Talentų banke – krikšto drabužėlių mezgėja-nėrėja Rasa (Foto)
2014-05-11, 16:03
Taip,iš tikrųjų - lakštingalėlė mezgėjėlė Rasa ne vieną apgavo,turi vienintelį aferistės talentą.Kelis mėnesius,, mezga" šventinį drabužį gražiai suokdama, kad viskas einasi puikiai, o kai reikia atsiimti mezginį - pasirodo ,,susirgo" mama ar tėtis - turi budėti ir niekaip negali pabaigti numegzti vienos rankovytės. Šlykšti melagė be sąžinės, o dar krikšto rūbelius mezga - švenvagiška.Įdomu ,kelintą kartą savo tėvus numarina ir vėl iš numirusių prikelia.Juk pati vaiką augina, ar neatsisuks bumerangas į jį.Talentų banko administracija turėtų reaguoti į tokią darbuotoją,sužlugdžiusią ne vieno kliento svajonę.
2014-05-11, 10:14
Mielos moterys,būkit atsargios.,,Mezgėja"(jei taip galima pavadinti) - aferistė lakštingalos balsu.Neturi nieko švento - meluodama apie sergančius -mirštančius tėvus, vis žada pabaigti mezginį.
Li
2013-05-15, 13:35
jo ir mano drauge apgavo ji. Pinigus didelius paeme ir apsuko, Aferyste
ema
2013-05-15, 13:14
Kiek man zinoma is kitu geru mezgeju,tai pinigus ima tik kai atlieka savo uzsakyma,o sitoji mezgejele....neatlikusi savo darbo ,peme mokesti ir jau 4 menesiai kaip nematyti nei jos atlikto darbo,nei sumoketu pinigu,vis issisukineja ,tai jai mama mire,tai tetis....vien problemos,pinigai sumoketi nemazi ,o numegzto paltuko vis nera....,tikrai nerekomenduoju tokios nesaziningos mezgejos,kuri meluoja,sako issiunciau jau numegzta paltuka,raso isgalvotus registracijos numerius,kurie pasto siuntoj patikrinus net neegzistuoja.Manau,kad sitaip ji pasipelnyjo ir apgavo jau ne viena pirkeja. Meluojanti ir nesazininga si mezgeja.....
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai