"Metų iniciatyva" Agnė Zakarevičiūtė: visuomenė turi mokėti išsireikalauti tai, ko jai reikia
Ssssss
2010-04-01, 11:39
Tu teisus (i) tokiais atvejais jauciuosi kaip egzaminuojama, nerviskai veikia visi tie klausimai, kvaili juokeliai, stebejimasis ir panasus dalykai, taigi mes sveikuoliai lygiai taip pat kenciam nuo mesaedziu... :DDD MESAEDZIAI ZIUREKIT I SAVO LEKSTE!!!!
to ssss
2010-04-01, 00:26
tai cia yra lygiai tas pats - atsisedes "ekspertas", valgantis bigmakus, viska kas juda ir nemates gyvenime darzoves savo lekstej lenda prie kito zmogaus ir kisasi ne i savo reikalus. tokiam irgi su sakute noreciau i gerkle... aisku, jeigu tai yra teiravimosi forma ar tiesiog zmogui idomu, tai viskas ok, bet jei jauti itampa, lyg butum egzamino metu ir turi vos ne teisintis, kodel pvz visi geria vyna o tu negeri, ar kodel nevalgai mesos o tik morka. paaiskinkit man, kurioj vietoj morka valgantis zmogus trukdo salia sedinciam mesaedziui, arba gerianciam? lygiai tas pat, ka snekejau pries tai - jei jau atvaziavai su draugaus saslyku valgyt, kodel bevalgydama juos vistiek kisi savo nuomone kaip tai nesveika ir kokia nuodeme cia visi darom. nu cia sitie dalykai yra top5 kas yra slyksciausio zmogaus kaipo sutverimo, elgesy.

ziurek i savo lekste. auksinis posakis. galetu daug kas pasimokyti nuo to. o nuomones issakymas netiesiogiai kazkuriam tai zmogui yra sveikintinas dalykas - turime juk dalintis informacija, o ir tu nuomoniu yra ivairiu ir pats zmogus atsirenka, ar skaityti tai, ar neskaityti, todel ir galima tai daryti, nes zmogus pats pasirenka, o ne yra verciamas buti egzaminuojamas bukaprociu ir taip susigadinti svente, nes yra kitoks. arba budamas kitokiu gadinti svente visiems kitiems pats kisdamas savo "tiesas".
Sssssss
2010-04-01, 00:03
Šiaip sutinku, kad gal ir nefaina, kai perša savo nuomonę, bet pvz esu vegetarė ir kai manęs paklausia kas kaip kodėl, tai tokių baliukų metu, esu priversta prie stalo sedėt ir pasakot kaip tai nesveika ir ta informacija, kurią turiu pasidalinu su tais kurie primygtinai reikalauja, kad pasipasakočiau... :))) Kaip tai vertini?
to sssssss
2010-03-31, 23:30
straipsnis labai geras. ir iniciatyva labai gera. as kalbejau ne apie tai. as kalbejau apie tai kai susirenka 5 draugai su alaus bonka ir saslykais ir tuomet tarp ju atsiranda viena "sveikuole", kuri pasakoja viso valgymo metu kaip nesveika yra tai, ka mes siuo metu darome.

tokie zmones, jie yra sventes gadintojai, nekenciu.
Ssssssssssss
2010-03-31, 22:45
Su šakute į gerklę????? Čia jau sakyčiau sadizmo protrūkiai.... Negi tokias neigiamas emocijas sukėlė tas staraipsnis... :DDD
pritariu veronikai
2010-03-31, 22:22
ziurek i savo lekste, va kur posakis. ne vienas zmogus neturi teises aiskint ka kam valgyti ir kas yra "Sveika" o kas "nesveika". nenori, nevalgyk, bet kitam cia neprikaisiok savo "tiesu". o jei taip nesielgiama, tai norisi su sakute i gerkle tokiam.
Taip taip
2010-03-31, 16:02
Negalvokim nei ką valgom, nei apskritai kas aplink mus dedasi. Bet paskui dejuokim dėl onkologinių ligų protrūkio, šių laikų rykštės alergijos ir kitų "civilizuoto" gyvenimo atributų. Smagu, kad vis daugėja panašių iniciatyvų. Sėkmės jums, Agne.
Veronika
2010-03-31, 12:55
O man labai nepatinka tie žmonės, kurie karštligiškai kratosi visų maistų, neva ten yra to ar ano... Sunku šalia tokių išvis ką valgyti, o tai nužiūri tookiais žvilgsniais... Daug tokių atsiranda.
andrius
2010-03-31, 12:52
o as nuodijuosi, valgau bet ka ir nieko nestebiu, ar tai sveika ar ne. esu geriausias visu nieksu draugas, nes man visvien....
mars
2010-03-31, 12:41
Tiramisu dar reikia i kava ipilti "Vana talinn" likerio 50g. Tada is viso dievu maistas gaunasi :)
fainas
2010-03-31, 11:47
Fainas interviu, labai gera idėja viso to puslapio, kurį laiką dažnai jame lankydavausi, kad matyčiau, kaip aš valgau... Tai išsigandau - situacija labai prasta. Ačiū tokiem, kaip Agnei, už tokį atsidavimą!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai