Search Results for: "lietuvos kvapas"

Miestuose pasklis Lietuvos kvapas

Miestuose pasklis Lietuvos kvapas

Tarptautinio pripažinimo sulaukusi Lietuvos kvapo komanda liepos 6-ają, Valstybės dieną rengia unikalią akciją „Jauki Lietuva“. Jos metu įvairiose Vilniaus bei kitų Lietuvos miestų kavinėse, restoranuose, viešbučiuose bei svečių namuose degs daugiau tūkstantis „Lietuvos kvapo“ žvakučių. Tai bus pirmas kartas pasaulio istorijoje, kai valstybinė šventė minima pasitelkiant kvapų kalbą.

Pagrindinė akcijos idėja – liepos 6-ają, Mindaugo karūnavimo dienos proga pakviesti Lietuvos gyventojus ir šalies svečius išeiti į miestų gatves ir švęsti Valstybės dieną kartu. Ta proga centrinėse Vilniaus (ir ne tik) gatvėse esančiose lauko kavinėse, restoranuose bei viešbučiuose bus uždegta daugiau nei tūkstantis „Lietuvos kvapo“ žvakučių. Žvakės yra ne tik susikaupimo, bet ir jaukumo, bei romantikos simbolis, todėl šia akcija norima priminti, kad gyvename nedidelėje, tačiau nuostabioje ir jaukioje šalyje, turinčioje ne tik didžią, bet ir romantišką istoriją. Be to tai bus puiki proga prisidėti prie tradiciniu tampančio Lietuvos Respublikos himno – Tautiškos giesmės giedojimo.

Lietuva yra pirmoji pasaulio valstybė, prieš pusę metų sukūrusi ir pristačiusi naują, kol kas neoficialų šalies simbolį – šalies kvapą. Ši žinia šių metų pradžioje apskriejo visą pasaulį ir sukėlė didžiulį susidomėjimą – apie tai rašė ir kalbėjo didžiausi bei įtakingiausi žiniasklaidos kanalai. Akcija „Jauki Lietuva“ pretenduoja tapti pirmu atveju ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio istorijoje, kai nacionalinės šventės metu bus naudojami ne tik pagrindiniai valstybės simboliai, bet kartu pristatytas ir naujas, tiesa, kol kas neoficialus šalies simbolis – Lietuvos kvapas.

Akcija „Jauki Lietuva“ – yra privati iniciatyva, kurios tikslas originaliai pristatyti mūsų šalį pasauliui, o patiems prisiminti įspūdingus savo šalies istorijos momentus ir įsitikinti, kokioje nuostabioje šalyje mes gyvename.

Laikas.lt

„Lietuvos kvapas“ - kvepalai

„Lietuvos kvapas“ – kvepalai, kvepiantys Lietuva

Lietuviai yra kūrybinga tauta, bet tai, ką jie sugalvojo sukurti šį kartą, pranoko visus lūkesčius savo paprastumu, originalumu ir neregėta drąsa.

„Heineken Open'er“ 2012: purvo kvapas (festivalio apžvalga

„Heineken Open’er“ 2012: purvo kvapas (festivalio apžvalga, foto, video)

Daugiau nei 80 tūkst. lankytojų pastaraisiais metais surenkantis, didžiausias arti Lietuvos vykstantis muzikos festivalis „Heineken Open’er“ šiemet buvo purvinas kaip niekada.

Žinomų Lietuvos žmonių mėgstamiausi anekdotai

Žinomų Lietuvos žmonių mėgstamiausi anekdotai

Paprašėme mūsų šalyje (ir ne tik) garsių veikėjų pasidalyti su skaitytojais labiausiai patinkančiais anekdotais. Linksmo skaitymo!

„Lietuvos kvapą“ gamins kinai

„Lietuvos kvapą“ gamins kinai

Drąsus lietuvių poelgis – oficialūs šalies kvepalai, kuriems sublizgėti pavyko net amerikiečių humoro laidoje, pagaliau patobulinti Kinijoje.

Laimėk Lietuvos kvapą! BAIGĖSI

Laimėk Lietuvos kvapą! BAIGĖSI

Lietuviai yra kūrybinga tauta, bet tai, ką jie sugalvojo sukurti šį kartą, pranoko visus lūkesčius savo paprastumu, originalumu ir neregėta drąsa. Lietuviai sukūrė Lietuvos kvapą! Kaip kvepia Lietuva? Tai kaimas? Miestas? Miškas? O gal ūkininko troba? Tvartas? O gal kautynių išvargintų žirgų aromatas?

Amerikos TV laidoje - pašaipos ir pagyros Lietuvai (Video)

Amerikos TV laidoje – pašaipos ir pagyros Lietuvai (Video)

Savo pasiekėme. Amerikietiškoje politinio humoro laidoje buvo pristatytas „Lietuvos kvapas“, krašto vardas, plėvesuojanti trispalvė ir liejosi pagyros Žydrūnui Savickui.

Amerikietiškoje politinio humoro laidoje „The Colbert Report“ kritiško vertinimo susilaukė naujasis „Lietuvos kvapas“, kuris atsiduoda „ožiu, paskerstu būgnus trankančių lesbiečių apsupty“.

Tokią išvadą laidos vedėjas Stephenas Colbertas priėjo susipažinęs su kvepalų sudėtinėmis dalimis – gintaras, medžių samanos, kedras, sandalo medis, pačiulis, muskusas ir medienos dūmas… Pagonių ritualų palikimas!

Keraminės lauko kepsninės – naujoviškas maisto ruošimo standartas Lietuvoje

Keraminės lauko kepsninės – naujoviškas maisto ruošimo standartas Lietuvoje

Šiuolaikinių taip vadinamo „kiaušinio“ formos keraminių lauko kepsninių pardavimai jau spėjo išaugti ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Dėl savo naudojimo paprastumo ir iš maisto išgaunamo sultingumo išpopuliarėjusias kepsnines šiandien galima įsigyti beveik bet kurioje didesnėje prekybos vietoje. Tačiau augantys šių kepsninių pardavimai Baltijos regione ir didėjantys vartotojų reikalavimai maisto gamybai verčia stengtis keraminių grilinių gamintojus ne tik tobulinti savo produkciją, bet ir kaskart pasiūlyti rinkai kažką naujo, geresnio ir išskirtinio. Tad kas iš tikrųjų lėmė tokį stulbinantį lauko kepsninių populiarumo šuolį? Kaip šiandieninėje konkurencinėje kovoje iš pažiūros paprastiems produktams pavyksta išsiskirti ir sulaukti tokio dėmesio? Pažvelkime, kas paskatino lauko grilinių populiarumo augimą Lietuvoje ir kuo jos ypatingos.

Kalėdinė Eglutė – ne vienintelė Kalėdų tradicija

Kalėdinė Eglutė – ne vienintelė Kalėdų tradicija

Įvairiausiais žaisliukais svetainėje išpuošta žaliaskarė ir dovanos yra tai, be ko Kalėdų neįsivaizduojame. Vaiskiai žalios šakos bei nuostabus miško kvapas sukuria tą šventinę nuotaiką, kuri lydi visus iki pat Naujųjų Metų. Net ir papuošus dirbtinę eglutę, ją galima išpurkšti specialiu eglutės kvapu, taip sukuriant iliuziją, jog tai kone tikra eglutė. Tačiau nors ir esame įpratę puošti namuose žaliaskares Kalėdų proga, tačiau nesusimąstome, kokios būta šios tradicijos pradžios bei kokios kitos tradicijos naudojamos Lietuvoje iki šių dienų.

Šri Lanka – kolekcionuojantiems įspūdžius ir besirūpinantiems gyvenimo pilnatve

Šri Lanka – kolekcionuojantiems įspūdžius ir besirūpinantiems gyvenimo pilnatve

Indijos vandenyne plūduriuojanti ašaros formos sala – Šri Lanka – ankščiau buvo netgi vadinama Ceilonu dėl čia besidriekiančių arbatos plantacijų. Todėl Šri Lankoje galite paragauti tikros juodosios arbatos, surinktos salos gyventojų rankomis. Populiari salos atrakcija – pasivaikščiojimas raitomis ant dramblio, kuris čia laikomas geriausiu žmogaus draugu.