Search Results for: "lėktuvo bilietai"

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip išsirinkti lėktuvo bilietus internetu?

Kaip sėkmingai įsigyti lėktuvo bilietus internetu ir išvengti klaidų, kurios dar gali ir papildomai patuštinti pinginę, praktiškais patarimais dalijasi pigių skrydžių sistemos atstovė.

Kiek prieškarinėje Lietuvoje kainavo lėktuvų bilietai?

Kiek prieškarinėje Lietuvoje kainavo lėktuvų bilietai?

Nors seniausios pasaulyje oro linijos „KLM“ Nyderlanduose įkurtos buvo dar 1919 m, tačiau Nepriklausomoje Lietuvoje pirmasis nacionalinių avialinijų skrydis įvyko tik 1938 m. rugsėjo 5 d, kai iš Kauno oro uosto į Palangą išskrido pirmasis keleivinis lėktuvas.

Makalius. Noriu pakeisti keleivio vardą lėktuvo biliete: mitai ir sprendimai

Makalius. Noriu pakeisti keleivio vardą lėktuvo biliete: mitai ir sprendimai

Pastaruoju metu susilaukiu itin daug skambučių ir elektroninių laiškų, kuriuose klausiate, ar yra galimybė pakeisti keleivio vardą lėktuvo biliete, nes nebegalite skristi. Deja, atsakius į klausimą tenka išgirsti nusivylimų laviną. Dar labiau gaila, kad dėl to dažniausiai esame kalti mes patys.

Gyvenimas PAR: homoseksualų santuokos

Gyvenimas PAR: homoseksualų santuokos, „Lavazza“ kava ir „Shell“ degalinės (Interviu)

Kartais mus likimas nubloškia ne tik į svečias šalis, bet ir į kitus žemynus. Kaip kada Mildą, kuri baigusi mokslus Lietuvoje, ketverius metus praleidusi Anglijoje ir baigusi magistrą ten, nusprendė ne tik kad grįžti vėl studijuoti į Lietuvą, bet ir pasisvečiuoti Pietų Afrikos Respublikoje.

Su Milda keletą dienų susirašinėjome elektoriniais laiškais ir tikėkimės, kad išgavome visas smulkmenas apie šią tolimą šalį.

Tikiuosi, receptas tiks. Jei ne – galiu atsiųsti tradicinio kario receptą 🙂
Gal pradėkime nuo visus dominančio klausimo – kaip atsidūrei PAR ir kodėl… Afrika?

Prieš kelerius metus dirbau Anglijoje kompanijoje, kurioje dirbo ir daug jaunų žmonių iš PAR. Ten susiradau draugų, kurie nuolatos pasakodavo apie savo tėvynę. Kadangi PAR piliečiai Anglijoje legaliai dirbti gali tik dvejus metus, dauguma jų padirbėję ir pakeliavę išvažiavo namo. Jau tada sau pažadėjau, kad būtinai kada nors aplankysiu PAR. Praėjusių metų rugpjūtį atvažiavau čia dviems savaitėms paturistauti. Šiais metais vėl grįžau – dėl asmeninių bei profesinių priežasčių.
Kaip nusigavai iki PAR? Ar brangūs lėktuvo bilietai kelionėms į Afriką?

Lėktuvo bilietų kainos labai priklauso nuo sezono. Mano bilietai į Keip Tauną liepos mėnesiui kainavo apie 2400 Lt (iš Londono su persėdimu Dubajuje). Lietuviams taipogi reikia vizos, kurią dariausi PAR ambasadoje Danijoje. Vizą gauti užtrunka apie 10 dienų ir kainuoja maždaug 200 Lt (430DKK), plius dokumentų siuntimo mokesčiai. Brangiausi bilietai gruodžio – vasario mėnesiais.

Pietų Afrikos Respublika
O kaip dėl gyvenimo sąlygų? Kur apsistojai?

Kadangi Keip Taune turiu nemažai pažįstamų, jų padedama apsistojau name, esančiame maždaug 10 minučių kelio visuomeniniu transportu nuo miesto centro. Gyvenu su dviem žurnalistais – Lauren, internetinio naujienų portalo redaktore, ir Lesteriu – TV žinių reporteriu. Smagu gyventi su vietiniais,
nes jų padedama sužinau, kokias vietas verta aplankyti, kas vyksta mieste ir panašiai.
O ką veiki? dirbi? Savanoriauji?

Čia atlieku 3 mėnesių psichologijos praktiką vaikų su autizmo negalia mokykloje „The Alpha School”. Kadangi Lietuvoje studijuoju psichologiją, kol kas viskas labai įdomu ir naudinga.
O brangus pragyvenimas PAR?

PAR valiuta – randas (ZAR). 10 randų yra maždaug 3.50 LTL. Pragyvenimas čia brangesnis nei Lietuvoje, tačiau ir skurdo matosi daug daugiau. PAR nėra nustatytas vieningas minimalus atlyginimas. Jis priklauso nuo to, kokioje srityje, kiek valandų per savaitę ir kokioje šalies vietoje žmogus dirba. Pastebėjau, kad praktiškai visi aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės gyvena pasiturinčiai, atlyginimai konkuruoja net su Jungtinės Karalystės. Čia įprasta gyventi dideliame name su baseinu ir turėti kelis
kartus per savaitę ateinančią namų tvarkytoją (ir tai visai nelaikoma prabanga, o tiesiog norma). Kambario nuoma mano name žmogui kainuoja apie 1000 Lt per mėnesį. Vakarienė restorane – vidutiniškai 200 – 250 ZAR (t.y. apie 60 – 80 LTL), tačiau greito maisto užeigoje galima sočiai ir skaniai pavalgyti už 25 ZAR (8 LTL). Čia gan brangūs pokalbiai mobiliaisiais telefonais, o benzino kainos panašios kaip Lietuvoje.

Keip Taunas
Turbūt daugelis maišo Afriką su PAR. Kai pasakai, kad gyveni PAR, tikriausiai visi sako, ką ten Afrikoje veiki?

Afrika (žemynas) ir Pietų Afrikos Respublika – nelyginami dalykai. Šioje didžiulėje šalyje galima pamatyti visko. Bet vis dėlto, ji viena iš labiausiai išsivysčiusių ir turtingiausių Afrikos žemyno valstybių. PAR atlikta pirmoji pasaulyje širdies persodinimo operacija, čia leidžiamos homoseksualių porų santuokos, čia yra „Lavazza” kavos ir „Shell” degalinių, kino teatruose – tie patys filmai, kaip Europoje, o spalio mėnesį Keip Taune koncertuos grupė „Coldplay”.
Be darbo, žinoma, daug keliauji?

Pernai aplankiau Johanesburgą, Pretoriją, Keip Tauną, Durbaną bei „Wildlife Safari” nacionalinį parką. Na, o šį kartą gyvenu Keip Taune, bet dažnai važinėjuosi po apylinkes, nes miestas apsuptas kalnų ir įsikūręs šalia dviejų vandenynų (Indijos ir Atlanto). Jis – mano mėgstamiausias ir visiems labiausiai rekomenduojamas PAR miestas. Dėl nuostabios gamtos tarsi ir žmonės čia linksmesni, geresni vieni kitiems, labiau atsipalaidavę. Čia net yra posakis „Cape Town time”, reiškiantis, kad niekas niekur neskuba, o pusvalandžiu pavėluoti į susitikimą visiškai nieko tokio.

O kaip dėl rasinių skirtumų?

PAR populiacija – apie 50 mln žmonių. Anot Vikipedijos, 79.5 proc. gyventojų – juodaodžiai, 9 proc. – baltieji, 9 proc. – „spalvoti”, t.y. maišytos rasės (angl. coloured) ir 2.5 proc. – azijiečiai. Įdomu, kad PAR gyvena apie 80 tūkst. lietuvių kilmės žydų, atvykusių čia XIX a.pab. – XX a. pr. Būdama čia aš pati nepajutau jokios rasinės diskriminacijos, tačiau mokykloje kartais pastebiu šiokią tokią įtampą, kuri niekada neįvardinama garsiai, bet pasireiškia bendravimu/nebendravimu su kitos rasės/religijos žmonėmis.

Tačiau labai daug Keip Tauno gyventojų yra maišytos rasės, todėl čia visi pripratę prie įvairovės. Galbūt kituose miestuose situacija kitokia, bet nuo atvykimo į Keip Tauną dienos aš neatsistebiu, kaip gražiai čia sutelpa skirtingos rasės, religijos ir kultūros. Šis miestas – labai tolerantiškas, modernus ir draugiškas.
Papasakok kokių linksmų/blogų atsitikimų, kurių, manau, tikrai turėjai?

Kol kas man jokių blogų nuotykių nepasitaikė. Pastebėjau, kad čia, kaip ir bet kurioje Europos šalyje, turistui reikia būti atsargiam ir protingam. Stotyse ir masinio susibūrimo vietose visada daug policijos, o į turistus žiūrima labai pagarbiai, ypatingai po praėjusių metų futbolo čempionato, vykusio PAR.
O kaip dėl PAR madų? ar labai jos atsilieka, o gal lenkia Europą?

Pastebiu, jog mados atsilieka kokius 2 sezonus. Daug žmonių (ypatingai vyresnio amžiaus) į apsirengimą nekreipia dėmesio ir, mano lietuviška nuomone, kartais net atrodo netvarkingai. PAR daugiausiai vyrauja sportinis stilius. Per buvimo čia laiką mačiau vos porą tikrai stilingų žmonių.
O dabar skaniausia dalis – maistas

Maistas čia nuostabus. Ypatingai jūros gėrybės! Tokių didelių krevečių nebuvau net mačiusi! Vietiniai gyventojai taip pat labai mėgsta kepsninėje keptą mėsą (vietoj angliškos kilmės žodžio „barbekiu”, čia vartojamas vietinis – „braai“). Rugsėjo 24 d. PAR – valstybinė šventė ir nedarbo diena. Ši diena – nacionalinė mėsos kepimo diena (angl. National Braai Day). Ja norima pagerbti Pietų Afrikos kultūrinę įvairovę ir parodyti, kad nepaisant religijos, kultūros ar rasės vieną dieną metuose visi gali užsiimti ta pačia veikla.
Kaip tik neseniai kalbėjausi su vietine moterimi apie PAR virtuvę ir ji man skundėsi, kad paklausta apie nacionalinį patiekalą nežino, ką atsakyti. Jos vyras pastebėjo, kad žinomiausia, ko gero, yra džiovinta mėsa – „biltong“, o šiaip žmonės dažniausiai valgo indišką maistą, gan populiari ir itališka virtuvė bei jūros gėrybės. Man buvo labai įdomu tai, kad čia prie mėsos patiekalų kaip garnyras kartais patiekiama sūri manų košė. Tačiau pati jokių naujų patiekalų gaminti neišmokau. Bet pastebėjau, kad čia labai populiarūs moliūgai. Kadangi ir Lietuvoje dabar jų sezonas, siunčiu vietinio deserto (angl. pumpkin fritters, liet. kepti moliūgų gabalėliai) receptą:

Reikės:
2 puodelių sutarkuoto moliūgo
1/2 puodelio miltų
2 arbatinių šaukštelių kepimo miltelių
žiupsnelio druskos
1 kiaušinio
trupučio pieno (jei tešla per kieta)

Viską reikia išmaišyti ir šaukštu dėti į įkaitintą aliejų. Apkepti iš abiejų pusių, kol gražiai paruduos. Nusausinti popieriniu rankšluosčiu ir patiekti su cinamonu ir cukrumi.
Planuoji grįžti į Lietuvą?

Taip, į Lietuvą grįšiu spalio pabaigoje, t.y., dar šiek tiek pasimėgausiu pavasariu čia, o tada jau tiesiai į spalvotą rudenį!

keip Taunas
Ir pabaigai – keletas patarimų vykstantiems į PAR

Nusprendus keliauti į PAR vertėtų atkreipti dėmesį į metų laikus. Aš čia praleidau 2 vietinės žiemos mėnesius, tačiau oro temperatūra dienomis nei kiek nenusileido lietuviškai vasarai, tik saulė leidosi anksti ir vakarais buvo šaltoka. Taigi, svarbu apgalvoti, ko čia važiuoji – poilsiauti, turistauti, stebėti augalų, gyvūnų ar pan., ir pagal tai nuspręsti, kada keliauti. Atvykus į PAR būtina aplankyti bent vieną iš nacionalinių parkų, kuriuose gyvena dauguma šioje šalyje sutinkamų laukinių gyvūnų. Nuostabus jausmas būti mažiau nei už dviejų metrų nuo dramblio, zebro ar laukinio liūto!

Didžiausias pagal gyventojų skaičių Johanesburgas man nepaliko didelio įspūdžio, be to, ten ir nesaugu. Todėl atvykstantiems čia patarčiau didesnę kelionės dalį praleisti Keip Taune ir jo apylinkėse. Važiuojant čia nereikia privalomai skiepytis, visur galima susikalbėti angliškai, praverstų šiek tiek pasidomėti istorija, nes tai padeda geriau suprasti ir šiandienos kultūrą.
Daugiau įspūdžių rasite Mildos tinklaraštyje: Gerasmildosblogas.blogspot.com
Kalbino Rasa Barčaitė
Nuotr. iš asmeninio Mildos albumo

R. Berankis – su puikia sveikata ir naujais ratais

R. Berankis – su puikia sveikata ir naujais ratais

Tenisininkas Ričardas Berankis pagaliau sugrįžta po rimčiausios kada nors patirtos kirkšnies traumos ir 3 mėnesius trukusio gydymosi. Treneris Remigijus Baržekas įsitikinęs – pirmoji kelionė auklėtiniui numatyta į JAV – lėktuvo bilietai nupirkti į šeštadienio 5 valandos reisą.

Makalius. Kiek kainuoja iš oro uosto nuvažiuoti į miesto centrą? (II dalis)

Makalius. Kiek kainuoja iš oro uosto nuvažiuoti į miesto centrą? (II dalis)

Kiek kainuoja iš oro uosto nuvažiuoti į miesto centrą? Briuselis, Paryžius, Oslas, Stokholmas, Milanas
Prieš savaitę supažindinome Jus su autobusų ir traukinių kainomis iš Londono, Barselonos ir Romos oro uostų iki miesto centro. Šįkart tęsiame mažiausių kainų paieškas, į kurias prijungiame ir visų Jūsų pajėgas, skatindami pasidalinti savo pigiausia kelione iš išvardintų miestų oro uosto iki miesto centro.
Ne paslaptis, kad kartais kelionė iš pigių skrydžių bendrovių bazinių oro uostų iki miestų, į kuriuos neva nusileidžia lėktuvai, gali kainuoti brangiau, nei patys lėktuvo bilietai. Čia – keli įrodymai.
Briuselis. Charleroi oro uostas (Šarlerua)
“Ryanair” išvystė šį oro uostą nuo visiško nulio – anksčiau čia buvo visiškai nereikšmingiems skrydžiams skirtas oro uostas, tačiau dabar tai viena pagrindinių pigių skrydžių bendrovių bazė. Lėktuvo bilietai Kaunas-Briuselis-Kaunas retai kada kainuoja daugiau, nei 150 lt, o štai 45 minučių kelionė autobusu Brussels Charleroi oro uostas – Paryžiaus stotis kainuoja 26 eurus į abi puses (90 lt). Autobuso tvarkaraštis pritaikytas prie skrydžių tvarkaraščio.
Keli Makalius.lt skaitytojai pasidalino savo idėjomis pigesnei kelionei iki miesto centro – štai, vienas jų rekomenduoja iš oro uosto vykti iki Charleroi miesto autobusu už 2,5 euro, o iš ten – traukiniu iki Briuselio (kaina 6,50 eur). Sutaupome apie 30 litų.
Paryžius. Beauvais oro uostas (Buvei).
Deja deja, pigių kelionės iki miesto alternatyvų nelabai pavyko rasti. Paprasčiausias ir greičiausias kelias nukakti iki pagrindinės Paryžiaus stoties – tai sėsti į autobusą ir už 30 eur (105 litus) į abi puses kiek daugiau nei valandą vykti iki miesto. Iš ten metro traukiniais lengvai pasieksite savo viešbutį. Beje, į šį autobusą bilietų pirktis internet kol kas negalima.
Oslas. Rygge oro uostas.
Ne paslaptis, kad Norvegija yra viena brangiausių šalių Europoje. Kelionė viešuoju transportu šioje šalyje taip pat nepigi – studentai į abi puses sumokės 210 NOK (Norvegijos kronų), kitaip – 94 litus. Įprasta šio bilieto kaina – 250 NOK (112 lt) į abi puses.
Beje, Rygge oro uostas nuo Oslo nutolęs 60 kilometrų.
Stokholmas. Skavsta oro uostas.
Džiaugiatės įsigytas pigiais lėktuvo bilietais iš Vilniaus arba Kauno į Stokholmą? Taip, turime gausybę puikių pasiūlymų skrydžiams į Stokholmą iš laikinosios arba dabartinės Lietuvos sostinių,o bilietų kainos prasideda vos nuo 42 lt į abi puses su visais mokesčiais.
Tačiau vertėtų nepamiršti ir to, kad Skavsta oro uostas yra įsikūręs ne prie Stokholmo. Iki jo laukia pusantros valandos kelionė. “Flygbussarna” autobusai į abi puses suvežios už 27 eurus (terravision.eu puslapyje galima įsigyti bilietus – 94 litai).
Tačiau Makalius.lt puslapio skaitytojai dalinasi savo patirtimi apie pigesnes keliones iš oro uosto iki Švedijos sostinės – anot jų, už 20 kronų (9,20 LT) reiktų važiuoti iki Nykoping miestelio geležinkelio stoties, o iš ten, iš anskto nusipirkus bilietą, traukinys Nykoping-Stockholm kainuos 49 kronas ( 22 litus).
Naudodamasis proga norėčiau parekomenduoti apsilankyti Nykoping mieste – labai gražus, tvarkingas, vartus į jūrą turintis miestas, kuriame praleidome 5 valandas ir pamatėm tikrai labai įdomiu vietų (uostas, senamiestis, pasivaikščiojimas paupiu).
Milanas. Bergamo oro uostas.
Keista, bet abu Milano oro uostai (Malpensa ir Bergamo) yra gerokai nutolę nuo miesto centro. Pakalbėkim apie Bergamo oro uosto transportą, kadangi tiek Ryanair, tiek Wizzair iš Vilniaus skraidina būtent į šį miestą.
60 minučių trunkanti kelionė su terravision.eu Jums kainuos 9,90 euro (34 litus) į vieną pusę ir 15 eurų (52,50 lt) į abi puses. Ar galima rasti pigesnių alternatyvų?
Makaliaus prašymas skaitytojams
Mielieji, būkim draugiški ir pasidalinkime savo pigiausios kelionės iš išvardintų miestų iki jų centro patarimais! Kaupdami informaciją bendrai, turėsime jos tikrai daugiau, ir pagelbėsim ne vienai dešimčiai žmonių. Ačiū!

Makalius: atostogos su kelionių organizatoriumi: privalumai ir trūkumai

Makalius: atostogos su kelionių organizatoriumi: privalumai ir trūkumai

Dažnai sulaukiu klausimo: „gal man labiau verta keliauti su kelionių agentūra – juk jie pasirūpins viskuo?“ ir iš karto – pasipriešinimą – „kodėl turiu mokėti už kelionių agentūros 10 minučių darbą?“ ir t.t. Vienareikšmio objektyvaus atsakymo į šį klausimą nei aš, nei bet kuris kitas kelionių profesionalas Jums nepateiks. Šiame straipsnyje panagrinėsiu labiausiai paplitusius teiginius apie kelionių agentūras.
„Pasirinkę kelionių agentūrą, Jūs daugiau niekuo nebesirūpinsite“

Taip, iš esmės kreipęsi į kelionių agentūrą, Jūs tikrai sutaupysite nemažai laiko ir nervų: Jums nereikės rūpintis lėktuvo bilietais ar kur apsistoti, vargintis ir mąstyti, kaip nukakti iš oro uosto į jūsų pasirinktą viešbutį. Kartais Jums net bus pasiūlytos ekskursijos ir pramogos, už kurias papildomai mokėti nereikės. Viskas skamba tiesiog pasakiškai, kol neišvykstate: Jūs sužinote, kad kelionių gidas nebus su Jumis kasdien – jis tik pristatys Jums siūlomas keliones, už kurias gauna komisinius, o už ekskursijas ir pramogas reikės mokėti papildomai.

Negalima kaltinti vien kelionių agentūros, kad pastaroji nepasirūpino Jūsų reikmėmis – jų siūlomi paketai yra pritaikyti neįnoringam klientui, kurio poreikiai yra minimalūs. Tad norėdami ko nors daugiau – pasiryžkite už tai mokėti. Sakau kelionių agentūrai „taip“, jeigu Jūs esate kelionių naujokas (viskam savo laikas), ar tiesiog norite vykti į itin egzotišką kraštą. Prisipažinsiu – pirmus trejus kelionių metus keliavau tik su kelionių organizatoriais, o kelionių agentūrų paslaugomis naudojausi net perkant lėktuvo bilietus.

„Nuostabiai pailsėjau, pasirinkęs paskutinės minutės pasiūlymą iš kelionių agentūros. Kam vargintis ir pačiam ieškoti kelionės?“

Aš visiškai sutinku, kad tik kelionių agentūra Jums gali pasiūlyti paskutinės minutės kelionę į šiltus, kartais net egzotiškus kraštus, į kurios kainą įskaičiuoti pusryčiai (ar net vakarienė, o gal netgi įskaičiuota viskas), geras viešbutis, skrydis pirmyn ir atgal už tokią kainą už kurią paprastai galėtumėte sau leisti nebent išvykti į Lietuvos pajūrio perlus: Neringą, Šventają ar Palangą.

Tokie pasiūlymai atsiranda tik todėl, kad kelionių organizatoriams kelionių paketą už mažesnę kainą parduoti yra daug geriau, nei patirti nuostolių viliantis, kad kitąkart visi pasiūlymai bus išpirkti.

„Man reikės pačiam ieškoti bilietų, viešbučio? Tegul tai padaro agentūra“

Taip, jums teks patiems užsiimti šiuo darbu (tai tikrai darbas, reikalaujantis nemažai laiko ir atkaklumo), tačiau tai yra kaina, kurią turite sumokėti, jeigu norite būti savo atostogų šeimininku: Jūs patys nuspręsite kada norite vykti, kokiomis avialinijomis, išsirinksite viešbutį, o svarbiausia iki paskutinės minutės žinosite, ką galėsite nuveikti. Žinoma visa tai gali padaryti ir kelionių agentūros atstovas, tačiau neburbėkite dėl įvairių papildomų mokesčių, parinktos oro linijų bendrovės, ar pasiūlytų kainų.

Dažnai žmonės įsivaizduoja, kad pasirinkę pigių kelionių modelį jie išleis vos keliasdešimt litų (prisiminkime legendinę airių pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ bilietų akciją, kai bilieto kaina buvo vos keli lietuviški centai). Tai yra loterija, kurioje jūs laimėsite aukso puodą, t.y. bilietus gausite itin pigiai, arba teks tenkintis „įstrižainėmis bei kampais“. O kur dar išlaidos viešbučiui, maitinimui. Tačiau kaip ir minėjau, visa tai KONTROLIUOJATE JŪS, o ne kelionių agentūra.

Kretoje dvi savaites išleidau tiek, kiek Lietuvoje atostogauti būčiau galėjęs tik savaitę. Tuo pačiu lėktuvu skridusi pora mano grupės soc. tinkle „Facebook“ vėliau paklausė, kodėl jie išleido kone triskart daugiau, nors patys viską užsakinėjo ir galvojo, kad atostogos buvo itin taupios. Pinigų užteko ir pakeliauti po salą, apsistoti skirtinguose miestuose ir valgyti ko širdis geidžia. Tiesiog kontroliavau išlaidas nuo pat pirmos akimirkos ir žinojau visas kelionės smulkmenas, o iškilus nesklandumams man nereikėjo ieškoti savo kelionių gido ar skambinti į Lietuvos biurą.

Pabaigai

Jau supratote, kad esu gana kritiškas kelionių agentūrų atžvilgiu, tačiau aš gerbiu šiuos žmones, nes įtikti klientui, ypač kai kalbame apie keliones, yra išties didelis menas (kalbu apie tikrai patenkintus poilsiautojus). Interneto technologijų laimėjimai per pastaruosius kelerius metus (galimybė pačiam lengvai rezervuoti lėktuvo bilietą, užsisakyti viešbutį ar išsinuomoti automobilį vos atskridus) išties sudrebino turizmo sektorių, tačiau neišnaikino kaip dinozaurų įprastų užsakymo būdų per savo kelionių agentą.

Ir toliau gyvuos dalis žmonių, kuriems patinka eiti į kelionių agentūrą dėl to vidinio jausmo, tyliai kuždančio, kad greitai tikrai bus tos išsvajotos atostogos. Na, ir žinoma trečioji grupė žmonių, kurie dar nežino, kuris kelionių organizavimo būdas yra jiems geresnis, todėl jie blaškosi it meška, nežinanti iš kurio avilio kopti medų pirmiausia.

Tačiau džiaugiuosi, kad yra galimybė pasirinkti pačiam ir tikiu, kad ateityje vis daugiau žmonių patys kontroliuos savo atostogas, kurios pastarąjį dešimtmetį buvo išties aukso verta prabanga. Vienareikšmio objektyvaus atsakymo į šį klausimą nei aš, nei bet kuris kitas kelionių profesionalas Jums nepateiks. Šiame straipsnyje panagrinėsiu labiausiai paplitusius teiginius apie kelionių agentūras.

„Yaga-Ball“: triukšmingiausias Užgavėnių sutikimas Vilniuje

„Yaga-Ball“: triukšmingiausias Užgavėnių sutikimas Vilniuje

Dar niekada Užgavėnės nebuvo tokios karštos ir neįprastos. Jau vasario 25-ąją visus kartu išvaryti žiemą kvies beprotiškas kasmetinis maskaradas „Yaga-Ball“. Šiemet renginys ir vėl sugrįžta ant Tauro kalno, kur visą naktį drebins naktinio klubo „Pelėda“ sienas.

7 žingsniai tobulos kelionės link

7 žingsniai tobulos kelionės link

Laikai, kuomet išvykimas į užsienio šalį be kelionių gido ar popierinio žemėlapio atrodė neįmanoma misija, jau praeityje. Tačiau dažnas mūsų vis dar nesiryžta leistis į kelionę savo jėgomis. Vasara – puikus metas permainoms, tad parengėme 7 žingsnių planą, padėsiantį pasirengti svajonių atostogų scenarijų be baimės. Tobulai kelionei prireiks tik išmaniojo telefono, linksmos kompanijos ir tinkamo nusiteikimo!

Makalius: Šilti kraštai žiemą – skrydžiai nuo 150 litų!

Makalius: Šilti kraštai žiemą – skrydžiai nuo 150 litų!

Regis, kuo toliau, tuo sunkiau suvokti, kad tokios aviabilietų kainos iš tiesų egzistuoja. Tą daugiau nei metus ir stengiuosi visiems įrodyti, o šįkart siūlau suskubti įsigyti lėktuvo bilietus į šiltus kraštus sausio ir vasario kelionėms!