„Vienas namuose" žvaigždė M. Culkinas, smarkiai įnikęs į heroiną?

Laikas.lt
Pagal Dailymail.co.uk

Macaulay Culkino atstovai išplatino pranešimą, kuriame nuožmiai neigia, kad filmo „Vienas namuose“ žvaigždė išleidžia 6 000 dolerių per mėnesį heroinui įsigyti. 31-erių metų aktorius piktai sureagavo į „National Enquirer“ straipsnį, kuriame teigiama, jog M. Culkinas reguliarai naudoja heroiną ir skausmą malšinantį oksikodoną. Spėjama, kad savo namus Manhetene jis pavertė narkomanų irštva, kai prieš pusantrų metų išsiskyrė su savo ilgamete drauge Mila Kunis.

Nors „National Enquirer“ atvirauja, jog visą informaciją jiems suteikė patikimas šaltinis, aktoriaus atstovė Michelle Bega tvirtina, kad straipsnis visiškai neatitinka tikrovės: „Jame nėra nei lašo tiesos ir tai labai neigiamai paveikė mano klientą ir jo karjerą.“

Nepaisant to, žunalistai surinko keletą faktų, patvirtinančių M. Culkino priklausomybę. Šiemet žuvusios M. Culkino draugės Elijah Rosello artimieji teigia, kad jiedu retkarčiais kartu leisdavosi narkotikus, o artimas vaikino draugas žiniaskaidos atstovams papasakojo, kaip aktorius vos neperdozavo ir nemirė. Be to, iš nuotraukų akivaizdžiai matosi, kad „Vienas namuose“ herojaus gyvenimas sunkesnis, nei būnant populiariu vaiku. Dabar jis duoną užsidirba didžėjaudamas Niujorko klubuose.

heroinas, Macaulay Culkin, narkotikai, vienas namuose

Naujausi komentarai
2012-08-03, 10:50
na, užsisėdęs ar neužsisėdęs, bet gali būti, kad jis serga onkologine liga, dėl to gal ir atrodo taip.
violeta
2012-08-03, 08:59
na tikrai matosi kad kazka vartojes na zinoma jaunas turi isilakstyt bet kaip pamaciau metus tai laikas susimatyt jaunuoliui...:)
sot
2012-08-02, 22:06
vien is nuotraukos matosi,kad uzsedes ant kazko:)
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai