Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (201)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas man tiktų? Plaukų spalva ruda, nors natūrali pilka pelenų. Plaukai yra tiesūs, ploni ir jų gana daug. Veidas yra pailgas su aukšta kakta ir ryškiais skruostikauliais. Norėčiau garbanoti, bet bijau sugadinti plaukus.

Ineta

Pailgai veido formai rekomenduojami įvairūs kirpčiukai: ilgi tiesūs, šukuojami į šoną, ovalūs. Jūsų atveju (pailgas su skruostikauliais) labiausiai tiktų ovalūs kirpčiukai su nuleistais šonais, taip optiškai mažėja skruostikauliai, ovalėja veido forma. Plaukus šonuose derėtų prakarpykite ir formuoti į įšorę, taip optiškai ovalinant veido formą. Tiktų ir garbanos, bet cheminis sušukavimas gali pakenkti plaukų struktūrai.

Spalvą galite rinktis šiek tiek šviesesnę ar dažyti sruogas keliomis spalvomis (šviesiai ruda, kakavine, smėlio).

 

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

ineta, kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai