Search Results for: "baterijos"

IT patarimai. Apie nešiojamų kompiuterių baterijas

IT patarimai. Apie nešiojamų kompiuterių baterijas

Turbūt daugeliui nešiojamąjį kompiuteri turinčių skaitytojų teko susidurti su problema – sutrumpėjęs (arba išvis išnykęs) baterijos darbo laikas, nors pačią bateriją, atrodo, naudojate retai. Kodėl taip yra?

Kaip išsirinkti nešiojamą įkroviklį (angl. Power Bank)?

Kaip išsirinkti nešiojamą įkroviklį (angl. Power Bank)?

Nešiojamas įkroviklis (angl. Power Bank) – tai praktiškas įrenginys, kuris apsaugo išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį nuo išsikrovimo ir praverčia tada, kai netoliese nėra tradicinio maitinimo šaltinio. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai dalinasi patarimais, į ką atkreipti ypatingą dėmesį renkantis nešiojamą įkroviklį.

20 dienų – 3000 km dviračiu

20 dienų – 3000 km dviračiu

Dviračių entuziastas iš Kauno per 20 dienų įveikė 3016,3 km ir tarp 38602 dalyvių iš 52 Europos šalių „Europos dviračių iššūkyje“ užėmė 15-tą vietą, tačiau kitais metais sau kelia maksimalius tikslus ir pažadėjo susigrumti dėl pirmos vietos.

Neleisk šalčiui sugadinti telefono

Neleisk šalčiui sugadinti telefono

Ar kada susimąstėte, kaip ir kodėl šaltis paveikia jūsų telefoną, planšetinį arba nešiojamąjį kompiuterį? Ar žinote, kad ne temperatūra, o jūsų veiksmai gali nepataisomai sugadinti juos? Didiesiems šalčiams netrukus vėl sukaustant Lietuvą, elektronikos remonto ekspertas dalijasi keliais patarimais, kaip apsaugoti savo išmaniuosius telefonus ar kitus įrenginius.

Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną su ilgai veikiančia baterija?

Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną su ilgai veikiančia baterija?

Išmaniųjų telefonų gamintojai pristato vis pažangesnius įrenginius, kurie turi puikius parametrus, didelį ekraną ir pasižymi naudojimosi patogumu. Deja, spartus mobiliųjų įrenginių technologijų vystymasis ne visada yra poroje su galingomis baterijomis, todėl dažnas naudotojas skundžiasi greitai išsikraunančiu telefonu. Labai intensyvus naudojimasis išmaniuoju telefonu gali baigtis tuo, kad reikės nuolat nešiotis su savimi įkroviklį. Laimei, gamintojai vis dažniau atkreipia dėmesį į šį aspektą, todėl šiandien rasti išmanųjį telefoną, kuris neišsikrauna po kelių naudojimosi juo valandų nėra neįmanoma misija.

Ką reikėtų žinoti apie šalčio poveikį elektroniniams įrenginiams?

Ką reikėtų žinoti apie šalčio poveikį elektroniniams įrenginiams?

Traukdami išmanųjį telefoną iš kišenės spaudžiant speigui, rizikuojate ne tik nušalti rankas, bet ir sugadinti įrenginį. Lietuvą sukaustęs šaltis – vienas didžiausių eletroninių įrenginių priešų. Netinkamas jų naudojimas per šalčius kišenę gali patuštinti šimtais ar net tūkstančiais eurų – gali tekti pirkti naują telefoną, planšetę, nešiojamąjį kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį.

Stanfordo universiteto mokslininkas Artūras Vailionis: „Provincija – tai žmogaus dvasios būsena

Stanfordo universiteto mokslininkas Artūras Vailionis: „Provincija – tai žmogaus dvasios būsena, o ne geografinė sąvoka“

„Tiek Lietuvoje, tiek JAV yra žmonių, kuriems status quo yra optimali būsena“, – teigia Stanfordo universiteto (JAV) rentgeno spindulių laboratorijos vadovas prof. Artūras Vailionis. Daugiau nei dešimtmetį Silicio slėnyje dirbantis lietuvis įsitikinęs, jog Lietuvos universitetai parengia puikius mokslininkus, todėl valstybė turėtų daugiau investuoti į tas verslo šakas, kurioms reikalingas protinis potencialas, kurios yra imlios naujoms mokslo kryptims.

Kovo mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Kovo mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Pavasario pradžioje pasitaisys žmonių nuotaika, padaugės gyvenimo džiaugsmo, atsiras daugiau progų pasilinksminti. Kovo mėnesį nederėtų per daug pasiduoti aplinkinių nuomonei ir leisti kitiems reguliuoti savo gyvenimo, nes vienintelis tikrai vertingas kelias yra individualus.

Ekologiško tvarkymosi atmintinė

Ekologiško tvarkymosi atmintinė

Lietuvoje atliekas rūšiuoja tik kas dešimtas gyventojas, tad nenuostabu, jog mūsų šalis nuolat užima paskutines vietas Europos atliekų rūšiavimo žemėlapyje. Maisto atliekomis tinkamai atsikratyti sugeba kiekvienas, tačiau nebenaudojama buities technika, lemputėmis, elementais, akumuliatoriais ir kitais elektroniniais prietaisais vargu bau: daugelis tokias atliekas išmeta kartu su buitinėmis atliekomis, kaupia, arba dar blogiau – palieka pamiškėse.

Šalčiausiame pasaulio mieste temperatūra nukrenta žemiau -71 laipsnių šalčio (foto)

Šalčiausiame pasaulio mieste temperatūra nukrenta žemiau -71 laipsnių šalčio (foto)

Lietuvoje šalčiui nukritus 20 laipsnių žemiau nulio, visi suskumbame dejuoti, dėl baisaus šalčio. Tokiu atveju, derėtų pagalvoti apie šalčiausioje pasaulio vietoje gyvenančius žmones, kur temperatūra kartais nukrenta žemiau -71 C žemiau nulio. Oimiakono miestelyje, Rusijoje, visą žiemą laikosi toks šaltis, kad net sunku įsivaizduoti, o dėl tokių klimato sąlygų ten negali leistis lėktuvai.