Talentų banke – SM.AR/T studijos fotografės (foto)

Laikas.lt

SM.AR/T – visiškai naujas, bet jau daug žadantis vardas Lietuvos jaunosios fotografijos žemėlapyje. „Talentų banke“ pristatome pirmuosius jų darbus.

Po SM.AR/T vardu slepiasi Sandra ir Algina. „Laikas.lt“ skaitytojams merginos prisistato taip:
 
„Prieš aštuoniolika metų viena kitos nepažinojom. Prieš septyniolika metų primą kartą pamatėme viena kitą su kardeliais rankose, didesniais už galvą. Formuojantis mūsų pasaulėžiūrai viena kitos nepakentėm, buvo net toks laikas, kai pirmus išmoktus keiksmažodžius skirdavom viena kitai.
 
Prieš devynerius metus Sandra į rankas paėmė fotoaparatą, o Algina pieštuką. Prieš devynerius metus jos ir tapo draugėm. O dabar jos smagiai leidžią laiką, išnaudoja savo kūrybinį potencialą „nedidukame sklepe“, kuris vadinasi SM.AR/T studija. O ką mes joje veikiame? Fotografuojame ir bendraujame su pačiais įvairiausiais sutiktais žmonėmis, kurie mus įkvepia įvairiems meniniams projektams.“
 
Sandra ir Algina atsiuntė mums keletą savo darbų, kurie - fotogalerijoje žemiau. Jei norite daugiau – užsukite į SM.AR/T „Facebook“ paskyrą.


„Laikas.lt“ talentų bankas laukia, kol galės pranešti pasauliui ir apie Jus. Kreipkitės adresu [email protected], pristatykite save, prisekite savo darbus, o mes pasirūpinsime, kad jie būtų pamatyti

fotografija, SMART studija, talentu bankas

Naujausi komentarai
2013-04-11, 13:13
Gerb. Ksena,

Kodėl Jūs nepateikiate visų faktų? Pradėkime nuo to, kad Jūsų fotosesijos laikas, buvo sutartas 18h, Jūs mums skambinote 17h, su prašymu mūsų studijoje pasedėti ir palaukti savo fotosesijos, tačiau mes gražiai paaiškinome, kodėl to padaryti negalite- nes gerbiame savo klientus ir jų privatumą, o tuo metu vyko kita fotosesija, tad mes paprašėme atvykti laiku.
Paprastai, kai žmonės veluoja daugiau nei 15 min, mes su jais susisiekiame, ką ir padarėme. Vėliau kaip paaiškėjo susitukus studijoje, su mumis susisiekti negalima buvo dėl mobilaus ryšio problemų, dėl ko mes Jūsų atsiprašėme, nes mums tokia situacija buvo pirmą kartą. Siūlėme pamiršti nesusipratimą ir pradėti fotosesiją, nes tiek Jūs, tiek mes buvome pasiruošę, tačiau Jūs kategoriškai atsisakėte ir dar mėtėte kandžias replikas apie mūsų "legalią" veiklą, bei mūsų studiją, kas buvo išties labai nemalonu.
Klientus mes visuomet stengiames suprasti kaip buvo ir Jūsų atveju- kitos studijos galbūt nebūtų priėmę į fotosesiją su nebegaliojančiu kuponu, tuo tarpu mes Jums laiką pratęsėme, po galiojimo laiko.
Apgailėstaujame, kad įvyko toks nesusipratimas ir viskas taip susiklostė.
2013-04-11, 10:10
Nuostabios panelės! Esu begalo patenkinta fotosesija : tiek rezultatais, tiek šiltu priėmimu :) Ačiū jums!
2013-04-11, 10:10
Nuostabios panelės! Esu begalo patenkinta fotosesija : tiek rezultatais, tiek šiltu priėmimu :) Ačiū jums!
2013-04-10, 14:34
Visiskas pinigu ir laiko ismetimas, o svarbiausia nuotaikos gadinimas :( Ruosemes - pirkom/nuomavom drabuzelius aksesuarus ir pan. Atejome susitartu laiku ir radome uzdarytas duris, telefonas jau nebekialiamas, skambinant is kito numerio istorija vel kartojasi. 30 min. stovejome lauke - jaunieji "talentai" pamirso apie savo klientus. Fotosesija neivyko. Kreipsimes del nuostoliu atlyginimo........
mru
2012-11-27, 00:28
..Elenai...Kiekvienas turi savo stiliu. Gal tada pradesim nuo Timo Walkero ir t. Saunuoles.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai