

Organizatoriai patys mane surado. Labai nudžiugau, gavusi tokį jų pasiūlymą. Nuotraukos jau išrinktos. Stengiausi atrinkti kuo skirtingesnes, kokybiškas ir mano „stiliuko” fotografijas. Manau, kad pavyko. Visi norintys pamatyti privalo apsilankyti Gorky’je Naujųjų išvakarėse!
Kokie ateities planai fotografijos srityje?

Sunku pasakyti, bet abejoju, ar norėčiau likti Londone. Gyvendama ten įsitikinau, kad tai ne mano miestas. Atvirai kalbant, norėčiau grįžti į Lietuvą ir bandyti „prasisukti” čia.
Kaip manai, ar fotografija gali būti pragyvenimo šaltinis?

Jei negalėtų – vargu ar ją studijuočiau. Aišku fotografiją paversti pinigais yra sunkus dalykas ir neretai šios srities atstovai dirba ne pagal baigtas studijas, bet pasižadėjau sau, kad nebūsiu viena iš jų. Užsibrėžiau tikslą dar bestudijuodama „prasimušti” mados fotografijos industrijoje. Pradžia jau yra ir visai nebloga.
Ačiū už pokalbį!