Search Results for: "kaip isidarbinti"

Alyson Shontell: „košmariški“ interviu

Alyson Shontell: „košmariški“ interviu, arba kaip aš bandžiau įsidarbinti „Google“

„Google” ne tik yra „pats geidžiamiausias” darbdavys pasaulyje. Ši kompanija taip pat yra pagarsėjusi gan neįprastais ir dažnai ganėtinai sudėtingais darbuotojų atrankos metodais. Pavyzdžiui, ką atsakytumėte į klausimą „kiek golfo kamuoliukų telpa į mokyklinį autobusą”? Beje, tai – ne juokas, kadangi atsakymas gali lemti, ar būsite įdarbinti, ar ne.

Ko reikia

Ko reikia, kad įsidarbintum „Facebooke“? (Video)

Norėtum dirbti kompanijoje „Facebook“? Patikėk, būti pastebėtam tarp ketvirčio milijono kandidatų nėra taip lengva. Praėjusiais metais šis socialinis tinklas gavo 250 tūkstančių kandidatų paraiškų ir „Facebook“ kompanija vertinama kaip geriausia vieta dirbti. Visgi yra keletas būdų, kaip būti labiau pastebėtam ir pakilti virš pilkosios konkurentų masės.

Darbo pokalbis. Ar tikrai visko paklausėte?

Darbo pokalbis. Ar tikrai visko paklausėte?

Pokalbis dėl darbo dažnam sukelia nemažai streso. Kur žiūrėti? Kaip laikyti rankas? Kaip pasiruošti atsakyti į vienokį ar kitokį klausimą? Patarimų, kaip sužavėti darbdavį, kiekvienas esame girdėję ne kartą. Tačiau įdarbinimo specialistai pažymi, kad darbo pokalbio metu ne tik įmonė renkasi darbuotoją, bet ir kandidatas renkasi būsimą darbo vietą. Todėl bijoti klausimą užduoti patiems – neverta.

Visi atsakymai juodu ant balto: kaip susikurti svajonių karjerą?

Visi atsakymai juodu ant balto: kaip susikurti svajonių karjerą?

Karštligiškos darbo paieškos gali nemenkai išvarginti. Ypač, jei trūksta žinių bei įgūdžių patraukliam gyvenimo aprašymui (CV) parengti ar darbo pokalbiui pasiruošti. Surasti savo tikrąjį kelią, įgyti reikiamų kompetencijų ir sėkmingai pretenduoti į svajonių darbo vietą, o gal ją pačiam susikurti – uždavinys ne iš lengvųjų. Kaip tai padaryti? Nuo šiol visus atsakymus galima surasti vienoje knygoje.

Aukso vertės profesija – suvirintojai?

Aukso vertės profesija – suvirintojai?

Darbo rinkoje vyksta tikra IT specialistų medžioklė, universitetai kalba apie intensyvesnį programuotojų pritraukimą, o šio sektoriaus darbuotojai didžiuojasi dideliais atlyginimais. Tačiau jiems niekuo nenusileidžia ir tokios profesijos, kaip suvirintojai, atstovai, kuriems gamybos įmonės moka tūkstantines algas ir užtikrina jaukią darbo atmosferą.

Pradedami rengti specialistai

Pradedami rengti specialistai, saugosiantys lietuvius nuo teroristų

Optimizuojamos vidinės saugos pajėgos, išaugusi terorizmo, stichinių nelaimių ir technologinių avarijų grėsmė bei padidėjęs asmeninio saugumo poreikis – visi šie faktoriai prisidėjo prie to, jog jau nuo rugsėjo Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pradės rengti saugos sistemų inžinerijos specialistus.

Lietuvių sukurtus žaidimus žaidžia milijonai visame pasaulyje

Lietuvių sukurtus žaidimus žaidžia milijonai visame pasaulyje

„Jei nežaidi žaidimų, negalėsi jų kurti“, – įsitikinęs Artūras Šlajus, vienas iš kompiuterinių žaidimų industrijos pradininkų Lietuvoje. Įmonės „Tiny Lab Productions“, įsikūrusios Kauno technologijos universiteto (KTU) startuolių inkubatoriuje „Startup Space“, bendraturtis džiaugiasi, galėdamas savo hobį paversti verslu. Jaunųjų programuotojų komandos sukurtas vaikiškų lenktynių žaidimas išmaniesiems telefonams „Fun Kid Racing“ jau skaičiuoja per 4 milijonus parsisiuntimų.

Su barzda ir ne iš cirko. Kodėl ši moteris nebeskuta plaukų nuo veido? (foto)

Su barzda ir ne iš cirko. Kodėl ši moteris nebeskuta plaukų nuo veido? (foto)

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti 23 metų Harnaam jau pripratusi prie ją nuolat lydinčių nustebusių žvilgsnių. Mergina, nors ir nedirba cirke, nešioja tamsią vešlią barzdą. Ji pradėjo Harnaam augti būnant 11-os, kuomet jai sutriko hormonų pusiausvira. Dėl taip vadinamo policistinių kiaušidžių sindromo plaukais apžėlė ne tik merginos veidas, bet ir kojos, rankos, krūtinė.

Pritrenkiantys klausimai

Pritrenkiantys klausimai, darbinantis į kompaniją „Amazon“

Kompanija „Amazon“ yra didžiausi pasaulyje mažmeninės prekybos atstovai internete, parduodantys viską nuo knygos iki šampūno, todėl nenuostabu, kad daugelis žmonių svajoja apie tokią darbo vietą.

Londone dirbanti kirpėja V. Urbaitė: „Lietuvėms svarbus ne sveikas plaukas

Londone dirbanti kirpėja V. Urbaitė: „Lietuvėms svarbus ne sveikas plaukas, o norimas rezultatas“ (interviu)

Apie plaukus su kirpėja-stiliste Vaida Urbaite galima kalbėtis valandų valandas. Ji aistringai, su užsidegimu diskutuoja apie naujausias mados tendencijas, naujienas, papasakoja įspūdžius iš aplankytų seminarų, dalinasi istorijomis kaip plaukų dėka galima gauti arba prarasti darbą ir išduoda, kokias žvaigždžių nuotraukas jai dažniausiai pakiša klientės. „Lietuvaičių žvaigždė numeris vienas – tai Jennifer Aniston. Kone kiekvieną dieną gaunu bent po vieną jos nuotrauką“, – šypsosi ji.