Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (203)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau iš jūsų išgirsti, kokia šukuosena ir kirpimas man labiausiai tiktų? Taip pat labai norėčiau sužinoti, kaip geriau dažyti plaukus? Mano plaukai tiesūs, tačiau truputį linkę garbanotis. Tikra plaukų spalva šviesiai ruda.

Lina G.

Jūsų veido formai labiausiai tiktų prakarpyti viršugalvio plaukai ir iškarpymas per visą plaukų ilgį. Kirpčiukus rekomenduočiau šukuojamus į šoną arba visai be jų (tiesūs kirpčiukai platina optiškai veido formą).

Spalvą galite rinktis šiek tiek šviesesnę (tai švelnina veido bruožus) ir kitos spalvos akcentus ties veido šonais.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, lina.g, stilistė

Naujausi komentarai
2014-01-28, 00:09
Laba diena, norėčiau paklausti, kokia plaukų spalva man tiktų? dabar esu blondinė, bet mano natūralios šaknys yra juodos spalvos. Mano akių spalva yra rusva su žaliu atspalviu. Mano plaukai linkę banguotis, tokiomis pusiau garbanomis, galima sakyti linkę pūstis, taip pat šiurkštūs nuo tiesinimo tiesintuvu bei labai išplonėję. Gal galėtumėte patarti? Pati galvoju apie juodą plaukų spalvą, bet bijau,kad ji man visai netiks..:S
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai