Search Results for: "knygu lentyna"

Knygų lentyna - originali interjero detalė (foto)

Knygų lentyna – originali interjero detalė (foto)

Daž­nai sa­ko­ma, jog kny­gų skai­ty­mas yra nuo­bo­dus ir daug lai­ko rei­ka­lau­jan­tis pro­ce­sas. Ži­no­ma, taip sa­ko ne vi­si, ta­čiau šiuo­lai­ki­nis, nuo­lat sku­ban­tis žmo­gus skai­ty­mą va­di­na tie­siog lai­ko švais­ty­mu. Kiek ki­taip ga­lė­tų bū­ti pa­va­di­na­mas in­ter­je­ro di­zai­nas, ku­ria­me pa­grin­di­ne de­ta­le tam­pa ori­gi­na­lios kny­gų len­ty­nos.

Knygų lentyna. Sausis

Knygų lentyna. Sausis

Šįkart pristatysime kelias lengvam skaitymui tinkamas knygas: Andriaus Užkalnio „Prijaukintoji Anglija” ir Jerome’o Davido Salingerio „Aukščiau gegnes, dailidės ir Susipažinkite: Simoras.”

Dviejų bestselerių („Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį”, 2009, ir „Kelionių istorijos”, 2010) autorius, žurnalistas ir keliautojas Andrius Užkalnis tęsia pirmoje knygoje pradėtą pasakojimą. Šį kartą dėmesio centre ne tik patys anglai, jų papročiai ir gyvenimo būdas, bet ir salą kaip laikinus ar nuolatinius namus pasirinkę lietuviai. Nuo darbo Anglijoje paieškų

Knygų lentyna. Spalis

Knygų lentyna. Spalis

Vėsų spalio dvelksmą pasitinkame ne tik ryškiaspalviais šalikais, bet ir ypatingai turtingu bei spalvingu knygų nešuliu.

Knygų lentyna. Rugsėjis

Knygų lentyna. Rugsėjis

Sulaukėme rudens. Saulėtos dienos ir ryškėjančios spalvos vis dar kviečia ilgiems pasivaikščiojimams ar kavos puodeliui lauko kavinėje, bet pamažu trumpėjantys vakarai nejučia priverčia prisiminti vasarą kiek apleistą lentyną, kurioje laikome knygas. Perskaitytas, neseniai pirktas, pasiskolintas, o gal kažkieno rekomenduotas.

Knygų lentyna. Rugpjūtis

Knygų lentyna. Rugpjūtis

Pastebėję nemenką skaitytojų susidomėjimą „Atostogų lentyna“, pristatome naują rubriką „Knygų lentyna“. Sąžiningai pildysime ją kas mėnesį, siūlydami ir senesnius, ir ką tik iš spaustuvės atgabentus leidinius. Stengsimės pamaloninti įvairaus skonio skaitytoją, tačiau visada — tik gerais patarimais.

Knygų pusryčių konkurse – kelionės po Afriką

Knygų pusryčių konkurse – kelionės po Afriką, Kiniją, Indiją ir Iraną

„Kelionės su Herodotu” – paralelių įžvalga žaižaruojanti kelionių prisiminimų knyga, kurioje pastabas apie XX amžiaus pasaulį papildo nepraradusios aktualumo Antikos „reporterio” Herodoto eilutės – jo „Istoriją” Kapuscinskis vežiojosi į visas savo gyvenimo keliones.

Knygų pusryčių konkursas – nutrūktgalviška knyga „Didysis Neitas klasėje vienas“

Knygų pusryčių konkursas – nutrūktgalviška knyga „Didysis Neitas klasėje vienas“

Retas mokyklą lankantis berniukas (ir, žinoma, mergaitė) nėra girdėjęs Grego Heflio, rašančio „Nevykėlio dienoraštį“. Tačiau atėjo metas perrašyti istoriją, nes į lentynas atkeliauja kai kas didingesnis – Didysis Neitas. Knygą apie šį pramuštgalvį pristatė leidykla „Nieko rimto“.

Kuo šaltesnė žiema

Kuo šaltesnė žiema, tuo geresnė knygų mugė (naujausia informacija lankytojui)

Vasario 21–24 d. knygų mylėtojai net keturias dienas galės švęsti „naujuosius knygų metus“, tradiciškai prasidedančius Vilniaus knygų mugėje.

Knygų pusryčiuose - Kalėdų istorija ilgiems gruodžio vakarams (konkursas)

Knygų pusryčiuose – Kalėdų istorija ilgiems gruodžio vakarams (konkursas)

Ar dar prisimenate tuos laikus, kai rašėte laiškus Kalėdų Seneliui? O gal kaip tik šiandien žadėjote savo mažyliui, jog už gerą elgesį Kalėdų Senelis jam atneš išsvajotąją dovaną? Pamažu artėjant metų pabaigos šventėms mielas, raudonais rūbais vilkintis senukas vis dažniau užklysta į dažno mintis. Kai kurie netgi žino, jog Kalėdų Senelis dar yra šaukiamas ir šv. Mikalojaus arba Oula Pukio (suomiškai Joulupukki) vardais. Tačiau ar bent kartą susimąstėte, jog ir Kalėdų Senelis kažkada buvo mažas berniukas?

Vilniaus knygų mugė 2012. Programa

Vilniaus knygų mugė 2012. Programa

Kaip ir kiekvienais metais, knygų mylėtojai vėl renkasi į Vilniaus knygų mugę, kuri startuoja jau šiandien ir visiems žada daug gerų renginių. O mes siūlome pasižvalgyti po mugės programą ir išsirinkti sau tinkamus renginius.