Po „tikrų moterų“ paieškos surengta seksuali fotosesija (Foto)

Laikas.lt
Parengta pagal dailymail.co.uk informaciją.

Moteriškų apatinių gamintojas „Ultimo“ paskelbė konkursą, kuriame ieškojo „tikrų moterų“ - galiausiai buvo atrinkta 10 moterų, anaiptol neprimenančių žurnalų puslapiuose matomų lieknų modelių. Žinoma, tai netrukdo šioms drąsioms, veiklioms ir natūralioms moterims spinduliuoti seksualumą ir pasitikėjimą savimi.

„Niekada nesu pozavusi su apatiniais – niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad galėčiau daryti kažką panašaus. Prieš fotosesiją buvau labai išsigandusi ir pozuoti man nepatiko. Jaučiausi prastai, labai nervinausi. Džiugu, kad mes visos ilgai susirašinėjome internetu, tad jaučiausi lyg būčiau su savo draugėmis,“ - apie nemažai streso sukėlusią fotosesiją panasakoja viena iš konkurso finalisčių Sophie Linfield.

Nepaisant nervų ir nejaukumo Sophie pripažįsta, kad fotosesija jai nemažai padėjo: „Supratau, kad mes visi esame skirtingi. Moterys gali būti įvairių formų ir dydžių. Visos negalime turėti garsenybių kūnų – juk mes neturime virėjų ir asmeninių trenerių. Kiekvienas yra savaip gražus.“

Kitos dalyvės taip pat sutinka, kad ši patirtis „pakeitė jų gyvenimą“, moteris pripažįsta, kad dabar jaučiasi drąsiau, labiau myli ir savo kūną, o nuo šios dienos jos tikrai nevengs atviresnių ir seksualesnių apatinių.

Įdomu ir tai, kad konkursas, skirtas ne tik norint padėti moterims labiau didžiuotis savimi ar pakeisti nusistovėjusius grožio standartus – pagrindinis tikslas yra labdara. Didelio renginio metu ne tik pristatomos nuotraukos, bet ir vyksta aukcionas, o surinktos lėšos vėliau aukojamos – per veiklos metus jau buvo surinkta daugiau nei pusė milijono litų. 

apatinis trikotažas, grožis, moterys, ultimo

Naujausi komentarai
Julija
2012-10-14, 15:34
Na va ir pilnesnes moterys turi ka parodyt, man tai labai grazu !!!
Kuocka
2012-09-01, 23:37
Jos gražios, net ir be kyšančių kaulų ar įdubusių skruostų...
Aiste
2012-08-28, 16:11
Palyginkite kiek vidutinio kūno sudėjimo moterų reprezentuoja kažką reklamose ir kiek lieko ar super liekno ir galėsite spręsti apie diskriminaciją. Jei iš vieno duomenų šaltinio būtų vedamos statistikos, tai kiek tokia statistika būtų objektyvi? Beveik nebūtų. Tad keista, kai atsižvelgiant į vieną straipsnį, prieinama prie bendros išvados. P.S. Ieva, kaip manai, kodėl šios moterys tau atrodo storos?
roma
2012-08-23, 12:20
labai fainai.. paziurekit kokios jos mielos. sypsosi kaip.. laimingos.. kur tu is nevalgiusiu manikeniu tai rasi.. :DD ir gerai kad ieko ivairoves... si kompanija tikrai gerai pasielge net ir is marketingo puses.. kiek demesio susilauke..
Magestik
2012-08-21, 21:39
Manyčiau, čia jokia "plonųjų" diskriminacija. Ir mintis čia - kad ne tik kaulų maišas gali būti seksualus
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai