Search Results for: "kiaušinienė"

Kiaušinienė su grybais

Kiaušinienė su grybais

Grybus išmirkyti ir išvirti pasūdytame vandenyje, susmulkinti. Keptuvėje pakepinti miltus su sviestu. Kiaušinius išplakti, įpilti pieno, sudėti grybus. Kepti ant silpnos ugnies. Patiekti pabarsčius petražolių lapeliais.

Keraminės lauko kepsninės – naujoviškas maisto ruošimo standartas Lietuvoje

Keraminės lauko kepsninės – naujoviškas maisto ruošimo standartas Lietuvoje

Šiuolaikinių taip vadinamo „kiaušinio“ formos keraminių lauko kepsninių pardavimai jau spėjo išaugti ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Dėl savo naudojimo paprastumo ir iš maisto išgaunamo sultingumo išpopuliarėjusias kepsnines šiandien galima įsigyti beveik bet kurioje didesnėje prekybos vietoje. Tačiau augantys šių kepsninių pardavimai Baltijos regione ir didėjantys vartotojų reikalavimai maisto gamybai verčia stengtis keraminių grilinių gamintojus ne tik tobulinti savo produkciją, bet ir kaskart pasiūlyti rinkai kažką naujo, geresnio ir išskirtinio. Tad kas iš tikrųjų lėmė tokį stulbinantį lauko kepsninių populiarumo šuolį? Kaip šiandieninėje konkurencinėje kovoje iš pažiūros paprastiems produktams pavyksta išsiskirti ir sulaukti tokio dėmesio? Pažvelkime, kas paskatino lauko grilinių populiarumo augimą Lietuvoje ir kuo jos ypatingos.

Ekspertas pataria: trys gudrybės

Ekspertas pataria: trys gudrybės, kaip valgyti daugiau daržovių

Lietuvos gyventojai vartoja per mažai vaisių ir daržovių: per dieną vienam žmogui rekomenduojama suvalgyti mažiausiai 400 g vaisių ir daržovių, tačiau mūsų šalyje šis skaičius vidutiniškai tesiekia apie 300 g, teigia prof. dr. Rimantas Stukas. Prasidėjus pavasariui daugelis susimąsto apie daržovių būtinybę organizmui, tačiau dažnam sunkiai sekasi jas integruoti į savo kasdienį maisto racioną.

5 priežastys valgyti pusryčius

5 priežastys valgyti pusryčius

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mityba turi reikšmingą įtaką sveikatai, lėtinių neinfekcinių ligų plitimui ir psichinei raidai, tačiau per 20 pastarųjų metų laikas, kurį žmonės praleidžia gamindami maistą, sutrumpėjo beveik 3 kartus – nuo 1 val. 40 min. iki 40 min. Lietuvos gyventojų mitybos įpročių tyrimas, atliktas 2013 metais, parodė, kad tik 23,4 proc. lietuvių laikosi mitybos režimo ir valgo kasdien tuo pačiu metu, ir tik penktadalis žmonių rūpinasi, kad jų valgomas maistas būtų naudingas sveikatai. Dėl įtempto gyvenimo tempo dauguma mieste gyvenančių žmonių netgi atsisako pusryčių, valgydami tik du kartus per dieną – pietus ir vakarienę.

Šaltuoju sezonu žvalumo suteiks tinkami pusryčiai

Šaltuoju sezonu žvalumo suteiks tinkami pusryčiai

Ryte – tamsu, vakare – tamsu. Nuolatos jaučiamės mieguisti, kėlimasis į darbą virto tikra kančia? O rytas gali būti pakankamai budrus, jeigu tinkamai papusryčiausite. Energijos visai dienai, pasak mitybos specialistų, suteikia paprasti, bet ne prasti produktai.

Kūryba virtuvėje – natūralūs maisto dažikliai

Kūryba virtuvėje – natūralūs maisto dažikliai

Patiekalo išvaizda ne ką mažiau svarbi nei jo skonis. Todėl neretai puošdami patiekalą nepatingime pasirinkti sunkesnį kelią – kiekvieną iškeptą keksiuką dekoruojame skirtingai, įvairių spalvų kremais, barstukais, uogomis ir žalumynais. Ar tai būtų desertai, ar įvairių raštų pomidorai, spalvingas, akį traukiantis maistas patinka visiems.

Vartotojų visuomenę pašiepiančios vintažinės reklamos

Vartotojų visuomenę pašiepiančios vintažinės reklamos

Vartoti, vartoti ir dar kartą – vartoti. Toks požiūris atsispindi menininkės Nouar iliustracijose.

Ar iš tiesų vyrams ir moterims nelemta susikalbėti?

Ar iš tiesų vyrams ir moterims nelemta susikalbėti?

Daug metų kalbama apie tai, kad moterims ir vyrams iš tiesų sunku susikalbėti tarpusavyje ir vieniems kitus suprasti. Kasdieniame gyvenime susiduriame su įvairiausiomis situacijomis, kai vyrų ir moterų mąstymas išsiskiria ir įvyksta įvairiausi konfliktai. Taigi, kaip atrodo ta skirtinga vyrų ir moterų kalba? Kodėl mums taip sunku suprasti vienas kitą ir ar įmanoma išspręsti kartais kylančius konfliktus dėl nesusikalbėjimo? O gal vyrai ir moterys iš tiesų iš skirtingų planetų ir kalba vieni kitiems nesuprantamai ir nesuvokiamai?

„Superproduktai“ - ne tik sveiki

„Superproduktai“ – ne tik sveiki, bet ir sotūs

Palikime visus grūdus ir žoles lesti paukščiams – mes esame žmonės, todėl ir maitintis turime žmoniškai. Svorio metimo dietos neturi mus paversti paukščiais. Dėl šios priežasties paruošėme sąrašą rimtų produktų, kurie ne tik pasotins, bet ir padės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.