Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (207)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano plaukai banguoti, pučiasi, ypač galai. Natūrali spalva nuotraukoje matyti ties viršugalviu. Svarstau apie ilgesnius plaukus, bet nesu įsitikinusi, ar man jie tiktų, nes esu žemo ūgio; norėtųsi, kad nebereikėtų jų džiovinti džiovintuvu ir tiesinti kaskart, nors to nedarant, jie kažkaip kvailai gula, nes būna nei tiesūs, nei garbanoti. Ką galėtumėte patarti?

Asta G.

Jūsų veido formai tinka banguoti, garbanoti ilgesni prakarpyti plaukai. Jau dabar derėtų juos prakarpyti per visą plaukų ilgį, tuomet jie labiau garbanotųsi. Beje, skyrimą jums derėtų skirti šone, o ne per
vidurį. Galite drąsiai auginti prakarpytus plaukus iki vidurio nugaros.

Spalvą rinkitės ryškesnę: šokolado, vario, kaštono.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

asta g., kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
Kuocka
2012-09-07, 14:08
Oi kaip nekenčiu kai plaukai sukasi pagal verpetą, nesvarbu jie trumpi ar ilgi... Ir neįmanoma susitvarkyt, nebent ilgus augint ir sukt į kuodą, pint ar rišt... Antraip visiškas š..
2012-08-29, 15:00
Laba diena,noriu kad patartumete kaip man apsikirpti?
2012-08-28, 19:20
Mano plaukai ploni ir tiesūs, natūrali spalva tokia kaip ir nuotraukoje. Svarstau apie kirpčiukų užsiauginimą, bet nežinau ar be jų man tiktų, nuo vaikystės esu su kirpčiukais, bet norisi pasikeisti. Gal galite patarti koks kirpimas ir plaukų spalva man tiktų.

Ačiū
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai