„Draugų festivalio“ atlikėjų gretas papildė „Gus Gus“ ir „Čiulpuonėliai“

Laikas.lt

Rugpjūčio 14 d. Palangos paplūdimyje rengiamas „Draugų festivalis“ skelbia papildomas grupes – prie britų stileivų „Hurts“ bei lietuvaičių Manto ir „G&G Sindikato“ prisijungia islandų šokių muzikos grupė „Gus Gus“ ir parodijų trijulė „Čiulpuonėliai“. Vienos dienos „Draugų festivalis“, vyksiantis prie kurorto Centrinės gelbėjimo stoties, žada pašėlusiai draugiškas Žolinių pramogas, kurių pagrindiniu akcentu taps nepamirštamas koncertas su mylimiausiomis užsienio ir Lietuvos grupėmis.

„Hurts“
 
Itin madingos šių laikų britų elektroninės muzikos grupės melancholijos kupinas dainas „Wonderful Life“, „Stay“, „Better Than Love“ ir daugelį kitų yra girdėjęs turbūt kiekvienas, o atmintinai moka daugelis kokybiškos muzikos mėgėjų. 
 
Per pastaruosius keletą metų pabrėžtiniu santūrumu pagarsėjęs duetas tapo geidžiamiausia grupe didžiausiuose Europos festivaliuose – 2011 m. Didžiojoje Britanijoje vykusiame tradiciniame Glastonbury festivalyje, kuriame apsilankė 135 tūkstančiai žmonių, „Hurts“ pasirodymas buvo pripažintas geriausiu ir aplenkė net tokias pasaulines žvaigždes kaip „U2“, Beyonce ir „Coldplay“. 
 
Taip pat grupė triumfavo festivaliuose Rock Im Park ir Rock Am Ring Vokietijoje, Oxygen, T In The Park, V Festival Didžiojoje Britanijoje, Sziget Vengrijoje, bei Ukrainoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.
 
 
 
„Gus Gus“
 
Žymi islandų elektroninės muzikos grupė susibūrė 1995 m. Reikjavike. Išskirtine ekstravagancija garsėjančio kolektyvo pavadinimas gimė iš garsaus vokiečių režisieriaus Rainerio Wernerio Fassbinderio 1974 m. filmo „Baimė suvalgo sielą“, kuriame moteris gamina savo meilužiui kuskusą, jos lūpose skambantį kaip gus gus.
 
Kaskart nenuspėjamus gyvus pasirodymus surengiančius menininkus galima pavadinti muzikinės eklektikos profesionalais – meistriškai miksuodami šokių muziką su elektronika, hiphopą su techno, fanką su house, jie nuolat eksperimentuoja ir nesiliauja drąsiai žaisti garsais. Lietuvoje šis kolektyvas visada laukiamas ir itin mėgstamas – jau ne kartą mūsų šalyje viešėję islandai paskutinį sykį Vilniuje koncertavo šių metų kovą.
 
„Gus Gus“ savo biografijoje turi 10 albumų, 19 singlų, jie sukūrė itin didelio populiarumo sulaukusias Bjork, „Depeche Mode“, „Moloko“, „Sigur Ros“ kūrinių šokių versijas. Kartu su Bjork ir „Sigur Ros“ ši grupė patenka į populiariausių pasaulyje Islandijos atlikėjų trijulę.
 
 
 
„Čiulpuonėliai“
 
„Čiulpuonėlių“ vardą žino visi M-1 klausytojai ir didžioji dalis tų, kurie interneto platybėse ieško humoristinių vaizdelių ar video klipų. Tai parodijų grupė, kurios ironiškas dainas peržiūrėjo keletas milijonų žmonių. Vien (nelaimingai pasibaigusio) Europos krepšinio čempionato himno „Nebetyli sirgaliai“ parodija „Jau nutilo sirgaliai“ buvo peržiūrėta gerokai daugiau nei milijoną kartų. Visi puikiai prisimena šių metų pradžią, kai pusė Lietuvos prie Naujųjų metų eglės šoko pagal dar vieną hitą „Duok seksą bent per naujus“. 
 
Po tokios sėkmės „Čiulpuonėliai“ ryžosi išeiti į „gyvą“ publiką ir šį pavasarį,  „Nacionalinės vyro dienos“ proga, pasirodė Druskininkuose. Nuojauta neapgavo, tūkstantinė minia žodis žodin dainavo pagal parodijų grupės hitus. Grupės „Čiulpuonėliai“ nariai – M-1 laidų vedėjai Mindaugas Stasiulis, Aistis Mickevičius ir Gintas Vaičikauskas. 
 
„Neabejojame, kad „Draugų festivalyje“ rugpjūčio 14 dieną surasime bendrą kalbą ir ritmą su didžiule minia atostogautojų. Draugiškiems ir linksmiems žiūrovams ruošiame specialią dainą, kuri taps vienos humoristinės akcijos himnu. Bus gerai! Ateikit!”, - ragino į Palangą besiveržiantis M-1 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.
 
 
Bilietus platina www.bilietupasaulis.lt

čiulpuonėliai, draugų festivalis, gusgus, Hurts

Naujausi komentarai
Melo
2012-07-18, 11:27
Gus Gus pagerino festivalio kokybę, bet Čiulpuonėliai dvigubai sumažino.
Gus Gus jau antrą kartą atvažiuoja į Lietuvą šiais metais, todėl lauksiu geriau jų kitamet
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai