Search Results for: "kaip pradėti bėgioti"

Kaip pradėti bėgioti?

Kaip pradėti bėgioti?

Aštuntajame dešimtmetyje buvo labai populiarus šūkis „Sportas visiems“, jis puikiai atspindi bėgiojimą – bene demokratiškiausią sporto šaką, kurią mielai propaguoja ir jaunimas, ir garbingo amžiaus senjorai. Norint pradėti bėgioti, nereikia specialios įrangos ar trenerio, nes esate tik jūs ir kelias, todėl apsisprendimas bėgioti priklauso tik nuo jūsų pačių motyvacijos ir tikslų.

Kaip bėgioti

Kaip bėgioti, kad sulieknėtume?

Po tingios žiemos ne vienam sugenda nuotaika dėl padidėjusio pilvuko ar liemens. Tikru išsigelbėjimu, norint iki vasaros atostogų vėl jaustis gražiems tampa bėgiojimas. „Kauno maratono klubo“ trenerė, olimpietė Inga Juodeškienė pasidalijo patarimais, kaip tinkamai sportuoti, kad iki vasaros spėtumėte atsikratyti papildomų kilogramų.

Bėgioti galima ir žiemą: 5 patarimai

Bėgioti galima ir žiemą: 5 patarimai, kaip tai daryti teisingai

Dažnas bėgimo entuziastas rudeniui persiritus į antrąją pusę bėgimo batelius grūda giliai į spintą ir ima laukti pavasario. Tačiau trumpos žiemos dienos ir vėsus oras visiškai nereiškia, kad per šį metų laiką reikia pamiršti sportą gryname ore.

6 pagrindiniai žingsniai

6 pagrindiniai žingsniai, norintiems pradėti sportuoti

Norint, kad mūsų organizmo imuninė sistema veiktų aktyviau, specialistai pataria sportuoti ir sveikai maitintis. Tačiau gyvenant vis greitesniu ritmu sportui lieka vis mažiau laiko, tuo tarpu dažnam naujokui kyla klausimas – kaip pradėti?

6 pagrindiniai žingsniai

6 pagrindiniai žingsniai, norintiems pradėti sportuoti

Vis žvarbesni rudens orai kėsinasi į mūsų sveikatą. Norint, kad mūsų organizmo imuninė sistema veiktų aktyviau, specialistai pataria sportuoti ir sveikai maitintis. Tačiau gyvenant vis greitesniu ritmu sportui lieka vis mažiau laiko, tuo tarpu dažnam naujokui kyla klausimas – kaip pradėti?

Kaip pasiruošti bėgimo varžyboms per 3 savaites?

Kaip pasiruošti bėgimo varžyboms per 3 savaites?

Prasidedant bėgimo varžybų ir miesto maratonų sezonui trenerė Milda Klevinskaitė tikina, kad palengva įveikti 5 kilometrų distanciją gali kiekvienas sveikas žmogus. Dalijamės trenerės patarimais, kaip pradėti bėgioti ir pasiruošti pasirinktai distancijai.

Kaip išlikti sveikiems ir stipriems šaltuoju metų laikotarpiu?

Kaip išlikti sveikiems ir stipriems šaltuoju metų laikotarpiu?

„Žiemą išvengti peršalimo padeda organizmo grūdinimas. Skirti laiko pasivaikščiojimui gryname ore reiktų kiekvieną dieną. Taip pat patartina užsiimti aktyvia fizine veikla, geriausiai – ne uždaroje patalpoje, kurioje kaupiasi bakterijos ir virusai, sukeliantys peršalimo ligas. Norint išlikti sveikiems, labai svarbu sportuojant pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne“, – teigia KTU Sporto centro Laisvalaikio sporto ir sveikatingumo skyriaus vadovė Ernesta Karaškienė.

Penki sveikos mitybos patarimai

Penki sveikos mitybos patarimai

Atšilus orams, vis dažniau susimąstome apie artėjančią vasarą ir apie tai, kad derėtų susirūpinti nuo rudens apleista figūra. Deja, retkarčiais net ir uoliai sportuojantys niekaip nepasiekia gerų rezultatų dėl vienos paprastos priežasties: vien sporto nepakanka – kartu būtina ir pilnavertė, subalansuota mityba. Kadangi iki vasaros dar likę keli mėnesiai, pateikiame penkis patarimus, padėsiančių ne tik pagerinti savijautą bei pasiekti apčiuopiamų rezultatų, bet ir iš esmės pakoreguoti mitybos įpročius.

Iki pavasario - liko mažiau nei mėnuo. Ar dar turime laiko paruošti „figūrą“?

Iki pavasario – liko mažiau nei mėnuo. Ar dar turime laiko paruošti „figūrą“?

Likus mažiau nei mėnesiui iki pirmosios pavasario dienos, daugelis suskumba rūpintis savo išvaizda. Parkuose ir stadionuose pastebime vis daugiau sportuojančių žmonių, norinčių pagražinti kūno formas. Tačiau, norint pasiekti gerų rezultatų, vien sporto nepakanka – būtina subalansuotai ir sveikai maitintis. Sportas ir tinkama mityba yra vienintelis kelias į tobulas formas, sako daugkartinis kultūrizmo varžybų prizininkas, sporto ir sveikatingumo treneris Aidas Grybauskas ir pataria, kokius produktus derėtų įtraukti į kasdienį racioną, norint pasiekti geriausių rezultatų.

Geriausias vaistas nuo rudeninės depresijos – sportas

Geriausias vaistas nuo rudeninės depresijos – sportas

Didėjantis kūno svoris, kamuojančios stuburo problemos, galvos, juosmens, pečių juostos dalių skausmai, pradėjusios tirpti rankos, spengimas ausyse – tokios nemalonios prognozės gresia sėdimą darbą dirbantiems ir nesportuojantiems žmonėms.