Jauniausias Didžiosios Britanijos transeksualas nori vėl tapti vaikinu!
2017-02-03, 13:32
Išsigimėliu vadinti yra lengviausia...Tokiam pasakyčiau-pats toks esi! O norinčiam ar norinčiai pasikeisti lytį galiu pasakyti,kad tas sprendimas turi būti jokiu būdu ne paauglystėje.Apsispręsk subrendęs ir nebesimėtik vėliau.
Justina-Bernadeta
2015-07-17, 15:14
Atsakomasis komentaras į ''JI"" komentarą... Labai įdomus pasiūlymas ar kaip pati parašei nuoširdus palinkėjimas atrasti vidinę ramybę... Vien tai, kad rašai ji/jis tave kaip būsimą psichologę nelabai kaip pristato. Kaip galima taip rašyti? jei jau pati nežinai kaip pavadinti žmogų - ja ar juo, tai kažkaip sunkiai įsivaizduojama tavo kaip psichologės pagalba. taip pat straipsnyje rašo, kad ši asmenybė norėtų vėl susigrąžinti bendravimą su šeima, o tavo kaip iš dangaus nuleistas patarimas pabūti tyloje, nors prieš tai rašei, kad reikalinga psichologo pagalba. Su psichologais žmonės kalbasi vienokia ar kitokia forma. Savaime niekas neišsisprendžia... Pamąstyt reiktų pačiai ar savo komentaru nieko neįžeidi...
Keista
2012-11-03, 00:03
Kai tokie "ekspertai" kaip JI rašo patariamojo pobūdžio komentarus po paprasčiausiu straipsniu. Domiesi psichologija? Tokią išvadą gali padaryti kiekvienas žmogus, išsikirtinės psichologijos žinios tam nereikalingos. Beja, pasidomek ir sužinosi, jog psichologijos objektas yra ne žmogaus būsena. Manau žmogus ketinantis studijuoti psichologiją jau turėtų tą suvokti. Gal gerai pamąstyk, ar iš tiesų suvoki ką ruošiesi studijuoti ir suprask, jog gali akivaizdžiai ne į savas vėžias įšokti. Daugiau literatūros (teisingos literatūros), mąstymo padės tau susivokti. Jei esi empatiškas žmogus, mėgsti gilintis į kitų problemas, tai dar nereiškia, jog tau lemta būti psichologe. Tiesiog juokinga kai vaikai rašo tokius dalykus nelabai suvokdami esmės.
Ji. :)
2012-11-01, 23:40
Žinot, domiuosi ir žadu studijuoti psichologiją. Ir galiu pasakyti, kad jai/jam kuo skubiau reikalingas psichologinis gydymas, o ne tik paprastas konsultacijos, kaip čia buvo rašyta... Ir jos/jo veiksmų ir interviu matosi didelis sumišimas galvoje ir aplinkoje, matosi, kad širdyje nėra jokios ramybės, tvirtumo jausmo. Iš tiesų labai gaila, kad tokie jauni žmonės neranda vietos šiame pasaulyje ir taip blaškosi.
O komentaruose rašyti, kad jis išsigimėlis yra labai žema. Jis/ji toks pats žmogus kaip ir visi tiesiog širdyje neturi ramybės ir nežino kaip pasielgti, viso to pasekoje ir vyksta tokie veiksmai... Nuoširdžiai linkiu atrasti vidinę ramybę ir neskubėti priimti sprendimų, pabūti tyloje ir tiesiog susivokti savyje. Atradus vidinę ramybę viskas savaime išsispręs.
nu
2012-10-30, 15:43
Issigimelis..
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai