Search Results for: "mimai"

Šunų ir kačių užsiėmimai joga (foto)

Šunų ir kačių užsiėmimai joga (foto)

Ne kiekvieną dieną pamatysi šunis ir kates, darančius jogos pratimus. Ir dar taip besistengiančius! Linksmą fotomanipuliacijos seriją sugalvojo šeimyninis fotografų duetas iš JAV – Danas Borris ir jo žmona. Į pagalbą buvo pakviestas ir jogos instruktorius. Šeimos duetas valandų valandas dirbo su augintiniais, kad išgautų maksimaliai realią pozą, o visą kitą padarydavo Photoshop’o žinios. „Kantrybė – svarbiausia savybė, kai dirbi su šunimis ir katėmis“, – dalinas patirtimi Danas.

Kaniterapijos užsiėmimai – terapija su dresuotais šunimis

Kaniterapijos užsiėmimai – terapija su dresuotais šunimis

Specialią programą pristačiusi Kaniterapijos asociacijos prezidentė Jonaistė Jusionytė aiškino, kad kaniterapija yra žmonėms skirti specialūs užsiėmimai, pasitelkiant šunis.

Festivalio „Tundra“ metu – ne tik muzika

Festivalio „Tundra“ metu – ne tik muzika, bet ir edukaciniai užsiėmimai

Mindaugo karūnavimo dieną ir visą ilgąjį savaitgalį apsilankiusiųjų Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone, laukia netradicinės pramogos, įvairių virtuvių delikatesai, neįprasti rankų darbo papuošalai, mokomieji užsiėmimai ir kūrybinės dirbtuvės. Čia vyks alternatyvios elektroninės muzikos festivalis „Tundra“.

Sporto pratimai lieknesnėms kojoms ir klubams

Sporto pratimai lieknesnėms kojoms ir klubams

Liekni ir gražūs klubai – daugelio moterų svajonė. Norint savo kojoms ir klubams suteikti patrauklumo, būtina žinoti, kaip juos prižiūrėti ir kokie pratimai sėdmenims, klubams ir kojoms yra veiksmingiausi.

Koks esi draugas pagal Zodiako ženklą?

Koks esi draugas pagal Zodiako ženklą?

Draugų skaičius kasdien vis didėja. Socialiniuose tinkluose – turima galvoje. Bet ar toks pat procesas vyksta ne virtualioje erdvėje? Gal jis, kaip tyčia, atvirkštinis? Ir tai gali būti visai ne dėl kitų, o dėl jūsų pačių kaltės. Vieno mygtuko paspaudimu susirasdami naują draugą, dažnai pamirštame, kiek daug iš tikro reikalauja draugystė. Ar vis dar sugebate išklausyti artimą žmogų, jį paguosti, galbūt dėl jo net pasiaukoti? Daug klausimų, į kuriuos turite atsakyti pats, tačiau žemiau pateikta astrologinė charakteristika gali padėti pažvelgti tiesai į akis.

Sportas su kūdikiu - naudinga abiem

Sportas su kūdikiu – naudinga abiem

Mamų ir kūdikių sportas kartu – tai Lietuvoje dar nauja, bet sparčiai populiarėjanti idėja. Jos puoselėtojas sveikatingumo klubas „G7 Sportas“ pristato įvairias šeimos sporto galimybes ir kviečia mamytes su mažyliais nemokamai išbandyti „Mamos ir vaiko“ treniruotes.

„Prieš keletą metų, kai pati buvau neseniai pagimdžiusi dukrelę, galvojau, kaip galėčiau sportuoti, atgauti turėtas figūros linijas ir tuo pačiu nepalikti vaikelio. Tuomet ir kilo mintis, kad galima sportuoti kartu su mažyliu. Dabar ši idėja sėkmingai įgyvendinta sveikatingumo klube „G7 Sportas“. Mamytės čia sportuoja, stiprina ryšį su mažyliu ir susidraugauja su kitomis mamomis“, – teigė sveikatingumo klubo „G7 Sportas“ trenerė ir kineziterapeutė Agnė Stanienė.

Per treniruotes daugiausia dėmesio skiriama mamoms. Kilnodamos vaikelius jos atgauna buvusias iki nėštumo figūros linijas ir po truputį sustiprina kūną. Mažyliai visada būna šalia mamų, o jos treniruotės eigoje vaikeliams daro kineziterapijos pratimus. Tokios treniruotės tvirtina mamos ir vaiko ryšį.

Pasak A. Stanienės, kai kurios mamos nuogąstauja, kad treniruotės po gimdymo joms bus per sunkios. Tačiau fizinių pratimų krūviai didėja pamažu: pradinėse treniruotėse taikomi lengvučiai Kėgelio pratimai, toliau mankšta ir kineziterapija, o vėliau atliekami aerobikos pratimai ir treniruotė intensyvėja.

„Mamos ir vaiko“ treniruotėse lankosi net ir metų neturintys vaikai. Jauniausiam treniruočių lankytojui yra trys mėnesiai.

Sveikatingumo klubas „G7 Sportas“ kviečia mamytes nemokamai išbandyti „Mamos ir vaiko“ treniruotes, kurios vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 12 val. Antakalnyje, Grybo g. 7.

Taip pat mamos vaikučius gali palikti prie sporto klubo įsikūrusioje mokyklėlėje visai šeimai „Linksmosios strazdanėlės“. Mokyklėlėje veikia meninė studija ir žaidimų kambarys, kuriame galima palikti mažylius (nuo 1 metų) kol tėvai sportuoja. Meninė studija atvira vaikams nuo 4 mėn. iki 18 m., čia kartą per savaitę vyksta muzikos, dailės, teatro, judesio, jogos, fleitos, fortepijono bei mušamųjų užsiėmimai. Šiuo metu lankytojams taikomos ženklios nuolaidos bei kviečiama nemokamai išbandyti žaidimų kambarį.

NIA šokio praktika: žmogaus kūnas yra sutvertas judėti

NIA šokio praktika: žmogaus kūnas yra sutvertas judėti

NIA praktika savyje sujungia skirtingas judesio technikas – kovos menus, šokio ir gydymą. NIA suteikia galimybę judėti kiekvienam, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo lygio, amžiaus, lyties ar kūno sudėjimo. „Kiekvieno žmogaus kūnas yra sutvertas judėti ir per judesį mes galime atrasti džiaugsmą, gydantį mūsų kūną, protą ir dvasią,“ – teigia sertifikuota NIA praktikos trenerė Giedrė.

Vilniaus etninės kultūros centras dovanoja vilniečiams nemokamų užsiėmimų savaitę

Vilniaus etninės kultūros centras dovanoja vilniečiams nemokamų užsiėmimų savaitę

Vilniaus etninės kultūros centras, šiemet švenčiantis savo 25-metį, kviečia vilniečius drauge pasidžiaugti etninės kultūros tradicijomis ir visą savaitę, gruodžio 11–17 dienomis, siūlo dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose „Savaitė su etnokultūra“!

Depresijos gydymas tik vaistais – tai pasodinimas į valtį be irklų: žmogus bus saugus iki pirmos „audros“

Depresijos gydymas tik vaistais – tai pasodinimas į valtį be irklų: žmogus bus saugus iki pirmos „audros“

Praeitais metais klinikiniai psichologai Aušra ir Antanas Mockai įkūrė „Depresijos gydymo centrą“. Per eilę veiklos metų skaitant paskaitas, konsultuojant privačiai, savanoriaujant „Jaunimo linijoje“ sutuoktiniai suprato, jog trūksta paslaugų išgyvenantiems lengvą ar vidutinę depresiją, juolab neieškoma būdų padėti jiems be vaistų.

Onkologijos srityje savanoriaujanti Lina: „Negaliu nustoti stebėtis bei gerėtis žmonių drąsa ir jėgomis“

Onkologijos srityje savanoriaujanti Lina: „Negaliu nustoti stebėtis bei gerėtis žmonių drąsa ir jėgomis“

Nukirpus pacientę iškilo atsidėkojimo klausimas ir buvo pasiūlyta paimti pinigus. Atsisakymas nepadėjo. Ir atrodo, beviltiškai mėginant paaiškinti, kad savanoriška veikla tuo ir pasireiškia, kad mes padedame iš supratimo, o ne dėl pinigų, tiesiog spontaniškai išsprūdo „deramės“. Staiga palatoje stojo spengianti tyla ir visos akys sužiuro į mus. Reikėjo kažkokio sprendimo. Už apkirpimą pasiūlėme atsidėkoti tiesiog nuoširdžiu apsikabinimu. Tai buvo nuostabi padėka.