Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (202)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norečiau paklausti, koks kirpimas man tiktų. Mano plaukai šioje nuotraukoje yra naturalūs. Plaukai nedažyti ir iš prigimties yra tiesūs. Šiuo metu jie yra 3 cm trumpesni, taip pat ploni.

Violeta

Jūsų veido forma yra ovalas, kuriam tinka praktiškai visi kirpimai. Galite drąsiai rinktis tiek trumpus, tiek ilgus kirpimus. Jei plaukai ploni, nederėtų jų stipriai iškarpyti, ar rinktis storus kirpčius. Galima rinktis stilingus asimetriškus kirpimus su konkrečiomis linijomis, nes plaukai tiesūs, tad matysis griežtos kirpimo linijos.

Jei norite optiškai padidinti plaukų apimtį, galite jūsų gražią natūralią spalvą paįvairinti artimų atspalvių sruogelėmis.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė, violeta

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai