Search Results for: "kremas nuo saulės"

Vaistininkų perspėjimas: pernykštis kremas nuo saulės gali neapsaugoti

Vaistininkų perspėjimas: pernykštis kremas nuo saulės gali neapsaugoti

Vaistininkai pastebi, jog viena pagrindinių šiuolaikinių pirkėjų ydų – imti daugiau, negu reikia, ir galvoti, kad įsigyti vaistiniai preparatai ar apsaugos priemonės vieną dieną vis tiek pravers. Deja, vasaros vaistinėlėms tai negalioja. Stovėdami saulės šviesoje preparatai netenka savo veiksmingumo, tad vieną sezoną neatsargiai naudoti purškikliai nuo uodų, kremas nuo saulės ar kiti preparatai kitąmet nė kiek nebepadės.

Individualūs kosmetologės-vizažistės patarimai. Paakių kremas jaunai odai

Individualūs kosmetologės-vizažistės patarimai. Paakių kremas jaunai odai

Pristatome GATINEAU grožio salono kosmetologę-vizažistę Norą Vanagaitytę, kuri mūsų skaitytojams patars, kaip prižiūrėti veido odą, kokia kosmetika geriausiai tinka etc.

Trys esminiai skaičiai apie saulės kremus

Trys esminiai skaičiai apie saulės kremus

Didėjant apsaugos nuo saulės poreikiui, daugėja ir besipainiojančių, kaip tinkamai naudotis apsauginėmis priemonėmis. Ką reiškia SPF skaičius? Kiek laiko galima būti saulėje, pasitepus apsauginiu kremu? Kiek kremo reikia tepti ant odos?

Ilgalaikio įdegio paslaptis – SPF

Ilgalaikio įdegio paslaptis – SPF

Apie ką svajoja kiekviena saulės voniomis besimėgaujanti moteris? Žinoma, apie tolygų ir ilgalaikį įdegį. Tačiau daugelis moterų klaidingai mano, kad apsauginis kremas nuo saulės užkerta kelią pasiekti norimą rezultatą. Ekspertai laužo šį stereotipą: apsauginiame kreme esantis SPF (angl. Sun Protection Factor) filtras, priešingai, užtikrina, kad vasarą įrudusi oda tokia išliks kone visus metus.

Būtinų daiktų sąrašas slidinėjimo sezonui

Būtinų daiktų sąrašas slidinėjimo sezonui

Vėjas, greitis, puriu sniegu dengti kalnai, neaprėpiamos platybės ir didi ramybė… Niekas geriau neišpūs iš galvos visų nereikalingų minčių ir rūpesčių kaip beprotiškas leidimasis nuo kalno slidėmis arba snieglente. Tikras poilsis po darbų ir sesijų! Nors sniego pas mus dar nematyti, dabar pats laikas planuoti ekstremalųjį poilsį kalnuose. ISIC skuba į pagalbą nežinantiems kaip gi pasiruošti slidinėjimui pigiau ir sudarė būtinų daiktų sąrašą.
Slidinėjančio studento krepšyje turėtų būti:
1. Pasas / asmens tapatybės kortelė. Į užsienį galima išvykti tik turint galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad jis galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
2. Tarptautinis studento ir moksleivio pažymėjimas ISIC. Padeda „pagauti“ geriausius pasiūlymus keltuvams, slidinėjimo pasams, apgyvendinimui daugybėje pamėgtų slidinėjimo kurortų Europoje.
3. Draudimas. Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Kelionių agentūroje Zigzag Travel su ISIC pažymėjimu suteiks 30% nuolaidą draudimui nuo ligų ir nelaimingų atsitikimų vykstantiems poilsiauti iki 30 kalendorinių dienų;
4. Pinigai. Slidinėjant Europoje pravers eurai, taip pat daugelio šalių bankomatuose galima pasinaudoti turimomis debetinėmis kortelėmis. SEB ISIC pažymėjimas tam puikiai tiks.
5. Mobilusis telefonas, įkroviklis. Išmanieji telefonai kelionėje puikiai atlieka GPS fukciją, žaidžiant žaidimus trumpėja kelionės laikas. Parsisiuntus nemokamą ISIC aplikaciją, visas ISIC nuolaidas bus nesunku surasti tarptautinėje nuolaidų duomenų bazėje bei gauti nuorodas iki jų. Šiuo metu tokias nemokamas aplikacijas galima atsisiųsti į iPhone ir Android telefonus.
6. Fotoaparatas, vaizdo kamera, maitinimo laidas. Nepamirštamoms akimirkoms įamžinti.
7. Vaistai. Be visų būtinųjų vaistų įsidėkite ir tepalo nuo raumenų skausmo, pleistrų nuo nuospaudų, vaistų nuo peršalimo.
8. Slidininko kostiumas. Turi būti kokybiškas, patogus ir šiltas. O taip pat ir stilingas. Tokį galima rasti Surfhouse parduotuvėje. 5% nuolaida su ISIC pažymėjimu garantuota.
9. Slidinėjimo batai – itin svarbi slidinėjimo detalė. Renkantis slidinėjimo batus svarbu, jog jie nebūtų nei per dideli, nei per maži, nes arba nuspaus, arba koja bus nestabili, o tai tik padidins traumų tikimybę. Xpro su ISIC pažymėjimu gausi ne tik konsultaciją, bet ir 10% nuolaidą kostiumui ir batams.
10. Šalmas – rekomenduojamas suaugusiems ir privalomas vaikams. Winner Sport tau pasiūlys didžiausią pasirinkimą ir 10% nuolaidą inventoriui.
11. Slidinėjimo kojinės, pirštinės (specialios ir paprastos, tik ne vilnonės), pora kepurių, slidinėjimo akiniai, akiniai nuo saulės. Expedition.lt padės gauti tai, ko dar neturi ir su ISIC pritaikys 12% nuolaidą prekėms.
12. Apatiniai drabužiai (tinkamiausi sintetiniai – gerai praleidžiantys drėgmę).
13. Apsauginis kremas nuo saulės – kad negrįžtumėte namo su slidininko akinių įdegiu.
14. Drabužiai laisvalaikiui. ISIC draugas Trip Skateshop padės tau stilingai apsirengti pigiau.
15. Higienos priemonės.
16. GPS navigacija, žemėlapis (jei vyksite slidinėti automobiliu).

Jeigu nesate nusiteikę pirkti inventoriaus, galite nuomotis paruoštą, prižiūrėtą kalnų slidinėjimo inventorių (slides, snieglentes, batus, lazdas, apsaugas). Pavyzdžiui, Sun ski & board school Čekijoje su ITIC pritaikys 20% nuolaida slidžių nuomai ir mokymo kursams.

Atvykus slidinėti
Austrijos, Čekijos, Italijos, Slovakijos, Šveicarijos slidinėjimo kurortuose galima sutaupyti net iki 20% įsigyjant slidinėjimo pasus ar nuomojant slidinėjimo inventorių su ISIC pažymėjimu. Visai šalia esančioje Latvijos Jekaba grava slidinėjimo trasoje kas antra valanda keltuvo bilietui ir inventoriaus nuomai su ISIC yra nemokama. Tikslesnę informaciją ir visas konkrečias slidinėjimo nuolaidas galima rasti isic.lt (tiksli nuoroda: http://www.isic.lt/lt/?itemId=1009549) svetainėje. Beje, ISIC pažymėjimas suteikia daug nuolaidų apgyvenimo paslaugoms, tad prieš išvykstant nepamirškite rezervuoti kambario ar apartamentų, taip sutaupysite laiko nakvynės paieškoms ir galėsite ilgiau mėgautis slidinėjimo malonumais.
Pirmą kartą stojantiems ant slidžių ar snieglentės patartume nepersistengti ir neišeikvoti visos energijos pirmąją dieną. Susipažinkite su trąsa, pasitreniruokite prižiūrimi trenerio ar profesionalesnio draugo. Po aktyvaus slidinėjimo vakare visus raumenis patartina atpalaiduoti karštoje pirtyje.
Geriausias laikas slidinėti
Po švenčių, sausio mėnesį, slidinėti yra patogiausia ir pigiausia, be to, šiuo laiku būna mažiausiai žmonių. Sausį neteks stovėti eilėse, nakvynės vietos neperpildytos, niekas netrukdys mėgautis slidinėjimu, mažesnė tikimybė, jog prieš pat jus nenugrius koks slidininkas ir sniego tikrai bus. Vasarį, po truputį pradedant šilti orams žmonių padaugėja, ypač paskutinėmis savaitėmis, kai daugelyje Europos šalių yra atostogos.

Svaigių ir minkštų nusileidimų!

Vasaros pramogos Lietuvoje: TOP 5 baidarių maršrutai šeimoms

Vasaros pramogos Lietuvoje: TOP 5 baidarių maršrutai šeimoms, įmonėms ir ekstremalams

Vandens turizmo pramogos pastaraisiais metais įgauna vis didesnį pagreitį – baidarių nuomotojų teigimu, iki birželio vidurio sulaukiama apie 60-70 proc. rezervacijų visiems vasaros savaitgaliams. Dar neapsisprendusiems, kurią Lietuvos upę pasirinkti baidarių žygiui, pravers ekspertų patarimai apie tinkamiausius vandens maršrutus.

Atostogų ankstyvą pavasarį privalumai – mažiau grūsties ir žiedais aplipę sodai

Atostogų ankstyvą pavasarį privalumai – mažiau grūsties ir žiedais aplipę sodai

Nors pavasarį dar galima tikėtis vienos kitos gamtos išdaigos, o vakarais gal net prireiks ant pečių užsimesti megztuką, vis dėlto yra ir išskirtinių privalumų, dėl kurių paankstinti atostogas – išties verta. Ypač jei esate estetas arba tiesiog organiškai nekenčiate minios.

K. Rimdžius dalijasi patarimais moterims ir vyrams: ką krauti į atostogų lagaminą?

K. Rimdžius dalijasi patarimais moterims ir vyrams: ką krauti į atostogų lagaminą?

Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.

Būtiniausių daiktų sąrašas keliaujantiems prie jūros

Būtiniausių daiktų sąrašas keliaujantiems prie jūros

Vasara – atostogų metas. Taip ir traukia į pajūrį pasidžiaugti saule, smėliu ir purslais… Niekas neturi kliudyti jums ilsėtis, tačiau neretai nutinka taip, kad kelionė prie jūros tampa tikru išbandymu – baisu ką nors pamiršti, o pamiršus tenka graužtis. Jūs prarandate daug brangaus laiko, kurį galėtumėte išnaudoti ir naudingiau.

9 paprasti patarimai

9 paprasti patarimai, kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą

Odos senėjimas – natūralus biologinis procesas, kurį patiria tiek moterys, tiek ir vyrai. Odai senstant, silpnėja jos pagrindinės savybės ir gebėjimas pačiai atsinaujinti, pasimaitinti, drėkintis, pasisavinti reikalingas medžiagas ir deguonį, apsisaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda išsausėja, praranda savo elastingumą, atsiranda raukšlių ir pigmentinių dėmių. Nors laiko sustabdyti neįmanoma ir senėjimo proceso nepavyks išvengti, vis dėlto, puoselėjant ir rūpinantis oda, ją galima išlaikyti sveiką ir gražią gana ilgą laiką.