Search Results for: "kaip pirkti internete"

Kaip apsaugoti asmeninius duomenis internete?

Kaip apsaugoti asmeninius duomenis internete?

„Kone kiekvienas internete aplankytas puslapis renka informaciją apie mus. Asmeniniai duomenys šiandien yra viena iš paklausiausių prekių, o mes ją atiduodame laisva valia, sutikdami su naršomo puslapio politika“, – teigia Nerijus Jusas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakulteto Kompiuterių katedros doktorantas. Laimei, egzistuoja keletas paprastų būdų šiems duomenims apsaugoti.

Piratavimas: kasdienių poreikių tenkinimas internete pažeidžiant autorių teises (interviu)

Piratavimas: kasdienių poreikių tenkinimas internete pažeidžiant autorių teises (interviu)

„Nuosekliai daugėja ginčų dėl intelektinės nuosavybės teisės pažeidimų“, – sako Vilniaus universiteto Teisės fakulteto lektorius, advokatų kontoros „Borenius“ advokatas dr. Statys Drazdauskas. Teigdama, kad Vakarų Europoje autorių teisių apsauga veikia ženkliai geriau jau vien dėl gyventojų sąmoningumo ir atsakingumo, jam pritaria ir Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos pirmininkė, advokatė Dina Adomavičiūtė. Spalio 9–16 d. vykstantis festivalis „In Latino“ dalijasi pokalbiu, aktualiu ne tik teisininkams ar kūrėjams, bet ir visiems dirbantiems meno, kultūros ar komunikacijos srityse.

Pusmetis internete – priklausomybė tarp 4 sienų (Interviu)

Pusmetis internete – priklausomybė tarp 4 sienų (Interviu)

33 metų bulgarė Stanislava Čiurinskienė 6 mėnesius gyveno internete. Daugelis paklaustų: „O kas čia tokio? Aš jau daug metų bent kelias valandas per dieną praleidžiu naršydamas.“ Taip, bet ši jauna moteris pusę metų nebuvo iškėlusi kojos iš namų: bendravo, pirko, dirbo tik virtualioje erdvėje. Kodėl ji taip elgėsi, kokios buvo tokio gyvenimo pasekmės, prie kokių išvadų prieita neplanuotai pasibaigus eksperimentui „Second Life“ ir kiti įspūdžiai – pačios Stanislavos lūpomis.

„Google“ mokės už tai

„Google“ mokės už tai, kad galėtų sekti viską, ką vartotojai daro internete

„Google“ yra sukėlusį audrą dėl vartotojų sekimo. Panašu, kad nauja programa „Panelists“ ir nuo kovo 1 d. įsigaliosianti nauja privatumo politika kompanijai suteikia dar daugiau galimybių vartotojų sekimui.

Atsisiųsti ar pirkti?

Atsisiųsti ar pirkti?

Kada paskutinį kartą žiūrėjote filmą naudodamiesi kompiuteriu? Gal galite išduoti, iš kur tą filmą gavote? Pirkote?.. Dauguma Jūsų veikiausiai atsakys, kad atsisiuntė iš vadinamųjų „torrent“ tinklalapių, P2P programų, bylų saugyklų („MegaUpload“), FTP serverių ar iš kitur… Ar kada susimąstėte, kad šie išvardinti būdai dažniausiai yra nelegalūs?

Kauno „Žalgirio“ arena atvėrė duris internete

Kauno „Žalgirio“ arena atvėrė duris internete

Šiandien pradeda veikti Kauno „Žalgirio“ arenos interneto svetainė www.zalgirioarena.lt. Šiuo internetiniu adresu bus skelbiama visa informacija apie didžiausią ir moderniausią Baltijos šalyse areną, joje vyksiančius renginius, sporto varžybas, išskirtinius pasiūlymus, bilietus.
„Svetainė yra interaktyvi – čia galima rasti visas su arena susijusias naujienas, peržiūrėti nuotraukų galerijas ar filmuotą vaizdo medžiagą. Artimiausiu metu bus patalpinti arenos interjero vaizdai, virtualus arenos turas, – apie svetainę kalbėjo „Žalgirio“ arenos rinkodaros vadovė Vilija Bulanavičienė. – Čia lankytojai ras visą informaciją, kuri bus svarbi renkantis renginius ir į juos atvykstant.“
Svetainėje jau paskelbta apie keliolika renginių, kurie suplanuoti didžiausioje šalies arenoje. Rugsėjį arenoje žiūrovų laukia „EuroBasket 2011“ finalinės krepšinio kovos, spalį – pasaulinio garso atlikėjo James Blunt, britų elektroninės muzikos dueto „HURTS“, prancūzų atlikėjo Jean Michel Jarre bei legendinės dainininkės Mireille Mathieu su orkestru pasirodymai, lapkritį – vieno geriausių pasaulyje romansų atlikėjo Aleksandro Malinino, legendinių „elektrikų“ „The Orchestra“, žymaus amerikiečių dainininko Lenny Kravitz bei vieno geriausių Rusijos operos tenorų ir estrados dainininkų Nikolajaus Baskovo koncertai. Jau paskelbtas ir 2012 m. vasarį įvyksiantis vokiečių grupės „Rammstein“ koncertinio turo pasirodymas arenoje. Daugumos koncertų bilietus jau galima įsigyti.
Informacija apie arenos renginius bus skelbiama ne tik arenos interneto svetainėje, bet ir įkurtoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Žalgirio“ arena“.
Svetainėje naujosios arenos lankytojai ras informaciją apie galimybes tapti Arenos klubo nariu ir įsigyti Auksinį renginių bei Oranžinį sporto „Žalgirio“ arenos klubo abonementą, suteiksiantį galimybę nusipirkti pigiausią neakcijinį bilietą į savo vietą arenoje bei kitų „Žalgirio“ arenos privilegijų. Besidomintys tik krepšiniu galės įsigyti „Žalgirio“ abonementą. Abonementais bus prekiaujama nuo liepos 14 d.
Internete pateikta informacija ir apie galimybes „Žalgirio“ arenoje išsinuomoti VIP ložę ar vieną iš 9 ložių renginiams stebėti.
„Žalgirio“ arenos interneto svetainės dizainą kūrė 8 metų patirtį turinti kompanija „Deform“, technologinius sprendimus sukūrė „BT-grupė“.

Pirkimo internetu atmintinė

Pirkimo internetu atmintinė

Pirkimas internetu kiekvienam gali tapti labai paprastu ir lengvai suprantamu dalyku. Šiame straipsnyje rasite paprastus patarimus, kaip pirkti internete, sutaupant laiko ir pinigų.

Sėdimas darbas ir sveikatos problemos: kaip išvengti papildomų kilogramų?

Sėdimas darbas ir sveikatos problemos: kaip išvengti papildomų kilogramų?

Biuras ir kompiuteris – tai įprasta daugumos šiuolaikinių žmonių darbo aplinka. Net jei esate kūrybinės specialybės atstovas, tikėtina, kad vis tiek didžiąją dalį laiko praleidžiate prie kompiuterio. Dar daugiau, kompiuteris tapo pagrindiniu ne tik darbo, bet ir pramogų įrankiu, todėl dalis žmonių prie jo praleidžia kone ištisą dieną. Tuo tarpu mokslininkai ir sveikatos specialistai jau senokai skambina pavojaus varpais – ilgas sėdėjimas ne ką mažiau pavojingas sveikatai nei rūkymas ir jis ne tik augina papildomus kilogramus, bet ir trumpina gyvenimo trukmę.

4 priežastys

4 priežastys, kodėl turėtumėte apsipirkinėti internetu

Rodos, kad internetu netrukus galėsime įsigyti viską – šiuo metu vis daugiau žmonių tokiu būdu užsisako maisto produktus, nuomojasi automobilį, moka už komunalines paslaugas ar perka drabužius. Ne vienas vartotojas pripažįsta, kad tai labai patogus būdas greitai besisukančiame šių dienų pasaulyje. Tad jei dar dėl kažkokių priežasčių nedrįstate apsipirkti internetu, pateikiame keletą argumentų, kodėl turėtumėte bent pabandyti.

Kasdieniai dalykai

Kasdieniai dalykai, kuriuos žmonėms palengvino interneto atsiradimas

Šiuolaikiniam žmogui sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto – dažnas esame įpratę juo naudotis nuolat. Ar kada susimąstėte, kodėl internetas yra vienas svarbiausių šiuolaikinės visuomenės įrankių ir kaip jis pakeitė mūsų kasdienybę?